Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 312 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #1321 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    @Energizer:Uita-te in spate ca am pus foarte multe magazine care trimit in Romania(sunt cateva care au PSP).Transportul difera de la o firma la alta,dar cand ajunge in Romania esti nevoit sa platesti 19% din valoarea produsului.

  2. #1322 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    A raspuns Bogdan in locul meu.


    O alta metoda ar fi:


    Scrii la search PSP-> dai click pe produsul care vrei sa il cumperi->o sa iti apara in mijlocul paginii un numar urmat de NEW care iti arata cati useri vand acel produs.Apersi pe acel New si o sa iti arate o lista mare cu useri.Te uiti dupa userii care au la shipping "International" si dai click pe shipping rates la fiecare.


    Pentru transport poti sa il adaugi in cos si incerci sa faci o tranzactie fara sa dai la sfarsit Order...O sa iti apara cati bani ai nevoie ca sa platesti acel produs.

  3. #1323 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mi-au platit si mie cele 500 de hituri facute ieri.

  4. #1324 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    szergiu, chiar nu resping nimic ? vreau sa ajung la 100$ neaparat.
    se platesc toate...
    am facut cu eu aproape 100 de dolari cred...pe parcurs....

  5. #1325 SP
    Junior Member Raul25's Avatar
    Am si eu o intrebare mai aiurea, doar ca sa fiu sigur: la Is this a webpage, numele care trebuie scris e cel al articolului de pe linkul respectiv (in cazul unui blog, sa zicem), sau al paginii in sine (numele blogului, pentru a continua exemplul)? Multumesc.

  6. #1326 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    numele paginii....gen Autotrader....imdb...


    app de Is this a webpage...am mai facut 700 de hituri...ms Consol3.

  7. #1327 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Am facut si eu 570 dalea cu Is this a website,gata imi pun un suc rece sa ma racoresc,...m-a intrecut "animalul" de Pastilutza(700 hit-uri)

  8. #1328 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...E780OPPSL6M39Z

    Usor de facut...nu stiu daca plateste.

  9. #1329 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    O sa ma apuc si eu de facut cateva,dar maine pt ca acum sunt obosit...Pastilutza,daca ti le accepta sa postezi aici

  10. #1330 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    De acum cand cumparati un joc ca la astea mai merge sa dati email la firma respectiva sa ii rugati sa vi-l trimita ca gift,sa scapati de cei 19% impusi de Romanica!

  11. #1331 SP
    Member Szergiu's Avatar
    ai incercat tu si merge?
    de ce nu ar merge si la chestii mai valoroase?

  12. #1332 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Szergiu View Post
    ai incercat tu si merge?
    de ce nu ar merge si la chestii mai valoroase?
    Stiu de la Renegade,a facut asta ala jocuri,la alea valoroase e putin probabil...dar incercati.Eu am un email trimis la o firma,astept raspunsul si va tin la curent.

  13. #1333 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    De acum cand cumparati un joc ca la astea mai merge sa dati email la firma respectiva sa ii rugati sa vi-l trimita ca gift,sa scapati de cei 19% impusi de Romanica!
    I-am rugat asta cand am comandat Guitar Hero 3 Wireless Bundle. Au spus ca din pacate nu pot face asta din nu mai stiu ce cauza. Pentru ca nu ei se ocupa de chestia asta, sau nu mai stiu ce.

    Firma era HITGaming.

  14. #1334 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    consol3 ai incercat sa faci asta ?

  15. #1335 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    De acum cand cumparati un joc ca la astea mai merge sa dati email la firma respectiva sa ii rugati sa vi-l trimita ca gift,sa scapati de cei 19% impusi de Romanica!
    thx for the tip . uite aici un hit de 15 centi . poti sa faci o gramada de bani daca ai accuracy-ul mare . https://www.mturk.com/mturk/preview?...S7FV4ZSHY78X20
    Apropo , cand se posteaza hit-urile cu Is this a website ? de o saptamana incoace tot dau search de 2 ori pe zi da niciodata nu gaseste nimic . Chiar asa repede se termina sau nu dau search la ce trebuie ?

  16. #1336 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    consol3 ai incercat sa faci asta ?
    NU,adica am incercat dar inca nu am un raspuns,renegade a primit asa de la mai multe firme!

    Luigi,dude Gh3 bundle contine o chitara,right?E mai voluminos,nu situ ce sa zic eu v-am zis daca nu vreti nu incercati nu e problema mea.

  17. #1337 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Da, avea si o chitara. E posibil sa fi fost din cauza asta. Defapt sunt convins ca de-asta, pentru ca mai devreme primisem de la aceeasi firma jocul Rock Band AC/DC si nu a trebuit sa platesc nici un TVA ( si a venit si acasa ).

  18. #1338 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    M-a mancat undeva sa fac un hit cu "Product name required for male health product!" si mi-a dat reject. Nu scria nicaieri ca da reject daca nu-i plac numele propuse de mine. Eh, se pare ca n-o sa avem niciodata pe piata Flesh Bomb-ul, sau Pole Position-ul

  19. #1339 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Am facut vreo 13 hituri deastea si vreau sa stiu daca primesc reject pt ca am acuraccy-ul sub 80%

    --------------------------------------------------------------------------
    https://www.mturk.com/mturk/preview?...ZWBR8ZR3YZ5XV0

  20. #1340 SP
    Junior Member Raul25's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    M-a mancat undeva sa fac un hit cu "Product name required for male health product!" si mi-a dat reject. Nu scria nicaieri ca da reject daca nu-i plac numele propuse de mine. Eh, se pare ca n-o sa avem niciodata pe piata Flesh Bomb-ul, sau Pole Position-ul
    Mie mi-au acceptat hit-ul respectiv.. parca varianta pe care i i-am oferit-o era ceva gen Nex sau Tex

    https://www.mturk.com/mturk/preview?...ZWBR8ZR3YZ5XV0 Is this a web page? Inca vreo 3000 available

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 312 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts