Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 210 of 312 FirstFirst ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... LastLast
Results 4,181 to 4,200 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4181 SP
    Member yyomax's Avatar
    ati facut vreunu de la retaildata???accepta??

    https://www.mturk.com/mturk/preview?...LGHETZF3T0A52F

    ---------- Post added 13-01-2011 at 12:23 PM ----------

    dap...am facut una si dupa 1 min mi-a dat reject... si am facut-o bine...cred eu

  2. #4182 SP
    Member eecode's Avatar
    retaildata au mai avut HIT-uri in trecut pe care mi le-au rejectat si mie. De atunci nu mai fac HIT-uri de la ei.
    Pastilutza, eu n-am reusit sa fac mai mult de vreo 20 HIT-uri de 18 centi de la Dolores ca repede mi-a scazut ratia aia...

  3. #4183 SP
    Member yyomax's Avatar
    ti-a respins de la dolores labs??de ti-a scazut ratia???

  4. #4184 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by eecode View Post
    retaildata au mai avut HIT-uri in trecut pe care mi le-au rejectat si mie. De atunci nu mai fac HIT-uri de la ei.
    Pastilutza, eu n-am reusit sa fac mai mult de vreo 20 HIT-uri de 18 centi de la Dolores ca repede mi-a scazut ratia aia...

    pai eu pun poor la toate si dupa ma uit peste ele si alea care mi se par pro le pun pro si dau submit.Uneori mai gasesc 1-2-3 care au nevoie de fair dar se intampla rar.Ati putea incerca.Eu vreau sa nu ma mai baneze.O sa incerc cu un cont de Romania,poate poate.

    Aseara mi le platise pe toate de la Dolores dar nu am mai putut sa stau pana le-a platit.O sa le dau un mail acum ca sa le cer socoteala.

  5. #4185 SP
    Member yyomax's Avatar
    a cumparat cineva de la Karmaloop @ Amazon.com ????daca iau mai multe haine cum imi i-a transportul????pe produs sau pe colet 25$???

    a bagat RnB https://www.mturk.com/mturk/preview?...canAccept=true

  6. #4186 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar

  7. #4187 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    pai eu pun poor la toate si dupa ma uit peste ele si alea care mi se par pro le pun pro si dau submit.Uneori mai gasesc 1-2-3 care au nevoie de fair dar se intampla rar.Ati putea incerca.Eu vreau sa nu ma mai baneze.O sa incerc cu un cont de Romania,poate poate.

    Aseara mi le platise pe toate de la Dolores dar nu am mai putut sa stau pana le-a platit.O sa le dau un mail acum ca sa le cer socoteala.
    Ii ciudata treaba cu banatu' ... Eu am avut contul de Ro deschis primu'. Am folosit banii de pe el si am mai intrat ocazional da' am mai facut numa vreo 3$ pe el si acu 2 sapt (la vreun an cred de cand l-am deschis) am luat ban ... Eu cred in continuare ca inainte de ban ne resping anumiti angajatori si de aia .

  8. #4188 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by yyomax View Post
    a cumparat cineva de la Karmaloop @ Amazon.com ????daca iau mai multe haine cum imi i-a transportul????pe produs sau pe colet 25$???

    a bagat RnB https://www.mturk.com/mturk/preview?...canAccept=true


    indiferent de cat cumperi...transportul e tot 25(pardon)
    da...eu ce am scris mai sus?

  9. #4189 SP
    Member yyomax's Avatar
    nu ziceam de valoare...de cantitate ma intereseaza.. de ex dak iau 10 tricouri 20 e transportul pt toate nuh?? sau tre sa ma inteleg cu el

  10. #4190 SP
    Member hcm90's Avatar

  11. #4191 SP
    Member yyomax's Avatar
    n-am facut niciunul...dar am vazut ca intr-un hit ai de dat mai multe raspunsuri...

    ai si multe hit-uri diferite ...de 10c...5c...

  12. #4192 SP
    Member hcm90's Avatar
    am facut 10 de 0.15$, am facut unu cam in 30s, dar nu stiu daca sa risc sa fac mai multe, cred ca mai bine astept sa vad cum le aproba si daca mai apar mai fac

  13. #4193 SP
    Member eecode's Avatar
    Caut HIT-uri si nu gasesc, tot requesterii sa apeleze la mine.

  14. #4194 SP
    Member yyomax's Avatar
    )....da ....azi a fost seceta....sper ca maine sa apeleze requesterii la noi dak azi nu au vrut....

    ink un seller cu transport foarte mic

    Amazon.com: jacket, Just do it 4 less Men's Clothing@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/41QWyb9WffL.@@AMEPARAM@@41QWyb9WffL

  15. #4195 SP
    Member hcm90's Avatar
    este un hit da nu stiu cat de bun este si daca merita riscu Closely Related Terms (WARNING: This HIT may contain offensive content. Worker discretion is advised.)
    are vreo 17000 de hituri puse

  16. #4196 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by hcm90 View Post
    este un hit da nu stiu cat de bun este si daca merita riscu Closely Related Terms (WARNING: This HIT may contain offensive content. Worker discretion is advised.)
    are vreo 17000 de hituri puse
    am facut 500 azi,dar nu hitul asta,cel cu 2000 si ceva tot de la requesterul asta
    le accepta cam in o ora, doua

  17. #4197 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    am facut 500 azi,dar nu hitul asta,cel cu 2000 si ceva tot de la requesterul asta
    le accepta cam in o ora, doua
    cum le faci?cu tab+sageata?

  18. #4198 SP
    Member hcm90's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    am facut 500 azi,dar nu hitul asta,cel cu 2000 si ceva tot de la requesterul asta
    le accepta cam in o ora, doua
    nu ti-a dat niciun reject?

  19. #4199 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by hcm90 View Post
    nu ti-a dat niciun reject?
    niciunul

    ---------- Post added 14-01-2011 at 09:02 PM ----------

    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    cum le faci?cu tab+sageata?
    cu tab spatiu

  20. #4200 SP
    Member eecode's Avatar
    Eu m-am riscat si am facut 5. Daca imi vor rejecta pana si una, imi vor distruge contul de US.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts