Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 312 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 297 ... LastLast
Results 4,921 to 4,940 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4921 SP
    Member yyomax's Avatar
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...R2UQ5JG8X4V04D

    un hit bun...dar trebuie facut calumea...

  2. #4922 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Din reviews reiese ca obisnuieste sa respinga pe baze subiective.
    Attached Images Attached Images huh.jpg

  3. #4923 SP
    Member yyomax's Avatar
    da.....eu am mai facut .....majoritatea mi le-a acceptat...dar mai si respinge...nah...dak e sa-ti faci cont din saptamana in saptamana...merge hit-ul...dar pt unu care are cont vechi ...nu e prea bun...ca isi strica ratia

  4. #4924 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pff, si acum am vazut asta, dupa ce am facut cateva. Grr. Cam idiot User453...

    Apropo, eu tot incerc sa imi transfer din contul de AmazonPayments banii necesari pentru a lansa si eu un hit, dar nu ma lasa...

  5. #4925 SP
    Member antifacat's Avatar
    eu am mai facut de la user453...inainte avea niste hituri de 0.1 care se faceau destul de rapid..dar vazusem ca respinge destul de naspa...fara motiv etc chiar daca le faceam destul de corect si atent..ma abtin de la hiturile lui

  6. #4926 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Doua intrebari, pls:

    1. Exista vreun user script pt a elimina din pagina anumiti requesteri? Vreau sa scap de Dolores, au zeci de hituri care nu ma intereseaza si vreau sa nu ii mai vad afisati. Exista asa ceva pt Firefox, insa din cate vad nu mai functioneaza. Pe Chrome nici atat.

    2. Pe voi care va baneaza saptamanal pe Mturk, s-a intamplat sa va baneze (sa va inchida) contul atasat de la Amazon (.com, .de, etc), adica sa pierdeti banii depusi in Gift card?

  7. #4927 SP
    Member Szergiu's Avatar
    ar fi utila o astfel de extensie la mozilla:X ma cam dispera dolores..
    cat despre contul de amazon....
    ala nu prea are treaba cu cel de pe mturk...pe ala ti l blocheaza cand le dai acel ssn fals...sau nu l dai deloc...
    se mai blocheaza conturi daca incerci sa creezi 2 conturi pe un email(accidental am patit o)...dar se poate rezolva asta....(cam greu dar se poate)
    treaba cu SSN...nu ai ce i face...cel putin din cate stiu eu,...nu cunosc o astfel de poveste cu un final fericit
    bafta

  8. #4928 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    dap, asa am patiti si eu , pt faza cu Social Security number nu exista nicio solutie , asa?

  9. #4929 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Pai din cate stiu eu, Social Security Number iti trebuie doar atunci cand vrei sa depui banii intr-o banca din US. Daca cumperi ceva doar cu banii din gift card nu ai nevoie. Corect?

  10. #4930 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Incorect.

  11. #4931 SP
    Junior Member nekalexys's Avatar
    Pai...ti s-a intamplat sa nu poti folosi banii din gift card?

  12. #4932 SP
    Junior Member stavix's Avatar
    Ati facut Label Pose Images(Hyun Oh Song)?sunt platite?

  13. #4933 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Incorect.
    Detaliaza pls. Eu am cont US, toti banii i-am pus in Gift card. Vrei sa spui ca nu voi putea cumpara ceva cu acei bani fara sa am un SSN? Si daca da, at voi cum faceti? SSN-uri nu se gasesc pe toate drumurile si am inteles ca iti inchid contul pe Amazon daca pui un SSN fals. Deci? Pana acum ai 2 useri care ti-au dat "thanks" la post dar nimeni nu s-a obosit sa explice de ce e incorect. Si e un amanunt al dracului de important, daca asta va insemna ca nu voi putea folosi acei bani de pe contul US.

    ---------- Post added 04-03-2011 at 02:44 AM ----------

    Quote Originally Posted by stavix View Post
    Ati facut Label Pose Images(Hyun Oh Song)?sunt platite?
    Requesterul respectiv are 0 reviews pe Turkopticon, deci nu se stie cat de serios e. Insa vad ca la instructiuni precizeaza ca munca este respinsa sau aprobata in functie de munca altor workeri:

    "Your HIT will only be approved if at least some of the bounding boxes you draw overlap significantly with boxes drawn by other workers, or others agree with you that no objects are present, so draw carefully and thoroughly!"

    Deci daca sunt "destepti" care nu fac bine, at vei lua reject.

  14. #4934 SP
    Junior Member stavix's Avatar
    ok , multumesc pentru raspuns.
    Classify It pentru toata lumea

  15. #4935 SP
    Member yyomax's Avatar
    pai eu n-am pus SNN pe cont...si am dat 2 comenzi pana acum...

  16. #4936 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Your request was not completed successfully.
    This account has been suspended by the Amazon Mechanical Turk team.
    Story of my life...

  17. #4937 SP
    Member yyomax's Avatar
    da..si mie mi-au suspendat contul dimineata

  18. #4938 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Dar ce ati facut ma de v-a banat contul? V-ati pierdut toti banii facuti?

  19. #4939 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Am facut 500 de hituri Product Rnr,au platit doar 25$,iar de dimineata m-am trezit cu contul banat...

  20. #4940 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 312 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 297 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts