Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 237 of 312 FirstFirst ... 137 187 227 235 236 237 238 239 247 287 ... LastLast
Results 4,721 to 4,740 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4721 SP
    Member yyomax's Avatar
    dar conturile de RO baneaza...stai linistit

  2. #4722 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    conturile de Ro nu le baneaza asa usor sau cel putin asa cred, am avut un cont (pirimul) mai bine de 4 luni. Iar de vreo sapt mi'am facut un alt cont, tot de ro si asta si inca e ok.... hituri am bagat chiar multe sa speram ca ma va tine mai mult ca primul. Intre timp mi'am schimbat si isp poate nu ma vor gasi prea repede.

  3. #4723 SP
    Member SwingShot's Avatar
    In sfarsit s-a finalizat comanda de pe amazon.com, la MvC 3 Special Edition. Am facut preorder pe 25 ianuarie si cosul a aratat asa:

    Item(s) Subtotal: $66.99
    Shipping & Handling: $24.98
    -----
    Total Before Tax: $91.97
    Sales Tax: $0.00
    Import Fees Deposit $22.07
    Gift Certificate/Card Amount: $114.04
    -----
    Total for This Shipment: $0.00
    Total paid by Gift Certificate/Card: $114.04


    Totul s-a retras de pe banii de Mturk.

    Pe 14 februarie jocul a plecat spre mine cu UPS. Trackingul arata cam asa:

    February 17, 2011 04:04:00 PM OTOPENI (BUCHAREST) RO Delivered
    February 16, 2011 03:00:00 PM OTOPENI (BUCHAREST) RO Completed customs clearance process
    February 16, 2011 02:58:00 PM OTOPENI (BUCHAREST) RO Arrived at destination country
    February 16, 2011 09:57:00 AM OTOPENI (BUCHAREST) RO Arrival Scan
    February 16, 2011 04:03:00 AM KOELN (COLOGNE) DE Departure Scan
    February 15, 2011 11:38:00 PM KOELN (COLOGNE) DE Arrival Scan
    February 15, 2011 04:53:00 AM Louisville KY US Departure Scan
    February 15, 2011 01:16:00 AM Louisville KY US Departure Scan
    February 14, 2011 11:45:00 PM Louisville KY US Arrival Scan
    February 14, 2011 10:28:00 PM Lexington KY US Departure Scan
    February 14, 2011 06:40:00 PM Lexington KY US Shipment received by carrier
    February 14, 2011 06:20:31 PM US Shipment has left seller facility and is in transit


    Am fost sunat de la UPS instantaneu , pentru a trimite o copie de buletin pe mail. S-au ocupat ei de vama, de tot, si azi m-am trezit cu curierul la usa si mi-a dat coletul in mana.

    Totul a fost ok, coletul intreg, jocul frumos.


    P.s. a se nota, drumul de la otopeni la mine a durat 23 de ore, iar drumul din US pana in RO a durat 18. Lawl....

  4. #4724 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    pfai ce de hit-uri s-au bagat azi la 5 jumate... si din cate observ zilnic e intre ora 5 si 6 jumate. Cred ca deacuma ma culc mai devreme si ma trezesc mai devreme lol

  5. #4725 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    S-au bagat doar product listings....

  6. #4726 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    face careva Collective Endeavor astea de dimineata asta? ca vad ca se duc foarte greu , ca au stricat si hitu asta....dupa ce leam facut 400 ieri, lau schimbat:\ si acu iti ia 1 min cel putin sa faci 1 hit....

  7. #4727 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ai 500 de hituri acceptate?

  8. #4728 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    HITs Submitted 1139 —
    ... Approved 1107 99.5%


    restu sunt pending ca am incercat cateva dar dureaza prea mult

  9. #4729 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Cont de US si nu te baneaza?

  10. #4730 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    contu il am de la craciun....am facut atunci 80 dolari in 2 zile.Dupa a inceput sesiunea si nam mai facut nimic vreo 5 saptamani , cam asa.Sapt asta mam apucat iara si inca niciun ban...sa vedem

  11. #4731 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ai mai fost banat pana acum?

  12. #4732 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    nu. si asta e singuru cont care lam facut

    ---------- Post added 18-02-2011 at 12:00 PM ----------

    pentru retaildata ce qualification trebe? ca am dat request si zice not qualifyed...

  13. #4733 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Aia sunt foarte ciudati...sfatul meu e sa nu te incurci cu ei...

  14. #4734 SP
    Banned devil night's Avatar
    au fost multe hituri de la product liestenings????

  15. #4735 SP
    Member antifacat's Avatar
    devil...mai citeste o data...e product L I S T I N G S...produsele nu se asculta...si faza cu diaconescu nu a fost frumoasa ..daca nu stii despre ce e vb nu te baga...mi-am luat si warn din cauza ta

  16. #4736 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by devil night View Post
    au fost multe hituri de la product liestenings????
    Vasylika,tu faci o statistica cu cate hituri baga pe zi?

  17. #4737 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Quote Originally Posted by Maxbleik View Post
    face careva Collective Endeavor astea de dimineata asta? ca vad ca se duc foarte greu , ca au stricat si hitu asta....dupa ce leam facut 400 ieri, lau schimbat:\ si acu iti ia 1 min cel putin sa faci 1 hit....
    "au stricat"?!?! Vrei sa spui poate ca "AU REPARAT". Adica l-au facut sa nu mai poti trisa la el, asa cum faceati mai toti, facand o treaba de mantuaiala si furandu-le banii.

    "We have added a code grabbing feature to our load testing. This means two things. 1) We will be able to track every action to the HIT and worker level. This will help prevent us from being gamed. "

    For ****'s sake, si mai si tipati cand sunteti banati. Numai romanul poate sa aiba asa tupeu.

  18. #4738 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    de capu meu ce esti asa frustrat ma?normal ca imi convenea mai mult cand faceam un hit deala in 4 secunde.sa fim seriosi , oricum hitu ala nu are niciun sens.

  19. #4739 SP
    Member antifacat's Avatar
    maxbleit...cauta in dex...nu exista "persoana frustrata" in sensul in care vrei tu sa il folosesti...si nu conteaza daca are sens sau nu hitul...omul ala te plateste pentru o treaba care o vrea bine facuta...nu iti convine nu fa...dar ala da niste bani si ca oricare ar vrea sa ii dea un sens...asa ca ai 3..stai jos

  20. #4740 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Quote Originally Posted by Maxbleik View Post
    de capu meu ce esti asa frustrat ma?normal ca imi convenea mai mult cand faceam un hit deala in 4 secunde.sa fim seriosi , oricum hitu ala nu are niciun sens.
    Pt ca din cauza celor ca tine or sa interzica astia conturile din Ro sau alti requesteri or sa renunte la a mai pune hituri bune, vazand ca li se fac hiturile cu picioarele.

    De unde stii tu ca hit-ul respectiv n-avea niciun sens? Era explicat foarte bine ce trebuia sa faci. Si in alea vechi si in asta nou, tot ce trebuie sa cunosti este putina engleza, ca doar nu e scris in chineza...Iar hit-ul respectiv era important pt requester ca sa vada cat de bun e playeru ala video, sa vada ce load au la servere, pana mea, nu-i treaba mea sa stiu cat de util ii este hitul requesterului si de ce a fost conceput in felul ala. Nu-ti convine, nu fa!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 237 of 312 FirstFirst ... 137 187 227 235 236 237 238 239 247 287 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts