Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cine va ofera sprijin mai mult in legatura cu pasiunea voastra fata de gaming?

Voters
50. You may not vote on this poll
  • Mama FTW!

    27 54.00%
  • Tata FTW!

    18 36.00%
  • Za siblings (recte fratele/sora)

    4 8.00%
  • Alte rude (unchi, bunici, pisici)

    8 16.00%
  • Iubita / Sotia

    8 16.00%
  • Nu stiu, sunt praf!

    2 4.00%
Multiple Choice Poll.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 53 of 53

Thread: Cine va sprijina mai mult?

  1. #41 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Din pacate singur ma sprijin: cand m-am decis sa imi cumpar PS3 am intrebat prin casa ce parere are lumea si frate-miu m-a intrebat "Dar tu ai de gand sa te joci toata viata?"

    Imi pare rau ca n-am cu cine sa impart canapeaua la un co-op sau un trivial pursuit, dar asta-i viata! fiecare se distreaza cum poate! Stiti cum se zice: Daca ai prieteni online ia-ti xbox360, daca ai prieteni reali ia-ti un Wii iar daca n-ai prieteni deloc ia-ti PS3 (aici ma refer la prieteni gameri, ca in rest am destui!)
    sunt in aceeasi situatie ca Solozaur...
    p.s. nu vinzi trivial pursuit ?

  2. #42 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Ai uitat sa adaugi ca optiune " Iubita / Sotia " .

  3. #43 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Tata si prietena

  4. #44 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    eu am o imprimanta buna foc, tot timpul ma ajuta cu cateva bancnote, sa nu bata la ochi
    glumesc desigur

  5. #45 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Mie mi se pare o intrebare dubioasa asta cu sprijinitul.
    Nu vorbim aici de sporturi de performanta, unde iti sacrifici tot timpul liber petrecut cu familia in favoarea cantonamentelor.Si nici un job indepartat sau vreo pasiune gen alpinismul, unde exista riscuri majore si unde e nevoie de vointa maxima.

    Vii acasa, te asezi in pat/fotoliu, te joci, din cand in cand cumperi un titlu nou, etc...pt asta e nevoie de sustinere din partea altcuiva?
    Urmeaza topicuri: "cine va sustinere in pasiunea de a asculta muzica" si "cine va sustine in pasiunea de a citi".

    P.S. Mi-e foarte greu sa cred ca mamele va sustin cu adevarat.Probabil se gandesc ca va e mai bine in casa cu consola in fata, decat afara la golaneala.

  6. #46 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Se refera la sustinere financiara. Doar nu te gandesti ca o sa stea mama, tata, ion si cainele langa mine sa imi faca galerie cand joc Fifa sau Gow (Hai fiule, stiu ca poti!!)

  7. #47 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    ideea e ca cel care a initiat topicul - nightprowler - e ceva mai tinerel decat unii dintre noi (citisem ceva despre o alocatie, chestiune inexistenta pentru unii de ani muuulti) si de aceea a venit cu aceasta curiozitate; se intelege usor, mai ales cand in optiunile initiale erau rude foarte apropriate si, evident, mai in varsta/mature.
    no offence nightprowler, chiar m-a bucurat topicul, ne mai amintim si noi de copilarie/adolescenta. mai trist mi s-a parut, prin comparatie, topicul cu grozaviile pe care le fac unii useri prin scoli. acolo stiu ca se merge pentru a invata (nu ca as fi fost eu un mare exemplu), nu pentru a vandaliza sau umili.

  8. #48 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    A,atunci prietena nu se incadreaza aici

  9. #49 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Nu e vorba de sustinere financiara , dar sunt multe persoane (mai ales in Romania) care sunt impotriva jocurilor si a tehnologiei moderne , ca deh ei sunt cu moda veche si folclorul romanesc ..

  10. #50 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca era sa se ia lumea dupa cei de moda veche....probabil ca inca traiam in pesteri si mancam banane din copaci....evolution we meet again.

  11. #51 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Nu e vorba de sustinere financiara , dar sunt multe persoane (mai ales in Romania) care sunt impotriva jocurilor si a tehnologiei moderne , ca deh ei sunt cu moda veche si folclorul romanesc ..
    Eu nu te inteleg. Daca nu e vorba de sustine financiara, despre ce e vorba? Sustinere morala?

  12. #52 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pe mine mami, lu' tati nu ii place ca pierd timpu' cu prostii d'astea.

  13. #53 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    da ..normal ca 80 % ma refeream la parte cu sustinerea financiara si nu va intrebam cine va face galerie in timp ce va jucati

    ---------- Post added 13-11-2009 at 06:19 PM ----------

    si restu de 20 % era in legatura cu cat de mult va accepta pasiunea pt gaming...pt ca unii poate isi reneaga plozii pentru faptul ca ar face asta toata ziua.( n-am scris mai devreme tocmai pt ca ma daduse tata la o parte de la calc )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Ce apreciezi cel mai mult la un joc? By MonkY in forum Polls
    Replies: 22 Last Post: 19-03-2014, 12:31
  2. Ce astepti cel mai mult de la 2013? By MonkY in forum Polls
    Replies: 8 Last Post: 13-01-2013, 00:47
  3. PC-ul pierde din ce in ce mai mult teren By MonkY in forum Tech News
    Replies: 26 Last Post: 22-09-2012, 17:13
  4. Cine mai e din Valcea?:) By angloma in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 28-04-2012, 15:50
  5. Care v-a placut mai mult? By IuLy in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 17-12-2010, 10:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts