Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 312 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 282 ... LastLast
Results 4,621 to 4,640 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4621 SP
    Member yyomax's Avatar
    szergiu un seller bun care are cateva laptopuri pe stock....poate te negociezi cu el la pretul pe factura...

    Amazon.com Shipping Rates: Beach Camera@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/0153PxIqDxL.@@AMEPARAM@@0153PxIqDxL

  2. #4622 SP
    Junior Member rawl123's Avatar
    Submitted Approved Rejected Pending Earnings
    711 432 0 279 $25.92

  3. #4623 SP
    Member yyomax's Avatar
    rawl123 astea cand le-ai facut????....eu am facut aseara la 12...si ink nu a acceptat/respins....

  4. #4624 SP
    Junior Member rawl123's Avatar
    ieri.. si mai are de acceptat 279 !

    EDIT: 711 submit
    710 approve.

  5. #4625 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu scapa asa usor de mine . Deja am alt cont. de data asta de Colorado (ca gandacu v-ati prins? ). Tot nu ma las pana nu strang bani de un laptop.

    Btw acuma sunt hit-uri cu is this a website.. inca 2300. sariti pe ele

  6. #4626 SP
    Member yyomax's Avatar
    astia de la Collective Endeavor mi le-au respins pe toate

    tot nu am inteles cum le faceti voi

    eu la prima casuta am pus 6 - 7
    iar la a doua casuta 10
    si lasam fiecare hit la 40-50 sec

    trebuia sa deschid cele 10 casute ????eu faceam fara sa le deschid

  7. #4627 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Chiar nu puteai citi si instructiunile ?
    Trebuiau bifate toate alea ...

  8. #4628 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Gataaaaaaaa!!!!!Mi-a acceptat tot:X:X:X.Daca baga si in seara asta o sa cumpar cv misto.

  9. #4629 SP
    Member yyomax's Avatar
    dak trebuie bifate treb si calculator mai bun...ca dak deschid 10 odata merge ca melcu calcu meu

  10. #4630 SP
    Member Szergiu's Avatar
    asta i partea a 2a
    zi dudele cum e cu taxele direct de pe amazon...:S

  11. #4631 SP
    Member antifacat's Avatar
    sergiu...sa mor eu daca nu esti ******...am explicat eu de vreo 3 ori si parca mai explicasera si altii...citeste in **** mea posturile

  12. #4632 SP
    Member Szergiu's Avatar
    fa un efort si mai explica odata daca vrei...daca nu lasa pe altu.

  13. #4633 SP
    Member yyomax's Avatar
    eu stiu ca dak iei un produs de pe amazon....ajunge aproape dublu cu tot cu taxe...fara sa mai platesti nimic pe el cand ajunge in tara
    antifacat park si-a luat un monitor de la amazon direct...si park l-a ajuns aproape dublu...

  14. #4634 SP
    Member antifacat's Avatar
    sa mor daca imi mai bat capul...am ajuns la impresia ca forumul asta e degeaba...
    se cer explicatii atunci cand este nevoie...dupa cateva zile...apare altcineva care cere aceeasi explicatie...pare ca se trece cu vederea peste fiecare post si fiecare urmareste raspunsul care il vrea...
    nu are rost sa imi mai bat capul
    sergiu...daca se zice ca s-a explicat de inspe mii de ori...mai bine iti tineai in pulla mea gura si citeai cateva pagini in urma ...

  15. #4635 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Frumosule, vorbeste frumos. In loc sa injuri zi-ne mai bine daca ne putem da seama fara sa punem in cart un produs daca ii trimis in europa de amazon sau nu
    Ms si da edit post

  16. #4636 SP
    Member yyomax's Avatar
    dea...deja s-a ajuns la injuraturi....naspha....

  17. #4637 SP
    Member antifacat's Avatar
    ma dispera asta cu vorbitul frumos...toti se dau cotiti dar injura ca la usa cortului...exact la fel e si cu credinciosii dar asta e deja alt subiect...cititi in pulla mea posturile si atunci o sa vedeti ca s-a cam explicat cam tot ce era de explicat ...nu asteptati mura in gura...sau cel mai bine dati o cautare pe amicul google si o sa descoperiti singuri,...luati firul ..exemplul postului celui care a probat costul unui produs pentru pastilutza...si dati-va seama singuri...
    a dracu ce gingas mai esti dudel

  18. #4638 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Poti sa ai cata carne vrei in gura ca nu ma deranjeaza. Ideea era ca iei ban si dupa aia cine ne mai ghideaza vietile ?
    Dupa cum puteai vedea io am probat ps3u pt pastilutza deci aia stiu deja. Ideea era daca stii vreo metoda sa afli produsele fara sa le pui in cart ...
    LE: Am gasit intre timp partea cu shipping.

  19. #4639 SP
    Member antifacat's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Poti sa ai cata carne vrei in gura ca nu ma deranjeaza. Ideea era ca iei ban si dupa aia cine ne mai ghideaza vietile ?
    Dupa cum puteai vedea io am probat ps3u pt pastilutza deci aia stiu deja. Ideea era daca stii vreo metoda sa afli produsele fara sa le pui in cart ...
    da se poate fara sa le pui in cart...ca sa stii pretul exact trebuie sa il adaugi in cart
    normal ca s-a ajuns la injuraturi daca de fiecare data cand intru pe forum(daca nu in fiecare zi...macar o data la 2 zile) tre sa apara cineva care a mai postat pe forum si se vede ca stie care e treaba...apare cu o cerere de explicatii pentru ceva care s-a explicat cu cateva pagini in urma...
    singura solutie pentru asta cred ca ar fi sa se editeze forumurile sa apara 200 de postari pe pagina...asa apar si mai putine pagini si asa se v-a citi ce s-a postat

  20. #4640 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Frumosule, vorbeste frumos. In loc sa injuri zi-ne mai bine daca ne putem da seama fara sa punem in cart un produs daca ii trimis in europa de amazon sau nu
    Ms si da edit post
    Quote Originally Posted by antifacat View Post
    ai la Product detailes This item is also available for shipping to select countries outside the U.S....tre sa cauti din produs in produs
    Aici,antifacat are dreptate.Partea cu injuraturile nici mie nu imi place.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 312 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 282 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts