Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 112 of 112

Thread: Intamplari la scoala !

  1. #101 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Nu,n-a fost.Dirigu' era foarte corupt.A venit Andrei cu maicasa si i-a dat un milion(asa mi-a zis mie) si l-a scapat de probleme si de jumatate din absente
    ... super

  2. #102 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Totusi,mie mi-a scazut 2 puncte la purtare profa de mate,care era foarte exigenta,si chiar am meritat-o.Am suportat consecintele si am avut 8 la purtare,asta e.Intr-adevar nu trebuia sa urc filmul pe net,dar acum 4 ani nu aveam aceeasi mentalitate ca acum.

    LE:In plus,mi-am adus aminte ca in filmulet,Andrei avea pantalonii rupti intre picioare.Vreau sa spun ca toti care au vazut filmul l-au luat la misto si au ras de el.Intr-un fel si-a primit si el pedeapsa.Sigur,eu nu am observat chestia asta,un prieten care a vazut filmul mi-a spus si m-a bufnit si pe mine rasul.Deci a fost destul de mare umilinta si pentru Andrei....

  3. #103 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Noi avem in clasa un baiat care avea prostul obicei sa ia sucul la colegi de pe banca si sa bea.Astia din clasa au luat o sticla de suc, au scuipat si si-au descarcat nasul in ea, dupa care au pus-o pe o banca iar el a venit si a baut.Totul a fost filmat de mine si am si acum filmuletul dar la rugamintile dirigintelui nu l-am postat pe Youtube.A fost o gluma foarte proasta dar macar s-a lasat de obiceiul acesta, acum te anunta cand iti ia sucul.

  4. #104 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Mi-am mai adus aminte de o faza.
    Am avut un coleg in generala care avea obiceiul sa suga pixul cand nu scria.Asa ca ce-i vine in minte unui alt colegandeste sa plece ala din clasa,ii ia pixul in baga pe la zona "genitala",il freaca putin,si il pune la loc.Intra ala in clasa,sa-l vezi ce sugea la pix,parca numai sa ne faca noua in ciuda.lol
    Si fraieru' nu si-a dat seama,noi radeam de el de nu mai puteam.

  5. #105 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    La noi a gustat un pic, s-a uitat la el si pe urma am bufnit toti in ras.

  6. #106 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Noi avem in clasa un baiat care avea prostul obicei sa ia sucul la colegi de pe banca si sa bea.Astia din clasa au luat o sticla de suc, au scuipat si si-au descarcat nasul in ea, dupa care au pus-o pe o banca iar el a venit si a baut.Totul a fost filmat de mine si am si acum filmuletul dar la rugamintile dirigintelui nu l-am postat pe Youtube.A fost o gluma foarte proasta dar macar s-a lasat de obiceiul acesta, acum te anunta cand iti ia sucul.
    Si cum facem sa il vedem si noi?

  7. #107 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Noi avem in clasa un baiat care avea prostul obicei sa ia sucul la colegi de pe banca si sa bea.Astia din clasa au luat o sticla de suc, au scuipat si si-au descarcat nasul in ea, dupa care au pus-o pe o banca iar el a venit si a baut.Totul a fost filmat de mine si am si acum filmuletul dar la rugamintile dirigintelui nu l-am postat pe Youtube.A fost o gluma foarte proasta dar macar s-a lasat de obiceiul acesta, acum te anunta cand iti ia sucul.
    Asta pare a fi fost epica ! Vreau si eu sa o vad. Come oooooon.

  8. #108 SP
    Member verde's Avatar
    eu in a 5-a am rupt o banca la party de la sfarsitul anului ,ne-am imbatat putin si l-am gasit pe unu mai fraier care comenta si zbang de banca si se rupe in doua ,dupaia am aruncato pe geam de la etaju 2 ,hihi ce bine ca noi aveam sala separata de scoala deci nimeni nu ne-a vazut ,am mers dupa ore si i-am dat foc si nimeni nu stie ca lipseste
    vineri l-am dat pe un coleg cu capu de masa si de dulap pana i-am spart nasu ,dar acesta fiind baiat bun si stiind ca nu o sa-l mai bat daca nu paraste nici macar nu si-a mai deschis gura in ziua aia

    si punem catedra pe marginea podiumului asfel incat la fiecare ora cade pe colegii din prima banca sau deschidem surubu de la pistonul pneumatic al scaunului profesorului ca sa cada cand se pune pe el

    si alte chestii minore

  9. #109 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Tot in clasa a5a,aveam ora de desen,iar proful nostru era chelbos in cap.Era vara afara.Ce ne vine noua in minte....
    Ca sa nu mai deseneze pe tabla,am luat fiecare cate un melc de prin boscheti si l-am urcat sus pe tabla si am pus un pariu.Erau la intrecere vreo 10 melci.Si am dat startul exact cand a intrat profu in clasa.
    Pusesem chiar si un pariu,care melc ajunge primu jos.Dupa ce se termina intrecerea,tabla era plina de bale de la melci.Ce sa mai deseneze chelbosu',ca ne era sila doar cand ne uitam la tabla.

  10. #110 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post
    eu in a 5-a am rupt o banca la party de la sfarsitul anului ,ne-am imbatat putin si l-am gasit pe unu mai fraier care comenta si zbang de banca si se rupe in doua ,dupaia am aruncato pe geam de la etaju 2 ,hihi ce bine ca noi aveam sala separata de scoala deci nimeni nu ne-a vazut ,am mers dupa ore si i-am dat foc si nimeni nu stie ca lipseste
    vineri l-am dat pe un coleg cu capu de masa si de dulap pana i-am spart nasu ,dar acesta fiind baiat bun si stiind ca nu o sa-l mai bat daca nu paraste nici macar nu si-a mai deschis gura in ziua aia

    si punem catedra pe marginea podiumului asfel incat la fiecare ora cade pe colegii din prima banca sau deschidem surubu de la pistonul pneumatic al scaunului profesorului ca sa cada cand se pune pe el

    si alte chestii minore
    Smardoiuleee !

  11. #111 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    kagula_89, ce glume bune ! am ras de mam........

  12. #112 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Threadul asta se transforma in ceva de genu`: care pustiulica e mai tare-n clanta la scoala.Iar tu devilbringer,pune mana pe un abecedar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Similar Threads

  1. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  2. Scoala de Drift (FM3) By rZvFTW in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 173 Last Post: 06-02-2012, 15:54
  3. Intamplari Nefericite jucandu-va By nuyokamata in forum Console Club
    Replies: 50 Last Post: 03-06-2011, 14:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts