Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 262 of 312 FirstFirst ... 162 212 252 260 261 262 263 264 272 ... LastLast
Results 5,221 to 5,240 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5221 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    Cum ai reusit?

  2. #5222 SP
    Junior Member mmplanet's Avatar
    ma blocheaza la 99 HIT-uri pe zi... ce prostie

  3. #5223 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar
    Quote Originally Posted by cRs View Post
    Cum ai reusit?
    poi am fost blocat din cauza la vreo 900 de hituri de genu

    Which Image is Better? View a HIT in this group

    Requester: ProductRnR
    am facut 900 dastea si mia dat la toate reject,ma blocat amazon,iam dat mail,mi le-a aprobat,am dat mail la amazon ca nu mai am rejecturi,si astai rezultatu...

  4. #5224 SP
    Junior Member mmplanet's Avatar
    or fi tepe alea de l Product RnR? ca mi-a dat si mie la cateva reject si am unele inca in pending. o da reject la toate? am vreo 200...
    si daca da, se poate sa imi dea approve dupa?

  5. #5225 SP
    Member Florin27's Avatar
    As putea sa mai comand ceva de 4.14$?Adica ceva cat de mic ca mi-a ramas intr-un cont..E vreun seller ceva?
    Cam in cat timp ajung coletele de la FGS Trading?

  6. #5226 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar
    Quote Originally Posted by mmplanet View Post
    or fi tepe alea de l Product RnR? ca mi-a dat si mie la cateva reject si am unele inca in pending. o da reject la toate? am vreo 200...
    si daca da, se poate sa imi dea approve dupa?
    eu alea 900 de hituri de la el l-eam facut....si asa mia dat reject la toate,iam dat msj ca dece am primit reject.amazon intre timp ma banat,apoi asta mia dat banii 9$ fara sa imi de a mail sau ceva si apoi amd at si eu mail la amazon ca au fost acceptate...deci la latitudinea ta

  7. #5227 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    As putea sa mai comand ceva de 4.14$?Adica ceva cat de mic ca mi-a ramas intr-un cont..E vreun seller ceva?
    Cam in cat timp ajung coletele de la FGS Trading?
    Prima intrebare:
    Transport gratuit:
    Asecshop @ Amazon.com:
    A 2a intrebare:
    Depinde de tipu' de shipment ales.
    Mie mi-a venit coletu' in 3 zile numa ca o durat 3 zile sa-l trimita ei.

  8. #5228 SP
    Member Szergiu's Avatar
    a durat doar 3 zile un pachet din hong kong?
    parca nu imi prea vine sa cred...
    FGS Trading @ Amazon.com:

    stiu ca nu i locul potrivit dar totusi...ce tel recomandati ???
    Pana acum cateva ore eram mai gata ca imi iau galaxy s2...Dar din ce am gasit pe net...s-a amanat data de lansare cu vreo 2 luni(prin iunie se va lansa pt ca cei de la samsung vor sa upgradeze la procesorul 1.2ghz////in fine...)
    Eu am decis sa merg pe Lg optimus 2X...din ce mai are Fgs trading la vanzare///recomandati altceva?
    Poate fi si alt telefon(sa nu fie listat la fgs)daca nu il are il poate aduce 99%....deci cam orice e lansat...
    ...
    mersi dudele pt selleru ala

  9. #5229 SP
    Member ionutz727's Avatar
    eu mult prea mare ecranu de la lgu ala..are un prieten un htc desire hd de 4.3 inch si nici nu iti incape in buzunar,plus ca e ft inconfortabil de tinut in mana ditamai telefonul.mai bine ti-ai lua unul cu ecran de 3.5 inch..parerea mea

  10. #5230 SP
    Member Szergiu's Avatar
    LG u are de 4 nu de 4.3 inch
    e cam cat iphone 4...

  11. #5231 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    LG u are de 4 nu de 4.3 inch
    e cam cat iphone 4...
    nu mare diferenta..iphone 4 are 3.5 inch

  12. #5232 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Nu cred ca trimit din Hong Kong. Uite:

    3 zile pana in Otopeni si inca 2 pana in Cluj.

    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    eu mult prea mare ecranu de la lgu ala..are un prieten un htc desire hd de 4.3 inch si nici nu iti incape in buzunar,plus ca e ft inconfortabil de tinut in mana ditamai telefonul.mai bine ti-ai lua unul cu ecran de 3.5 inch..parerea mea
    Poarta colanti prietenul tau ?
    Eu il am de marti si mi se pare foarte misto desire HD. Problema mea ii cu astia de la Android ca nu fac Market pt. Romani. Partea buna ii ca se rooteaza foarte usor.

  13. #5233 SP
    Member Game101's Avatar
    La sign up for amazon payments,mai precis la contact information : Ce adresa trec,pentru ca nu ma lasa sa trec altceva decat US?

  14. #5234 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Nu cred ca trimit din Hong Kong. Uite:

    3 zile pana in Otopeni si inca 2 pana in Cluj.



    Poarta colanti prietenul tau ?
    Eu il am de marti si mi se pare foarte misto desire HD. Problema mea ii cu astia de la Android ca nu fac Market pt. Romani. Partea buna ii ca se rooteaza foarte usor.

    poate ai tu buzunarele mai largi..oricum..eu nu mi-as lua un telefon asa de mare
    astept sa-mi vina Amazon.com: Samsung S5830EUBLK Galaxy Ace Android Powered Smartphone with 5MP Camera, Touch Screen, Wi-Fi - Unlocked Phone - No Warranty - Black: Cell Phones & Accessories@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/51Gq%2B4JWA0L.@@AMEPARAM@@51Gq%2B4JWA0L

  15. #5235 SP
    Member yyomax's Avatar
    care imi zice si mie ...cum dau sa vad toate produsele de la Street Moda....cautam o jacheta...si am gasit ceva si cand dau la view shipping imi arata ca Street Moda are produsul....dar cand intru pe ei si dau cauta...nu mi-o arata...dc???sper ca m-ati inteles

  16. #5236 SP
    Member Florin27's Avatar
    E cineva care nu are limita la hituri?

  17. #5237 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by yyomax View Post
    care imi zice si mie ...cum dau sa vad toate produsele de la Street Moda....cautam o jacheta...si am gasit ceva si cand dau la view shipping imi arata ca Street Moda are produsul....dar cand intru pe ei si dau cauta...nu mi-o arata...dc???sper ca m-ati inteles
    am patit si eu asa cu cativa selleri..da-le un mail si intreaba-i

  18. #5238 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by yyomax View Post
    care imi zice si mie ...cum dau sa vad toate produsele de la Street Moda....cautam o jacheta...si am gasit ceva si cand dau la view shipping imi arata ca Street Moda are produsul....dar cand intru pe ei si dau cauta...nu mi-o arata...dc???sper ca m-ati inteles
    Da un search gol si o sa-ti apara toate produsele.

  19. #5239 SP
    Member yyomax's Avatar
    doar incaltaminte vad ....nu si imbracaminte....ai incercat si ai reusit sa vezi??

  20. #5240 SP
    Member Florin27's Avatar
    As putea gasi un blender pana in 28$ cu tot cu transport?Nu conteaza ca e d-ala mic..Ca atat mi-a ramas pe un cont..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 262 of 312 FirstFirst ... 162 212 252 260 261 262 263 264 272 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts