Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 312 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #1101 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Review A Windows Browser Toolbar That Lets You Save Videos From Most Youtube Like Sites

  2. #1102 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Baieti,am reusit sa recuperez contul cu 125$.Acum urmeaza partea cea mai tare,cheltuirea lor

  3. #1103 SP
    Senior Member tray's Avatar
    vad ca majoritatea postati hituri pt us ,pot sa schimb locatia la account si sa fac de pe us ,sau trebuie alt account?
    iar daca trebuie alt account banuiesc ca va trebui si un nou cont amazon in care sa depun banii ,nu pot folosii acelasi acc amazon pe 2 de mturk ,nu?

  4. #1104 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    Baieti,am reusit sa recuperez contul cu 125$.Acum urmeaza partea cea mai tare,cheltuirea lor
    Ai 125$ necheltuiti ? Pastreaza-i pentru GoW III Ultimate Edition.

  5. #1105 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Ai 125$ necheltuiti ? Pastreaza-i pentru GoW III Ultimate Edition.
    Prea tarziu...Am cumparat deja un tricou cu Manchester United,un laser si un trepied

  6. #1106 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Doamne Maica Domnului...tricou cu Manchester...si nu imi spune...o sa te duci in "discoteca" cu el?

  7. #1107 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Doamne Maica Domnului...tricou cu Manchester...si nu imi spune...o sa te duci in "discoteca" cu el?
    Nu chiar.Dar sunt fan

  8. #1108 SP
    Banned Spawn's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Doamne Maica Domnului...tricou cu Manchester...si nu imi spune...o sa te duci in "discoteca" cu el?
    morr... in "discoteca"

  9. #1109 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    vad ca majoritatea postati hituri pt us ,pot sa schimb locatia la account si sa fac de pe us ,sau trebuie alt account?
    iar daca trebuie alt account banuiesc ca va trebui si un nou cont amazon in care sa depun banii ,nu pot folosii acelasi acc amazon pe 2 de mturk ,nu?


    Ori iti faci un cont nou pt US ori il lasi asa si nu faci pt US.Ai sansa sa fii banat pt acele modificari.Multi straini s'au plans ca au facut asta si si'au pierdut contul.

    Nu pot sa ai 1 cont de Amazon pt 2 conturi de mturk.

  10. #1110 SP
    Banned iLoo's Avatar
    Cine ma invata si pe mine cum sa ma lansez pe acest site ?
    Nu stiu sa ma inregistrez.
    Poate cineva sa-mi arate cativa pasi ?
    Multumesc.

  11. #1111 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Fratilor cum naibii ma inregistrez lol , trebuie sa scriu si Company Name si altele , ma rog le-am scris eu , dar vad ca trebuie o adresa de US si tot nu imi merge, imi da o graoza de erori .
    Nici macar nu ma lasa sa imi pun o parola dorita de mine , trebuie sa fie una diferita fata de alte siteuri...

  12. #1112 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    In partea dreapta,sus,aveti un buton pe care scrie worker.Apasati click pe el si dupa urmati pasii care apar acolo.

    Dupa inregistrare va duceti la "HITS" si va apucati de facut bani.

  13. #1113 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    la telefon dati si voi search pe google si bagati din america,ca sa mearga
    acolo nu imi mergea mie,chiar si cu cateva numere de america dar pana la urma a mers

  14. #1114 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Nu ma lasa sa pun paorla pe care vreau eu, trebuie neaparat una diferita de cea pe careo am la yahoo de exemplu
    La tara pun Romania?

    LE : Pana la urma l-am facut dar faza cu parola tot nu merge.

  15. #1115 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Bogdane, n-ai tu treaba cu jocurile si cu tot ce tine de ele...i-auzi, tricou cu Manchester...

    P.S Numai tricoul a fost 70E

  16. #1116 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    De ce am impresia ca are xbox 360 modat?lol
    on: Pot sa aleg orice tara cand imi fac cont? sau trebuie adresa adevarata,nr meu de telefon etc?

  17. #1117 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    @k1du:Stati putin,ca nu inteleg...Daca mi-am facut cont pe Mturk,atunci trebuie sa imi cumpar cu banii castigati neaparat un joc sau o consola?!

  18. #1118 SP
    Banned Mario's Avatar
    Si ce daca are xboxu modat,essti tu mai bengos daca cumperi originale?Bai omule tu de ce crezi ca nu lanseaza live in romania si genul asta de tari,ptr ca este prea MULTA piraterie eu nu inteleg de unde atata compasiune ptr "producatori de jocuri" cand ei nu dau 2 flegme ptr. noi....

  19. #1119 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Altu...

  20. #1120 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Si ce daca are xboxu modat,essti tu mai bengos daca cumperi originale?Bai omule tu de ce crezi ca nu lanseaza live in romania si genul asta de tari,ptr ca este prea MULTA piraterie eu nu inteleg de unde atata compasiune ptr "producatori de jocuri" cand ei nu dau 2 flegme ptr. noi....
    Bai nene sa nu facem oftopic, pe tine te-a trezit cineva din somn,bai expertu ******* piratul din tine isi spune cuvantul,vai !!!Te anunt din nou ca nu e pt. tine forumul asta bai modatule!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 312 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts