Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 172 of 312 FirstFirst ... 72 122 162 170 171 172 173 174 182 222 272 ... LastLast
Results 3,421 to 3,440 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #3421 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by yyomax View Post
    am citit ultimele 20 pagini...dar nu am vazut...dc folositiconturi pe fr sau de??spunemi dak vrei..
    Eu (cel putin) folosesc cont pe FRANTA pentru ca am mai multe HIT-uri. classify this advertiser sunt pentru toate tarile dar si speciale pentru FRANTA, iar in loc de 3 centi, ai 5 centi. Au mai fost si alte HIT-uri exclusiv pentru FRANTA.
    Un alt benefiuciu ar fi ca noi suntem romani, iar francezii sunt mult mai bine vazuti peste tot, nici conturile pe FR nu mi s-au mai inchis...

  2. #3422 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Mda...am si eu o luna de cand am contul de Germania si sunt uimit ca nu mi l-au mai inchis.Am dat deja 2 comenzi dupa el.Ore ce au patit de s-au linistit asa brusc?

  3. #3423 SP
    Member Szergiu's Avatar
    si eu am un cont pe germania de vreo 3 saptamani si nu mi l au mai inchis...
    care o fi explicatia?
    pana acum...faceam o serie de classify...ma blocau(dupa ce ma plateau)...
    acu am deja 100 de dolari in cont si...vad ca rezista.....
    ar fi fain sa o tina tot asa...
    pastilutza...welcome back

  4. #3424 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ehh...am revenit pentru ca s-au mai linistit apele...oricum nu mai am acelasi timp si rabdare.Fac maxim 200-300 de Is this a webpage si gata,clachez de plictiseala.


    Edit: Ma poate ajuta si pe mine cu 0.06$ adica 6 centi?Atat mai am nevoie ca sa dau comanda si mai am 100 de hituri de la Is this care nu mi le-a acceptat.
    Sau macar sa imi explice cnv metoda de transfer ca sa imi transfer dupa un alt cont...Va multumesc.

  5. #3425 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Ehh...am revenit pentru ca s-au mai linistit apele...oricum nu mai am acelasi timp si rabdare.Fac maxim 200-300 de Is this a webpage si gata,clachez de plictiseala.


    Edit: Ma poate ajuta si pe mine cu 0.06$ adica 6 centi?Atat mai am nevoie ca sa dau comanda si mai am 100 de hituri de la Is this care nu mi le-a acceptat.
    Sau macar sa imi explice cnv metoda de transfer ca sa imi transfer dupa un alt cont...Va multumesc.
    Pentru 6 centi introduci un card si pui bani reali, sau faci un hit, doua eventual care sa acopere suma (daca nu ti-au inchis contul).
    O explicatie in legatura cu banarea userilor ar fi multitudinea de plangeri adunate la ei (suspendari nejustificate).

  6. #3426 SP
    Member yyomax's Avatar

  7. #3427 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by eecode View Post
    Pentru 6 centi introduci un card si pui bani reali, sau faci un hit, doua eventual care sa acopere suma (daca nu ti-au inchis contul).
    O explicatie in legatura cu banarea userilor ar fi multitudinea de plangeri adunate la ei (suspendari nejustificate).
    fix nejustificate era acele plangeri....not
    au tot dreptul sa te baneze pt ca le incalci regulile...
    tu esti din romania(ip de ro) si pui adresa de germania sua...etc...
    nu ca ar fi rau in asta....ceva e la mijloc

  8. #3428 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    fix nejustificate era acele plangeri....not
    au tot dreptul sa te baneze pt ca le incalci regulile...
    tu esti din romania(ip de ro) si pui adresa de germania sua...etc...
    nu ca ar fi rau in asta....ceva e la mijloc
    Pai noi ce tot spuneam pe aici? Ca avem conturi de RO dar pana si pe alea ni le inchid (de fapt alea sunt primele inchise). Iar treaba cu mai multe conturi pe acelasi calculator spune clar ca avem voie, insa doar un cont pe nume, prenume si adresa de email. Ei incalca regulile nu noi...

  9. #3429 SP
    Junior Member cypry19's Avatar
    Azi mi-or suspendat si mie contu pe Mturk ... Trebe sa imi transfer acum banii pe amazon ca sa nu ii pierd sau pot sa mi-i tin pe Mturk?

  10. #3430 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by cypry19 View Post
    Azi mi-or suspendat si mie contu pe Mturk ... Trebe sa imi transfer acum banii pe amazon ca sa nu ii pierd sau pot sa mi-i tin pe Mturk?
    Ce vrei sa mai transferi daca ti l-au suspendat deja? Numai poti face nimic. Nu uita sa transferi mereu fiecare banut.

  11. #3431 SP
    Junior Member cypry19's Avatar
    Poi inca pot sa vad cati bani mai am si pot sa aleg optiunea aia de transfer pe Gift certificate balance...

  12. #3432 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    imi imprumuta si mie cineva 50 centi?

  13. #3433 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    imi imprumuta si mie cineva 50 centi?
    Exista posibilitatea sa transferi ?
    Daca da , te ajut eu .

  14. #3434 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Multumesc,dar am rezolvat.M-am imprumutat singur

  15. #3435 SP
    Member Szergiu's Avatar
    daca un pachet a ajuns in romania azi...
    pana joi o sa ajunga la vama(cea mai apropiata...)????
    comanda e data pe 27...pachetul pus la usps pe 1...trimis spre romania pe 3...si ajuns in romania pe 8....
    Amazon.com: Hamilton Beach 52147H Dual Wave Versatile Blender, Silver: Midway@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/31D8elsFiGL.@@AMEPARAM@@31D8elsFiGL

  16. #3436 SP
    Member eecode's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    daca un pachet a ajuns in romania azi...
    pana joi o sa ajunga la vama(cea mai apropiata...)????
    comanda e data pe 27...pachetul pus la usps pe 1...trimis spre romania pe 3...si ajuns in romania pe 8....
    Aici depinde doar de posta vamala cat de repede se misca. Pana la BSI ajunge repede, dupa ce ajunge in mana postei romane va trebui sa astepti pana il depoziteaza, pana ii da un numar si pana iti trimite avizul. Eu astept intre 4 si 7 zile dupa ce ajunge la vama...
    Eu le iau si imediat cum au ajuns in tara daca am track number.

  17. #3437 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Si al meu tot pe 3 a plecat si ma astept ca vineri sa il am [-o<[-o<[-o<

  18. #3438 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Sa ajunga la vama...ca acum ma cunosc bine cu vamesul si sun la vama si intreb...nu Mai astept avizu
    a ajuns azidimineata...poate ajunge joi

  19. #3439 SP
    Member Szergiu's Avatar
    a ajuns blenderul...
    am mers la vama de dimineata...si cand sa intru acolo imi zice ca am 2 colete...unu din china si unu din sua...
    eu eram sigur ca a ajuns blenderul dar cand colo era o bricheta zippo pe care am comandat o odata cu blenderul...
    i am zis celui de la ghiseu sa ridice el pachetul in caz ca vine(trebuia sa vina un transport pe la 12 dar si vamesul avea program pana la 12...)
    la 15 min dupa ce am plecat de la vama...ma suna cel de la ghiseu ca daca sunt prin zona sa merg sa iau si coletu ala...(blenderul...)


    voi ce v-ati mai cumparat...ca pe aici doar eu ma "laud"postati poze..

  20. #3440 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Maine ma duc sa imi ridic si eu castile)Altele....alea rasta le-am vandut cu 140 roni si acum mi-am luat unele albastre lowrider.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts