Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 312 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 ... LastLast
Results 6,161 to 6,180 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #6161 SP
    Member Florin27's Avatar
    Mi-a aprobat contul nou Am luat si ambele calificari la Polyvore...Sper sa fac 100$ macar in astea 3-4 saptamani cat imi tine contul..

  2. #6162 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Dar tu ti-ai facut tax information ala? Eu am gasit un SSN valid si uite ca nu mi l-a aprobat si acuma nu mai pot face hit-uri. Le-am trimis un mesaj celor de la MTurk si acum is curios ce o sa imi raspunda..... Totusi mi-am mai facut un cont in caz de orice dar pacat de cel vechi....Sper sa nu fie banat, mai aveam si eu 5$ pe el Acuma om trai si om vedea

  3. #6163 SP
    Member Florin27's Avatar
    Nu o sa gasesti SSN valid...Asa am incercat si eu si nu am reusit...Am transferat ce a mai fost si gata..

  4. #6164 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Am primit mesajul de la ei si nici macar daca ar fi vrut nu ar fi putut sa imi dea voie sa fac iar hituri....Asta e...Mi-am facut alt cont si cat de curand o sa imi si transfer banii, 6$ . Acum stiu ce greseli am facut si nu o sa le mai repet ... Dar sunt curios. Zice in FAQ ca poti sa strangi bani pana la o anumita limita si apoi trebuie sa bagi tax information. Oare care o fi limita aia? Macar sa imi ajunga si mie sa imi iau Guild Wars 2

  5. #6165 SP
    Member Florin27's Avatar
    Eu nu am bagat tax information aproximativ o luna...Habar nu aveam ce o sa se intample dar am zis asa ...Citisem ca dureaza 3 zile verificarea si ziceam ca sa mai apuc 3 zile de munca dar am amanat si am apucat vreo 4 saptamani pana nu am mai avut voie sa fac hituri..Am bagat prima oara ssn, m-a lasat sa fac hituri pana l-au verificat ei, a doua oara nu m-au lasat sa fac hituri pana il verificau si normal ca nu s-a putut verifica..si nu am mai reusit sa fac hituri...

    L.E Gata e a doua zi de cand mi-am facut contul si nu ma mai lasa fara sa bag ssn...

  6. #6166 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Nasol...chiar asa e obligatoriu sa ne bagam tax information? Adica ne puteam face si conturi de europeni cu dezavantajul de a nu putea face 60% din hiturile de pe site dar macar scapam fara sa mai bagam tax information. Macar sa strang 50$ pt editia standard de Guild Wars 2 sau 80$ pt editia digital deluxe, daca tot apuc sa strang atat

  7. #6167 SP
    Member Florin27's Avatar
    Eu am facut cont de RO cu speranta ca fac Polyvore la greu..

  8. #6168 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Si te-a acceptat?

  9. #6169 SP
    Member Florin27's Avatar
    Contul e in asteptare deocamdata...Daca te referi la Polyvore am inceput sa stiu cum sta treaba..

  10. #6170 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Si ce vrei sa faci cu banii stransi? Eu unu as vrea sa imi iau GW 2 si dupa aceea ramane de vazut ce o sa mai fac . Oricum un lucru e sigur MTurk provoaca dependenta mie deja mi-e greu sa tot astept sa imi fie aprobat contul.

  11. #6171 SP
    Member Florin27's Avatar
    Ehe...nu ai prins vremurile bune...Plus ca pana sa gasesc acest forum nici eu nu am stiut multe...

    Am facut odata 140$ intr-o zi..

    Cu banii stransi vreau sa-mi dotez masina cu muzica..

  12. #6172 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Haha cam asa e...Cand am auzit prima oara de Mturk prin 2009 mi s-a parut prea complicat. Dar acuma ce sa fac...daca tot imi doresc asa de mult GW 2 ma pun la munca

  13. #6173 SP
    Member Florin27's Avatar
    Pfaiii nici pe RO nu mai putem face?

    We have completed our review of your Amazon Mechanical Turk Worker
    Account. We regret to inform you that you will not be permitted to
    work on Mechanical Turk. Thank you for your interest in Mechanical
    Turk.

  14. #6174 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Mda cam toti cei din afara Statelor Unite nu isi mai pot face cont...in afara de cei din India.. Daca vrei sa comanzi ceva de pe Amazon si nu e digital, mai bine vorbesti cu cineva sa ti-l livreze din US.

  15. #6175 SP
    Member Florin27's Avatar
    Nu vad vreo problema in a comanda dupa amazon.com. Problema e cu mturk..

  16. #6176 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Mi-am facut si cont de India si sunt curios daca o sa imi mai ceara tax information si pe asta.

  17. #6177 SP
    Junior Member buzau's Avatar
    Quote Originally Posted by chris999 View Post
    Mi-am facut si cont de India si sunt curios daca o sa imi mai ceara tax information si pe asta.
    Ti-a cerut tax information pe contu de india?

  18. #6178 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Quote Originally Posted by buzau View Post
    Ti-a cerut tax information pe contu de india?
    Pai nu stiu..Astept sa imi fie aprobat si o sa lucrez pe el. Apoi o sa vad daca imi cere. Eu unu sper sa nu imi ceara

  19. #6179 SP
    Member Florin27's Avatar
    Macar sa fie aprobat...Eu am facut 2 conturi de RO cu informatii reale si nu m-a acceptat...

    @chris999 De unde stii ca India ar putea lucra...si nu alta tara? Asteptam un raspuns aici de la tine daca iti accepta contul sau nu cat mai repede...

  20. #6180 SP
    Junior Member chris999's Avatar
    Pai am citit pe un forum ca unu din India si-a facut cont si a fost aprobat..si e recent. Parca am citit si in FAQ despre asta parca dar nu mai gasesc intrebarea aia ...acuma tine-mi pumnii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 312 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts