Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 173 of 312 FirstFirst ... 73 123 163 171 172 173 174 175 183 223 273 ... LastLast
Results 3,441 to 3,460 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #3441 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Pentru cei care ati mai comandat de la Hitgaming Video Games, adica astia Amazon.com Shipping Rates: Hitgaming Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/11%2BJuMejjbL.@@AMEPARAM@@11%2BJuMejjbL imi puteti spune cat m-ar ajunge transportul pentru un joc?

  2. #3442 SP
    Member Szergiu's Avatar
    • Shipping: Currently, item can be shipped only within the U.S. and to APO/FPO addresses. For APO/FPO shipments, please check with the manufacturer regarding warranty and support issues.
    vrem poze...pastilutza...ecode...ce v ati cumparat?

  3. #3443 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cont suspendat.

    Era si timpul (?). lol

  4. #3444 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Ati prins Product Category ?

  5. #3445 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ieri am primit castile si tot ieri s-au si stricat...mi-am facut 1 milion de draci....

  6. #3446 SP
    Member antifacat's Avatar
    am si eu o intrebare pentru cei care stiu...daca imi suspenda codul mai primesc banii pe hiturile pending?

  7. #3447 SP
    Member Szergiu's Avatar
    never

    si acum ce faci???
    ceri refund?
    @pastilutza

  8. #3448 SP
    Member yyomax's Avatar
    pai cum s-au stricat?...le-ai primit defecte??

  9. #3449 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pai le-am luat,am ascultat putin si dupa nu au mai mers.Nu le-am facut nimic.Acum sunt la un "mester" care incearca sa imi schimbe jack-ul.O sa le folosesc asa pentru ca oricum vroiam sa le folosesc doar la bmx.

  10. #3450 SP
    Member Szergiu's Avatar
    si eu am patit ceva,...
    doar ca la mine sper sa nu se fi ars...
    am luat acel blender si l-am pus in priza cu un transformator de curent(220-110)si s-a ars acel transformator(e un cub negru)
    a iesit fum din el...iar blenderul s-a turat mai tare....dar l am scos din priza...de la blender nu a iesit fum ...nimic...
    transformatorul cred ca era prea slab...pana acum am folosit la el doar masina de tuns si tigara electronica...(chestii slabute)...
    am incercat tigara la transformator si nu ser mai incarca...ala e dus...
    inca ceva...blenderul mergea cam slab pe cu acel transformator...
    e posibil sa fie si blenderul...(doar s a turat cam o secunda mai tare...dupa care l am scos rapid din priza iar din transformator a iesit fum...

  11. #3451 SP
    Member hcm90's Avatar
    stiti ceva selleri buni de haine? la care transportul sa nu fie prea mare, (inafara de site-athletics si dress code). Vreau sa caut ceva jeansi mai tari

  12. #3452 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by hcm90 View Post
    stiti ceva selleri buni de haine? la care transportul sa nu fie prea mare, (inafara de site-athletics si dress code). Vreau sa caut ceva jeansi mai tari
    Vezi in posturile anterioare ca s-au postat toate magazinele care trimit la noi cu transport mic.

  13. #3453 SP
    Member hcm90's Avatar
    m-am uitat peste toti din acea lista dar doar vreo 2-3 au si haine, alti nu mai stiti?

  14. #3454 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by hcm90 View Post
    m-am uitat peste toti din acea lista dar doar vreo 2-3 au si haine, alti nu mai stiti?
    Nu...
    Pastilutza , Sergiu - nu stiti magazine de haine care trimit la noi ?

  15. #3455 SP
    Member Szergiu's Avatar
    eu nu am luat haine de pe amazon....inca...
    cu transport sub 15-20 de dolari nu o sa gasesti...

  16. #3456 SP
    Member hcm90's Avatar
    nici nu caut mai ieftin, ca stiu ca nu sunt, pana acuma haine am luat doar de la site-athletics si dress code, dar am luat numai bluze sau tricouri, iar pantaloni nu prea au. o sa caut in continuare, daca gasesc ceva bun o sa va anunt si pe voi

  17. #3457 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    hcm90: poti sa postezi aici linkurile catre cele doua magazine?Multumesc anticipat!

  18. #3458 SP
    Member antifacat's Avatar

  19. #3459 SP
    Member hcm90's Avatar
    dress code Amazon.com At a Glance: Dress Code Clothing@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/41ZUSY5uWdL.@@AMEPARAM@@41ZUSY5uWdL (de la ei am luat tricouri si niste casti skull-candy)
    site athletics Amazon.com At a Glance: Site-Athletics@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/11owgGw9i2L.@@AMEPARAM@@11owgGw9i2L (am luat bluze si tricouri)


    @antifacat mersi de linkuri, cred ca o sa gasesc ceva de acolo

  20. #3460 SP
    Member Szergiu's Avatar
    site-athletics are haine de calitate???
    sau fac ca cei din RO,,,,cumpara tricouri de la chinezi si le imprima ...si le vand la pret mare...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts