Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 286 of 312 FirstFirst ... 186 236 276 284 285 286 287 288 296 ... LastLast
Results 5,701 to 5,720 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5701 SP
    Member Florin27's Avatar
    Poti sa le trimiti mesaj direct pe amazon,iar FGS pun valoarea de obicei 99$ pe pachete(mai mica ziceau ca nu poate)..

  2. #5702 SP
    Junior Member iulikkk's Avatar

    Problema de logare pe mturk si Amazon

    Am o problema grava .Nu ma pot loga pe Amazon si Mturk cu adresa de yahoo mail si nici in yahoo nu pot intra.Daca stie cineva sa ma ajute e bine ,daca nu stiu ca macar am intrebat.

  3. #5703 SP
    Junior Member and111's Avatar
    am gasit un playstation 3 pe unu din magazinele pe care mi le-ati recomandat ... iar acum am o alta problema ... am discutat cu unul din magazine si am vb sa imi trimita pachetul la pretul de 90 de dolari chiar daca eu o sa ii platesc suma de 300 de dolari ... pentru 90 de dolari cat as avea de platit la vama ?

  4. #5704 SP
    Junior Member stavix's Avatar
    24%

    ---------- Post added 27-08-2011 at 02:45 PM ----------

    Face cineva JE lee Tag an image?
    sunt platite?

  5. #5705 SP
    Junior Member and111's Avatar
    am inteles ... ms

  6. #5706 SP
    Junior Member Oanna23's Avatar
    mai am o intrebare..daca platesc cu cardu tre sa fie bagati banii pe card in dolari? sau ii bine si daca ii am in lei? si la ce curs valutar mi ia? va rog am nevoie de un raspuns..multumesc

  7. #5707 SP
    Member hcm90's Avatar
    nu trebuie sa fie in dolari, o sa fie la cursu valutar al banci din momentu tranzactiei

  8. #5708 SP
    Junior Member Oanna23's Avatar
    mersi mult

  9. #5709 SP
    Junior Member ionutz1512's Avatar
    Stie careva vreun magazin de sabii, pumnale, scuturi etc care trimite in Romania? Si o sa am probleme la granita? A mai cumparat asa ceva cineva?

  10. #5710 SP
    Member Szergiu's Avatar
    la granita nu cred ca o sa ai probleme...nush daca cineva sta prin paduri unde este granita tarii sa iti verifice tie coletele(mare parte)...///
    mai degraba ai avea probleme la vama...dar nu cred...
    Mi am luat si eu un briceag si cel de la vama a glumit chiar cu mine...
    sabia deja e arma alba...ar putea fi probleme daca e ascutita...mai bine intrebi la vama.
    depinde de vames...daca vrea vrea sa te ia la bani marunti ...

  11. #5711 SP
    Junior Member Maxbleik's Avatar
    Salut!

    Are cineva idee de unde as putea sa-mi cumpar jocul de carti GUILLOTINE? Am gasit pe amazon.com , de unde cumparam de obicei cu banii de pe Mturk dar la 32$ nu se prea merita sa ii platesc eu.Daca aveti voi alte idei sunt bine venite , mersi

  12. #5712 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Buna!
    Caut sa imi cumpar un aparat digital, insa nu stiu seller decat pe acesta: Beach Camera @ Amazon.com:
    Problema este ca are transportul foarte scump, nici nu pot sa ii dau Continuare, desi am cu 35$ in plus.Pana la urma cat costa transportul la acest seller?Daca stie cineva un alt seller pentru camere digitale, rog sa posteze!
    Multumesc!

  13. #5713 SP
    Junior Member stavix's Avatar
    @HoTSaucE ,
    Cauta la sellerul AMAZON , transportul este 30$ si poti sa platesti si taxele vamale.Eu asa mi-am luat aparat foto , si a ajuns in 3 zile.

  14. #5714 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Pe mine la laptop,casti si o husa de laptop transportul de la Bitch Camera m-a ajuns 130$...e in functie de greutate si pachetul final.
    Cu 35$ rezervati pt transport nu poti lua nici o pana de la B.C.

  15. #5715 SP
    Junior Member mmplanet's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    Pe mine la laptop,casti si o husa de laptop transportul de la Bitch Camera m-a ajuns 130$...e in functie de greutate si pachetul final.
    Cu 35$ rezervati pt transport nu poti lua nici o pana de la B.C.
    poate BEACH Camera

  16. #5716 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Cred ca era ironic.

  17. #5717 SP
    cRs
    Banned cRs's Avatar
    @HoTSaucE am cumaprat si eu de la acel seller un aparat foto dslr, am dat aproapximativ 60$ pe transport dar mi-a ajuns pachetul in mai putin de o saptamana.

  18. #5718 SP
    Member hcm90's Avatar
    a cumparat cineva de la portable guy? PORTABLE GUY @ Amazon.com:

  19. #5719 SP
    Member Szergiu's Avatar
    am vrut eu sa iau o placa video si nu schimba valoarea sub nicio forma.

  20. #5720 SP
    Member hcm90's Avatar
    nu sti cu ce curier trimit?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 286 of 312 FirstFirst ... 186 236 276 284 285 286 287 288 296 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts