Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cine va ofera sprijin mai mult in legatura cu pasiunea voastra fata de gaming?

Voters
50. You may not vote on this poll
  • Mama FTW!

    27 54.00%
  • Tata FTW!

    18 36.00%
  • Za siblings (recte fratele/sora)

    4 8.00%
  • Alte rude (unchi, bunici, pisici)

    8 16.00%
  • Iubita / Sotia

    8 16.00%
  • Nu stiu, sunt praf!

    2 4.00%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 53

Thread: Cine va sprijina mai mult?

  1. #21 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mai intai ar trebui sa stie unde stau

  2. #22 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    man...wtf nu mai zic nimic ca imi spui ca nu stie nici ca esti casatorit...pls..don't answer

  3. #23 SP
    Junior Member subaru's Avatar
    mama, spune viata e scurta fiule , joacate ps3 enjoy

  4. #24 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    te trezesti cu el in usa in timp ce te joci...
    la noi e ca la aia pe care ii prind parintii in timpul actiunii in pat
    [video=youtube;qnkjuaA8fpg]http://www.youtube.com/watch?v=qnkjuaA8fpg"]YouTube- Mondenii - Mircea Solcanu in familie de Pasti [prima parte][/url][url="http://www.youtube.com/watch?v=qnkjuaA8fpg[/video]

    Nu stiu de ce mi-a venit in minte acest clip(urmariti si partea a 2-a).Nu ma uit la mondenii-TV dar astea cu Mircea Solcanu sunt faine.

  5. #25 SP
    Junior Member subaru's Avatar
    bai , ce gandacioi, nebuni super a fost rolu lui solcan:

  6. #26 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Din pacate singur ma sprijin: cand m-am decis sa imi cumpar PS3 am intrebat prin casa ce parere are lumea si frate-miu m-a intrebat "Dar tu ai de gand sa te joci toata viata?"

    Imi pare rau ca n-am cu cine sa impart canapeaua la un co-op sau un trivial pursuit, dar asta-i viata! fiecare se distreaza cum poate! Stiti cum se zice: Daca ai prieteni online ia-ti xbox360, daca ai prieteni reali ia-ti un Wii iar daca n-ai prieteni deloc ia-ti PS3 (aici ma refer la prieteni gameri, ca in rest am destui!)

  7. #27 SP
    Junior Member subaru's Avatar
    prietena ce-a mai buna e consola, te face fericit la orice ora .

  8. #28 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    inseamna ca nu o folosesti cum trebuie....eew

  9. #29 SP
    Junior Member subaru's Avatar
    lool era o gluma .

  10. #30 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    YouTube- Mondenii - Mircea Solcanu in familie de Pasti [prima parte]YouTube- Mondenii - Mircea Solcanu in familie de Pasti [prima parte]

    Nu stiu de ce mi-a venit in minte acest clip(urmariti si partea a 2-a).Nu ma uit la mondenii-TV dar astea cu Mircea Solcanu sunt faine.
    Da asa sa se intample si la gameri , cand vin parintii sa iti strangi toate consolele , jocurile etc.. si dupa vreo ora de stat cu parintii sa scoata taicatu un PSP din buzunar !

    On: Tata !!!

    Despre jucatul toata viata mi-a zis si mie un coleg care nu a jucat niciodata un joc , imi zice :" Dar tu ai de gand sa te joci toata viata , doamne.. esti nebun " lol



  11. #31 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Trebuia sa pui si sotia/prietena... ca nah, unii sunt teleleu tanase. Insurati sau legati

  12. #32 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Trebuia sa pui si sotia/prietena... ca nah, unii sunt teleleu tanase. Insurati sau legati
    Pai daca esti insurat, automat esti si legat. Da legat bine. Cateodata te descurci mai bine cu parintii.

  13. #33 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Pe mine singura persoana care imi suporta pasiunile e tata. Mama nici nu vrea sa auda de jocuri. Zice ca dau banii pe prostii. Tata in schimb imi ia orice joc ii cer cand poate sa mi-l ia.

  14. #34 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Despre jucatul toata viata mi-a zis si mie un coleg care nu a jucat niciodata un joc , imi zice :" Dar tu ai de gand sa te joci toata viata , doamne.. esti nebun " lol


    pe langa ca mi-a spus ca sunt nebun ca ma joc pe PS3(cine se juca la 2 noaptea in excursie ) imi spun ca sunt nebun ca imi iau jocuri originale..

  15. #35 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Aaaa pai tot lu ala cand i-am spus ca vreau sa imi iau PS3 a inceput " Dar nu iti ajunge la ce te joci acum ? "lol
    Si mama imi zice ca sunt prea mare sa ma joc dar tata e de partea mea !


  16. #36 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    pe mine ma ajuta cardul cu care comand de pe net sau scot ca$h pentru a lua de la Web sau Vali
    dar cardul asta daca are bani pe el sunt pentru ca ii muncesc de luni pana vineri; de aceea nici nu am o colectie impresionanta de jocuri si nu cumpar decat daca sunt convins ca-mi place neaparat respectivul joc.
    ce-as mai vrea si eu sa fiu pustan sa ma sponsorizeze "adultii"; va invidiez cateodata, pentru tot ce inseamna viata de adolescent contemporan

  17. #37 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    aici fimiu ar raspunde : TATA

    pasiunile mi le-am intretinut singur fara ajutor (muncesc de 15 ani) iar pt fimiu este ceva normal pt ca de cand se stie are console in casa

    a invatat sa economiseasca pt ca nu intotdeauna cand zice VREAU am si bani. si la 12 ani are jocuri cumparate cu banii stransi de el sau lego (pasiunea lui cea mai mare)

  18. #38 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    aici fimiu ar raspunde : TATA

    pasiunile mi le-am intretinut singur fara ajutor (muncesc de 15 ani) iar pt fimiu este ceva normal pt ca de cand se stie are console in casa

    a invatat sa economiseasca pt ca nu intotdeauna cand zice VREAU am si bani. si la 12 ani are jocuri cumparate cu banii stransi de el sau lego (pasiunea lui cea mai mare)
    man...presupun ca economiseste din banii de buzunar pe care tot de la tine ii are
    ca asa fac si eu ..n-am mai mancat ceva la scoala de vreo 3 luni ca sa strang banii pentru ce mi-am dorit.

    @Monky...poti sa pui la alte rude..ca si sotia e ruda

  19. #39 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    ... pe care ii strange cu diverse ocazii/ rude/ mici comisioane pe care le face/ etc

  20. #40 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    sau asa ..bv lui ! l-ai invatat bine.
    mie mi-e dor de zilele de scoala generala cand ne dadea la mate profu referatul de sfarsit de an care cuprindea toata materia...si normal ca erau vreo 10 lenesi in clasa care nu le faceau si eu le ofeream referatul meu schimbat incat sa nu para toate la fel si asa scoteam eu in ultimele zile de scoala cam un milion jumate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Ce apreciezi cel mai mult la un joc? By MonkY in forum Polls
    Replies: 22 Last Post: 19-03-2014, 12:31
  2. Ce astepti cel mai mult de la 2013? By MonkY in forum Polls
    Replies: 8 Last Post: 13-01-2013, 00:47
  3. PC-ul pierde din ce in ce mai mult teren By MonkY in forum Tech News
    Replies: 26 Last Post: 22-09-2012, 17:13
  4. Cine mai e din Valcea?:) By angloma in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 28-04-2012, 15:50
  5. Care v-a placut mai mult? By IuLy in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 17-12-2010, 10:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts