Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 50 of 50

Thread: Revista LEVEL !

  1. #41 SP
    Member felixanu's Avatar
    Cum vi se pare prețul?

  2. #42 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Mie mi se pare ok pretul, insa as dori ca aceasta revista sa abordeze chestii noi, de genul un pic retro, un pic prev gen, un pic PC , un pic current gen, un pic rummors, un pic hardware si un pic software/teste (toate in legatura cu jocurile) - ar trebui marketat serios pe social media - tweeter, facebook, instagram si pe site-ul lor, mai ales sectiunea de forum.

  3. #43 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Din pacate lumea nu prea mai cumpara reviste, chiar stiu pe cineva care (desi e gamer) spune ca de ce ar da banii pe o revista cand ar putea sa citeasca si sa afle toate informatiile respective de pe un site. Si chiar nu stiam ce sa-i raspund

  4. #44 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Pentru feeling. Eu as cumpara-o, banuiesc ca apare si la taraba. Nu vreau sa o primesc impachetata ca un servetel in posta.

  5. #45 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    in level apar jocuri interesante peste care marile site-uri trec cu vederea. si ar mai fi calitatea scrisului. oamenii aia sunt amuzanti

  6. #46 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Erau pe vremuri, ultimele numere Level au fost mai slabe. Umor mai fin am gasit si la noi pe forum, iar unii baieti scriu review-uri mai bune decat am citit in Level. Also, prefer sa citesc un review al lui Poe de exemplu, pe care il cunosc si de pe forum si in real life. La fel si cu multi altii pe care deja ii cunosti, chiar daca doar de pe forum.

    Inteleg rostul revistei, nu ma intelegeti gresit, dar mi se pare cam neinteresanta din prea multe privinte incat sa isi justifice pretul de peste 20ron. Playboy cred ca inca e sub 10ron, iar ala macar are poze

  7. #47 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ehh - in Playboy sunt multe reclame si in general reclame la obiecte scumpe care au un target specific si probabil costa si destul de mult.

    In Level / Nivelul 2 nu cred ca vom vedea asa ceva.

    Eu tin minte reviste precum Hobbit, Pc Games(franciza), PC Gaming, Computer Games, Game Over si multe altele ... au disparut pentru ca e foarte greu sa le tii in viata pe piata din Romania, unde reclama se da doar la televizor.

    Un alt exemplu foarte foarte bun este site-ul nostru, unde avem reclama din parti si practic supravietuieste doar datorita donatiilor si slava domnului content este suficient.

    Ma uit la XPC care a fost tinuta in spate de SKIN media o gramada de ani si apoi s-a dus pe copca, odata cu disparitia BEST (retail) si SKIN (distributie).

  8. #48 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si totusi? de unde se poate lua revista din bucuresti?

  9. #49 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cred ca doar daca faci order si te duci la o adresa pe care o vei primi pe mail (parca la Piata Romana) altfel astepti sa-ti vina acasica

  10. #50 SP
    Member felixanu's Avatar
    Poate în viitor vom revedea și xtrempc sau chip

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Abatia - revista banda desenata romaneasca By AzFaust in forum Carti si Comics
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2015, 14:30
  2. Prima revista de tuning online din Romania By trickz in forum Auto & Moto
    Replies: 8 Last Post: 29-12-2010, 15:37
  3. Propunere revista By alalalt in forum Help Desk
    Replies: 4 Last Post: 04-12-2008, 20:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts