Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 312 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #1341 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    damn da rapid s-au terminat hit-urile cu "is this site real ? " . 3000 de hit-uri facute in juma de ora . Cred ca am facut cel putin 100 (pe cand am aflat eu mai erau 1800 )

  2. #1342 SP
    Junior Member vimann's Avatar
    Wow ce de lume pe mturk, eu am cont de foarte multa vreme si nu era disponibil(sau poate nu stiam eu) sa trimiti electronice in Romania, dar din ce-am mai frunzarit pe topic am vazut ca Pastilutza si-a tot luat.
    Deci acum as putea sa iau o consola, ceva ? Cum se calculeaza taxele ?
    Inseamna ca e timpul sa scot de la naftalina vechiul cont

  3. #1343 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    haha....581 de hituri cu Is this a webpage....ce rock e hitul asta.Inca 24 dolari si iau ipodul.

    Pentru toate produsele care la posta ajung cu o valoare mai mare de 40 $ trebuie sa platesti 19% din valoare.

  4. #1344 SP
    Banned Mario's Avatar
    Mi-a ajuns acel laser de 50mw dar nu merge,pui si simplu nu se aprinde...de ce ?Am trimis mail inapoi la aia si le-am zis sa-mi faca refund,va trebui sa trimit laserul inapoi?

  5. #1345 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Baterii are?

  6. #1346 SP
    Banned Mario's Avatar
    DAAAAA,le-am pus corect,pe toate cu + in sus spre capul laserului,am incercat toate modurile oricum.

  7. #1347 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Ciudat,nu stiu ce sa zic...Am luat si eu unul pe care trebuie sa il ridic luni,sper sa nu vina cu probleme

  8. #1348 SP
    Banned Mario's Avatar
    Sper sa iau refund fara sa trebuiasca sa trimit inapoi laserul...

  9. #1349 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Iar ai aparut mah....parca te lasai de mturk...


    Ontopic: https://www.mturk.com/mturk/preview?...UMB2D4J7CLT02J hit cu pasarele:X:X:X

  10. #1350 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Raul25 View Post
    Mie mi-au acceptat hit-ul respectiv.. parca varianta pe care i i-am oferit-o era ceva gen Nex sau Tex

    https://www.mturk.com/mturk/preview?...ZWBR8ZR3YZ5XV0 Is this a web page? Inca vreo 3000 available
    pfoai...iar le-am ratat

  11. #1351 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    30$ fix pe noul cont. In 2 zile.

  12. #1352 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    haha....581 de hituri cu Is this a webpage....ce rock e hitul asta.Inca 24 dolari si iau ipodul.

    Pentru toate produsele care la posta ajung cu o valoare mai mare de 40 $ trebuie sa platesti 19% din valoare.
    Am trimis email la The Hobby Spot si au zis ca mi-l tirmit ca gift pt ca l-eam explicat ca si a #sa face produsul foarte mult si nu mai pot da 19% taxe...si au inteles,deci sper sa il trimita asa !E vorba de BFBC2-PS3-,si depaseste 40 de $!

  13. #1353 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    M-a mancat undeva sa fac un hit cu "Product name required for male health product!" si mi-a dat reject. Nu scria nicaieri ca da reject daca nu-i plac numele propuse de mine. Eh, se pare ca n-o sa avem niciodata pe piata Flesh Bomb-ul, sau Pole Position-ul
    Am propus si io un nume mai cretin ca alea a tale lol
    Stormnadolol
    Inca nu mi l-a respins


    @BogdanN1 nu-ti fa griji. Mie mi-a scazut acuratetea la 58% si tot le-a acceptat.
    Atata tot ca nu mai pot face altele acum .

  14. #1354 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Mda...asta e partea mai proasta.
    @Pastilutza:Hiturile cu pasarile se pot face si la misto?Adica in limita bunului simt,sa punem culoarea,forma corecta etc dar sa punem alea cu probably,definitely la nimereala?

  15. #1355 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Deci nu ma mai intrebati asta ca nu mai scriu nimic pe acest Thread...nimic nu se face la misto...

  16. #1356 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    Mda...asta e partea mai proasta.
    @Pastilutza:Hiturile cu pasarile se pot face si la misto?Adica in limita bunului simt,sa punem culoarea,forma corecta etc dar sa punem alea cu probably,definitely la nimereala?
    daca nu esti sigut de raspunsul tau apa pe butonul "Guessing" . Da totusi incearca sa te apropii de culoarea respectiva (nu spune ca o cioara are de exemplu aripile roz )
    L.E. eu personal o duc destul de bine . Problema ii ca s-au terminat hit-urile acelea de 3 centi de weekend-ul trecut (cu categorize the product ...sau ceva de genu ) . Am castigat 30 de dolari de pe urma lor . Data viitoare nu o sa iau prizoniere [-x . O sa fac cel putin 20-30 de dolari pe zi . Abea astept sa mai bage hit-uri dinalea . Nu stiti cand o sa se mai intample ? . Weekend-ul asta ? peste o luna ? acuma tot fac banuti uitandu-ma la pasari . Daca mai apar hit-uri bune va rog sa mai postati ... i`m running out of alternatives :-s

  17. #1357 SP
    Member Szergiu's Avatar
    pastilutza
    asa-i ca nu iti place cum suna cuvantu misto?
    preferi sa spui ca incerci sa pacalesti sistemul
    voi cum mai stati cu finantele?
    de cand am luat si eu o pauza vad ca va merge mai bine
    ce sa le mai spun la astia de pe amazon?ei imi tot cer card de credit(numaru) dar eu nu am folosit asa ceva...nici macar nu am card...
    ei o tin una si buna...le-am trimis si fax si zice ca a fost incomplet(nu lke-am trimis nr. cardului de credit folosit....
    acum le-am spus sa verifice si sa se convinga...
    inca sper la acei 250$

  18. #1358 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Bai baiatule....termina naibi cu acuzatiile astea.Tu vorbesti despre pacalit sistemul?Crezi ca amazont te'a banat degeaba?La cat ai "*****" sistemul lor ma mir ca nu ti'au blocat si ip-ul.

    Cine crezi ca mai investeste cand toata lumea e pusa pe furat?Dc crezi ca Amazon Requester si Dolores nu mai baga hituri cum bagau inainte....circa 1000000 de hituri zilnic.

  19. #1359 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    poate ca daca ar mari suma oameni ar fi mai atenti, nu doar pe furat.

  20. #1360 SP
    Banned Mario's Avatar
    Alea de la dolores sunt exagerat de grele ptr. cat platesc...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 312 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts