Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 298 of 312 FirstFirst ... 198 248 288 296 297 298 299 300 308 ... LastLast
Results 5,941 to 5,960 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5941 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Ce idiot e omul asta... Am facut 77 de hit-uri PE BUNE si mi-a dat reject ca le-am completat prea repede. Daca exista un timp minim, sa il specifice, ca nu sunt un american retardat sa trebuiasca sa citesc situatia de 50 de ori sa inteleg ceva...
    uite ma "desteptule"
    si nu am obligat pe nimeni sa le faca.daca esti tu prea fraier si ti le-o respins e problema ta.
    Attached Images Attached Images untitled.png

  2. #5942 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Chill dude ca nu s-a referit la tine, ci la requester.. Mai iesi din casa nu sta toata ziua pe mturk ca ti se stafideste creierul.

  3. #5943 SP
    Member ionutz727's Avatar
    nu stau bre pe mturk deloc..mai dau din cand in cand o privire pe aici.

  4. #5944 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    uite ma "desteptule"
    si nu am obligat pe nimeni sa le faca.daca esti tu prea fraier si ti le-o respins e problema ta.
    Scuza-ma, dar, foarte clar, nu ma refeream la tine! Astept sa iti ceri scuze.

    Omul respectiv face, cum fac toti, specula. Lasa cateva hit-uri la inceput si apoi altora le da reject, ca sa nu plateasca. Nu sunt de ieri-azi pe Mturk. Nu am facut UN SINGUR HIT gresit! Nici macar UNUL! Oricine s-a uitat putin pe task-ul acesta o sa observe ca daca ai putina atentie, nu ai cum sa gresesti. Prin urmare, injuriile pe care mi le adresezi sunt numai pentru ca ai citit pe graba si ai sarit inutil.

  5. #5945 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Au mai bagat cateva cei de la redwood. https://www.mturk.com/mturk/searchba...=A85UAWGX7A330

  6. #5946 SP
    Junior Member XRobert01's Avatar
    cat timp dureaza sa primec banii in cont dupa ce apare asta?
    Approved - Pending Payment
    am 13,16 euro,dar am gasit doar 7,01 la account ballance.

  7. #5947 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Dureaza intre cateva minute si cateva ore. Nu am stat niciodata sa cronometrez exact.

  8. #5948 SP
    Junior Member XRobert01's Avatar
    la crowdsource la hit-urile de 0,16$ a-ti fost platiti sau va apare pending payment?ca eu astept de peste o zi.

  9. #5949 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Scuza-ma, dar, foarte clar, nu ma refeream la tine! Astept sa iti ceri scuze.

    Omul respectiv face, cum fac toti, specula. Lasa cateva hit-uri la inceput si apoi altora le da reject, ca sa nu plateasca. Nu sunt de ieri-azi pe Mturk. Nu am facut UN SINGUR HIT gresit! Nici macar UNUL! Oricine s-a uitat putin pe task-ul acesta o sa observe ca daca ai putina atentie, nu ai cum sa gresesti. Prin urmare, injuriile pe care mi le adresezi sunt numai pentru ca ai citit pe graba si ai sarit inutil.
    mda..sorry
    nu stiu daca "foarte clar" clar te-ai referit la requester sau nu.in fine

  10. #5950 SP
    Member Florin27's Avatar
    Am facut si eu 22 de hituri de la el si mi le-a aprobat pe toate...As mai face cateva dar mi-e cam frica...

  11. #5951 SP
    Member ionutz727's Avatar
    ai putea sa faci in continuare de la el. odata ce ti-o acceptat cateva,o sa ti le accepte pe toate.

  12. #5952 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Ce idiot e omul asta [...] mi-a dat reject ca le-am completat prea repede. Daca exista un timp minim, sa il specifice, ca nu sunt un american retardat sa trebuiasca sa citesc situatia de 50 de ori sa inteleg ceva...
    Quote Originally Posted by ionutz727 View Post
    nu stiu daca "foarte clar" clar te-ai referit la requester sau nu.
    Eu cred ca e destul de clar. Incearca sa ai mai putin tupeu si mai multa liniste, poate asa o sa reusesti sa citesti o propozitie fara sa sari de fund in sus.

  13. #5953 SP
    Junior Member XRobert01's Avatar
    stiti vreun magazin de unde pot sa-mi cumpar un laptop?

  14. #5954 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Stie cineva daca pot comanda sau daca a comandat arme pentru airsoft sau briceaguri?Ma gandesc sa nu imi spuna ceva la vama...practic sunt niste jucarii armele de airsoft, nu?

  15. #5955 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Poti sa comanzi replici si accesorii de airsoft fara probleme, despre briceaguri nu stiu ce statut au, ar trebui sa te interesezi inainte. In principiu tot ce vine din afara UE se taxeaza cu TVA + taxe vamale. Taxele vamale din ce stiu la jucarii sunt in jur de 25% deci s-ar putea sa platesti vama cu inca jumatate din valoarea facturata. Cel mai bine te interesezi inainte.

  16. #5956 SP
    Junior Member XRobert01's Avatar
    voi cat mai faceti pe zi?ca eu nu prea mai prind hituri si azi nu stiu daca trec de 1 euro.
    e vreo sansa sa treci de 5-10euro cu cont de romania si fara hituri de transcription?

  17. #5957 SP
    Junior Member baghy's Avatar
    cu cont de ro , nu..

  18. #5958 SP
    Member Florin27's Avatar
    Transport 15$
    Goodbuddy @ Amazon.com:

  19. #5959 SP
    Junior Member buzau's Avatar
    Ce hituri mai facetzi fratilor k io nu mai stiu ce sa fac?

  20. #5960 SP
    Junior Member XRobert01's Avatar
    aceeasi problema o am sie eu de 2 zile,pana acum 2 zile am facut vreo 5euro pe zi,dar dupa s-au dus hiturile de la crowdsource si panba saptamana viitoare nu pot face altele si nici n-am mai prins de alea de 2-3 euro(maxim 5).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 298 of 312 FirstFirst ... 198 248 288 296 297 298 299 300 308 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts