Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 311 of 312 FirstFirst ... 211 261 301 309 310 311 312 LastLast
Results 6,201 to 6,220 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #6201 SP
    Member Florin27's Avatar
    Si de romania nu mai merge facut?

  2. #6202 SP
    Junior Member Target84's Avatar
    Am primit mail de ProductRnR. Cica:

    Message from ProductRnR ([email protected])
    ---------------------------------
    Hello. Our worker monitoring system has been blocking workers too aggressively. It has been fixed and shows that you were incorrectly blocked. We apologize for any inconvenience this may have caused and have unblocked you.

    We will continue to observe and improve our worker monitoring system. Please let us know if you have any feedback.

    We have more tasks coming up - please continue to work on ProductRnR Hits. Thank you for all your work.

  3. #6203 SP
    Junior Member luludia07's Avatar
    Quote Originally Posted by Target84 View Post
    Am primit mail de ProductRnR. Cica:

    Message from ProductRnR ([email protected])
    ---------------------------------
    Hello. Our worker monitoring system has been blocking workers too aggressively. It has been fixed and shows that you were incorrectly blocked. We apologize for any inconvenience this may have caused and have unblocked you.


    We will continue to observe and improve our worker monitoring system. Please let us know if you have any feedback.

    We have more tasks coming up - please continue to work on ProductRnR Hits. Thank you for all your work.
    Pai da,ca dea lungul timpului au dat reject in masa au blocat userii si acum nu mai are cine sa lucreze pentu ei si stau cu hiturile zile intregi.

  4. #6204 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Target84 View Post
    Am primit mail de ProductRnR. Cica:

    Message from ProductRnR ([email protected])
    ---------------------------------
    Hello. Our worker monitoring system has been blocking workers too aggressively. It has been fixed and shows that you were incorrectly blocked. We apologize for any inconvenience this may have caused and have unblocked you.

    We will continue to observe and improve our worker monitoring system. Please let us know if you have any feedback.

    We have more tasks coming up - please continue to work on ProductRnR Hits. Thank you for all your work.
    Nu vreau sa ma bag,dar Amazon se scrie cu un "m",si sunt 100% ca nu folosesc adresa de @hotmail.com.Ai verificat contul tau daca l-au activat din nou? Daca nu,atunci mi se pare un spam/phising email.Ai grija

  5. #6205 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Imi recomanda si mie cineva niste selleri care trimit la noi cu jocuri/gadgeturi? THX

  6. #6206 SP
    Member Florin27's Avatar
    Ai mai reusit cumva sa iti faci cont? Sau ai pe cont mai vechi?

  7. #6207 SP
    Junior Member ady911's Avatar
    salut baieti... am si eu cont pe mturk si am 16.07 dolari si as vrea sa imi iau cd=key pentru World of Warcraft battle chest .. nu vreau sa imi trimita CD sau alte porcari .. vreau doar Cd-key sa pot sa-l inregistrez si sa ma joc
    Cum fac?? gasesc pe unde sa imi trimita doar cd-key?? ca si asa nu am ce face cu putinii bani pe care ii am in cont
    multumesc anticipat

  8. #6208 SP
    Junior Member Bugsy's Avatar
    Ceva hituri usoare?Care sa fie acceptate direct?

  9. #6209 SP
    Junior Member nekalexys's Avatar
    mai merge cont fara SSN?

  10. #6210 SP
    Member Florin27's Avatar
    Mai merge cont cumva? Pe Romania nu il aproba, pe US presupun ca cere ssn...cel putin asa cerea ultima oara cand mi-am facut eu cont.

  11. #6211 SP
    Junior Member clementutz10's Avatar
    Salut baieti , in caz ca sunteti allive as vrea sa va rog sa-mi trimiteti si mie un cont de mturk pe privat si ii voi schimba eu parola si mailul . Zic asta fiindca nici-un cont nu mi se aproba , va rog ajutati-ma si pe mine ca la urma urmei si voi ati fost la inceput . Mersi !

  12. #6212 SP
    Member Florin27's Avatar
    Crezi ca daca are cineva cont il mai da? Slabe sanse...

  13. #6213 SP
    Junior Member Target84's Avatar
    Eu inca mai am cont si fac hituri de la ProductRnR la greu.

  14. #6214 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Stie cineva daca am voie sa comand arma de paintball (marker) prin posta?

  15. #6215 SP
    Member eecode's Avatar
    Da, am luat eu si nu am avut probleme. Nu sunt ilegale.

    CUMPAR CONT DE MTURK.COM CU ADRESA DE ROMANIA, NU MA INTERESEAZA SA AIBE BANI PE EL, DOAR SA FIE ACTIV.

  16. #6216 SP
    Junior Member visadi's Avatar
    Salut.Pana acum cu banii castigati am luat Fifa 13 si Battlefield 3 pe Origin.Se poate cumpara si altceva in afara de muzica si jocuri (in format digital) ? Daca da cum?

  17. #6217 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by visadi View Post
    Salut.Pana acum cu banii castigati am luat Fifa 13 si Battlefield 3 pe Origin.Se poate cumpara si altceva in afara de muzica si jocuri (in format digital) ? Daca da cum?
    Mie mi-au inchis contul de mTurk,dar cu GC-uri poti sa cumperi orice de pe Amazon.com.Eu castig GC-uri de pe alte site-uri (vezi semnatura) si comand in tara prin iPaul.Desigur ca poti sa comanzi unele articole de pe Amazon.com direct in tara,dar oricum trebuie sa platesti taxe vamale+transport si plus ca trebuie sa trimiti copie buletin/copie email,etc.

    Eu am comandat direct in RO doar aparat foto,dar am zis ca nu ma mai complic eu personal.Este un plug-in pentru Chrome care iti zice daca articolul cautat se poate trimite in tara,si de la ce selleri :

    https://chrome.google.com/webstore/d...bbebcndfdkclpc

  18. #6218 SP
    Member eecode's Avatar
    Nu are nimeni cont de Romania valid? Fara sa fie suspendat.
    Il cumpar cu bani si ofer de asemenea si un SSN pentru cont de america.

  19. #6219 SP
    Junior Member aly111's Avatar
    Daca te intereseaza ceva similar? Iti pot trimite un site pe pm.
    E acelasi lucru ,doar ca aici primesti bani rezolvand niste teste nu pe gift card ca la Amazon ,fara sa fii restrictionat ,ca na e America ,din 100 de firme ,daca iti trimit 5 in Romania e bine .
    Eu am cont pe Amazon ,de vreo 4 ani,cu toate astea nu vor sa mai faca nimanui cont ,indiferent de unde e. Daca nu e din America ,la revedere
    Sau da mi un pm sa ti explic.

    ---------- Post added 31-07-2013 at 17:12 ----------

    Cine e interesat de astfel de site uri sa mi dea un PM .

  20. #6220 SP
    Member eecode's Avatar
    Imi poti da un pm cu site-ul dar sigur il stiu si pe acela, am cautat mai multe de-a lungul vremii dar poate s-au dovedit a fi ori scam-uri, ori platite foarte, foarte prost.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts