Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 312 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #2441 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pai daca americanul a fost nesimtit si a pus pe factura si transportul,platesti si transportul.19% + taxe postale(3%).

    Eu am noroc in Braila ca de 2 ani (aproape),am reusit sa ma imprietenesc cu vamesul( e un mosulica glumet) si pana in 40$,50$ ma lasa fara nici o taxa.


    Grija mare cu coletele zilele astea.Inca nu circula toate avioanele si or sa fie intarzieri.

  2. #2442 SP
    Member Szergiu's Avatar
    platesti sigur tva si din valoarea pe transport...
    asa am patit eu cu cei de la electronica direct...a trebuit sa dau 100 de ron pe hdd dar ala o zis ca dupa paste...am cheltuit bani cu totii si m-a lasat fara taxa...
    si cu avioanele...din cauza la vulvanu ala mi-a amanat transportu cu 2 zile...azi trebuia sa am monstruletul

    si ce a patit ala de la prod universe??mi-au indoit ratia...
    am facut hiturile ca de obicei...pana acum le-a platit pe toate acum...le-a respins pe toate...

  3. #2443 SP
    Member monstrul's Avatar
    ceva hit uri usoare?... in afara de cele de la Classify This de care nu ma ating

    ---------- Post added 23-04-2010 at 07:21 PM ----------

    au revenit cele de la photomod

  4. #2444 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Au bagat iar produniverse hituri, dar acum imi este frica sa mai fac.

  5. #2445 SP
    Member Szergiu's Avatar
    le respinge iar...
    am facut doar 5 aseara...de proba si vad ca le resping
    ce se intampla?

  6. #2446 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Mi-au platit cele cu camera foto .
    Am primit $38 si ratia si-a revenit(99.9%).
    Voua ?


    Si in legatura cu jocurile, sunt sanse sa nu platesc taxa pe transport daca:

    Eu:
    I am referring to the shipping costs. For example I ordered video games valuing $90 and the shipping was $60. Will the shipping cost appear on the package ?
    Ei:
    No, they will not.

  7. #2447 SP
    Member Szergiu's Avatar
    in cat timp ai facut banii aia?
    si cam cat stai la un hit?

  8. #2448 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    In vacanta au fost hit-urile astea. Am facut 1150 de hit-uri($0.05/hit) deci vreo 55$ in vreo 2-3 ore.
    Erau 8-9 twit-uri sau post-uri si trebuia sa zici daca respectivul vrea sa cumpere camera sau nu.
    Mergea repede. . Daca stiam ca le accepta toate faceam cate 1000 zilnic ca au fost +30k.

  9. #2449 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Si eu am primit bani pe ele (50%) si acum am ratia 97.

    Quality control of photos. (possible adult content), minunate aceste hit-uri, pacat ca dureaza mult.

    ---------- Post added 24-04-2010 at 05:16 PM ----------

    Is this a web page? Easily decide if the image is a webpage.

    bagati

  10. #2450 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Se pare ca am luat ban, insa cand incerc sa intru pe celelalte conturi(mai aveam inca 2) cu aceiasi parola, e-mail diferit, imi apare la fel, ca sunt banate. Oare de ce?

  11. #2451 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Am luat reject la hiturile web page, stiti hituri bune de indreptat ratia ?

  12. #2452 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Am luat reject la hiturile web page, stiti hituri bune de indreptat ratia ?
    Ai putea sa incerci :
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...1JDXKGYX97CWY0
    Fii atent cand apar judge 40 items de la dolores. Merg foarte repede. Eu faceam una in 30s si iti da .15$ pe una. Spor.

  13. #2453 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    cum le faceai foarte repede ? eu nu imi pot da seama ce sa selectez la acele hituri pentru ca toate imi par matching.

  14. #2454 SP
    Member Energizer's Avatar
    Unde bifez ca vreau sa platesc cu gift card? Cand vreau sa fac comanda imi apare la Payment Method cardul visa.

  15. #2455 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Se pare ca am luat ban, insa cand incerc sa intru pe celelalte conturi(mai aveam inca 2) cu aceiasi parola, e-mail diferit, imi apare la fel, ca sunt banate. Oare de ce?

    Pai ti-au banat toate conturile facute pe acel ip...

  16. #2456 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Ai putea sa incerci :
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...1JDXKGYX97CWY0
    Fii atent cand apar judge 40 items de la dolores. Merg foarte repede. Eu faceam una in 30s si iti da .15$ pe una. Spor.
    Esti sigur ca primesti .15$, mie imi arata doar .05$. Oricum pana acuma cele mai ok hituri mi s-au parut cele de la Dolores. Le-au acceptat pe toate, intr-un timp scurt, chiar si atunci cand am pierdut din accuracy. Chiar daca sunt ceva mai lungi, incercati

  17. #2457 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Au bagat iar ProdUniverse.Cred ca pana maine vor baga 20k.Se mai incumeta cineva de aici sa le faca?

  18. #2458 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Imi cere Social security number pe amazon payments, pot folosi unul fals ? pierd bani?

  19. #2459 SP
    Junior Member sota's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    Au bagat iar ProdUniverse.Cred ca pana maine vor baga 20k.Se mai incumeta cineva de aici sa le faca?
    unde ai gasit tu produniverse?ma uit pe acolo de juma de ora si tot nu gasesc

  20. #2460 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by sota View Post
    unde ai gasit tu produniverse?ma uit pe acolo de juma de ora si tot nu gasesc
    Acum nu mai sunt

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 312 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts