Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cu cine votati? turul II

Voters
140. You may not vote on this poll
  • Mircea Geoana

    84 60.00%
  • Traian Basescu

    56 40.00%
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13
Results 241 to 259 of 259

Thread: Cu cine votati in turul II ?

  1. #241 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Oricum, trebuie sa fim sinceri: Geoana a pierdut fix pe mana lui. Daca cu o seara inainte de Marea Confruntare nu se relaxa cu Vantu, eu unul sunt 1000% convins ca acum era presedinte. Nu-i nimic, are 5 ani de-acum inainte sa se relaxeze, pentru ca daca nu ma insel, ultima lui declaratie a fost de genul "Daca voi pierde alegerile, voi renunta la presedentia PSD". Acum o sa fie funny... cine o sa fie urmatorul ? Goagal ? Termopane ? Mazare ? Ah nu Mazare... ca el a declarat ca pleaca in Brazilia daca va pierde
    Sau poate Sobolanul Rozaliu Doamne ce caterinca de politicieni avem...

  2. #242 SP
    Member mastakilla's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Daca pici la facultate cu 2 sutimi sub lista, nu dai putin din coate?

    Hai sa lasam ipocrizia la ea acasa, ca e criza si n-avem cu ce sa-i servim pe musafiri.
    dupa ce m-am facut de ras ca nu am invatat,m-ai dau si din coate

  3. #243 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Imi place ca Baselu de fapt a cam pierdut alegerile in Romania dar "virilul" de el l-au salvat voturile nule si voturile celor din diaspora care ii astept acum ca tot a iesit Basescu, sa vina sa traiasaca bine aici in Romania si nu prin "occidentul ala de rahat" pe unde multi au fugit tot in mandatul lui. Ce caterinca jalnica. Acum Baselu, il suna pe Tericeanu pe care acum ceva timp il scuipa de la guvernare ca era cu mogulii, sa se milogeasca de el sa aduca PNL-ul la guvernare si sa il darame pe Antonescu. Mare om, mare caracter sau tarfa politica

    PS. Dupa aflarea vestii ca a iesit Basescu invingator bursa a cazut cu 5%. Un bun inceput.

  4. #244 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ahahahaha
    ce ma bucur ca i-au prins pe aia in timp ce vroiau sa stearga baza de date cu voturiile false
    si ce e mai amuzant ca fanii lui basescu tot nerusinati vor ramane si il vor sustine orbeste ca niste adevarate oi basescite ce sunt ei ))
    sper sa ne declare falimentari oficial UE in timp ce ungaria isi revine din criza ))))
    tocmai ce am aflat ca imi reduce din salariu 50 de ron pentru ca fonduriile se subtiaza )
    cat injurau prostii de la servici

    penibili

  5. #245 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Deja sunt date concrete pentru ca alegerile sa fie puse sub semnul anularii. O sa asistam la un mare spectacol

  6. #246 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    haha

  7. #247 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Deja sunt date concrete pentru ca alegerile sa fie puse sub semnul anularii. O sa asistam la un mare spectacol
    Pai la ce sa fim si noi buni ? La solutii economice ? NOT ! La solutii de iesire din criza ? NOT ! La formarea unui guvern serios ? NOT ! La show-uri, caterinca si scandal ? YEEEEES ! YES WE CAN !

  8. #248 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by mastakilla View Post
    dupa ce m-am facut de ras ca nu am invatat,m-ai dau si din coate
    Tare substratul gramatical al propozitiei.

    Sa inteleg ca daca tu faci de 10 si profesorul iti spune: ai nota 9 pentru ca asa vor muschii mei tu trebuie sa pleci capul in pamant si sa pleci acasa multumit?
    Astept si alte sustineri penibile ale lui Basescu caci se pare ca nu exista limita... vreau sa vad cat de departe mergeti cu astfel de afirmatii.

  9. #249 SP
    Banned Venom's Avatar
    Deh! Cand hotii de la PDL furau, astia de la PSD erau la biserica.

  10. #250 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    HAHA
    pana si mortii au votat pe basesc se pare dupa ultimele verificari
    se intoarce tata in mormant daca afla ca a votat cu basescu

  11. #251 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    dar la noi au fost mereu si mortii la vot...nu stiu cand au fost ultimele alegeri la care sa nu fi aflat ca au votat si mortii..

  12. #252 SP
    Member mastakilla's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Tare substratul gramatical al propozitiei.

    Sa inteleg ca daca tu faci de 10 si profesorul iti spune: ai nota 9 pentru ca asa vor muschii mei tu trebuie sa pleci capul in pamant si sa pleci acasa multumit?
    Astept si alte sustineri penibile ale lui Basescu caci se pare ca nu exista limita... vreau sa vad cat de departe mergeti cu astfel de afirmatii.
    da ,chiar asta vrea Geoana sa te faca sa crezi ca el e de nota 10,dar 10 le ala este facut tot prin frauda ,afla ca in Domnesti PSD dadea 100 lei si PDL 50 lei ,asa ca nu stiu ce ma bag aiurea in discutii care chiar nu-si au rostul si despre care tu nu stii,in mintea ta numai sustinatorii lui Base sunt penibili,sti cum vede calul?.......a, te rog sa te uiti daca am scris bine iti raman dator de o bere pentru meditatii

  13. #253 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    te meditez eu pe moca

  14. #254 SP
    Member mastakilla's Avatar
    ...se putea sa nu se bage si o musca ,cum a auzit de cal .....pa ,la revedere ,drum bun

  15. #255 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by mastakilla View Post
    ...se putea sa nu se bage si o musca ,cum a auzit de cal .....pa ,la revedere ,drum bun
    dupa ce ca nu stii niste reguli simple de gramatica, iti mai permiti sa faci pe macho-manu' p-aici?

  16. #256 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai usor cu ... loviturile. Anyway, sa vin si cu ceva funny (le-am pus si la glume, dar cred ca aici au mai mare succes):

    A venit un nou si important comunicat: Adobe Company a hotarat ca versiunile de Photoshop CS5 distribuite in Romania vor salva fisierele in format .pdl nu .psd ca pana acum !

    Ce i-a pus Moş Nicolae lui Mircea Geoană �n ghetuţe ? Programul “Geoană-Preşedinte”, varianta demo

    Ce inseamna PSD si PDL?
    PSD : Presedinte in Seara de Duminica
    PD-L : Presedinte in Dimineata de Luni


  17. #257 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    eu nu il judec
    nici nu pot sa ma astept la altceva de la unu ca el )

  18. #258 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai multe. Mai exact, zici ca sunt "D'ale lui Caragiale":

    Intrebare: Ce au facut romanii in timpul mamdatului lui Mircea Geoana ?
    Raspuns: Au dormit !!

    Intrebare: Ce face acum Vanghelie?
    Raspuns: Cauta pe google sa vada ce inseamna diaspora, sa o cheme la ordine !

    Intrebare: Care este cea mai buna fapta pe care a facut-o soacra lui Geoana?
    Raspuns: L-a primit inapoi in casa dupa alegerile din 2009

    Scrisoarea a III-a actualizata: "Tu esti Mircea ? Da imparate! Esti un prost si jumatate!"

    Ce mai fredoneaza Geoana in ultimul timp? "Daca-as fi ptr o zi presedinte..."

    "Cand te culci cu un presedinte si te scoli cu altul, e clar, politica e o... femeie usoara."

    ---------- Post added 10-12-2009 at 07:00 AM ----------

    Si asa arata “TOP10 Hits” saptamana asta:

    1)Parazitii :”Daca-as fi pentr-o zi presedinte” ,fredonata de Mircea Geoana duminica seara.

    2) No comment: “La noapte o sa te fur” cantata de Traian Basescu lui Mircea Geoana duminica in ziua alegerilor

    3)Racla:”Nu ma uita” , fredonata de Crin Antonescu la adresa lui Mircea Geoana duminica seara ,cand Geoana era presedinte.

    4)Verdikt “Vine politia” ,cantata in soapta de oamenii lui Basescu duminica noaptea in timp ce numarau cu ocaua voturi prin sectii.

    5)BUG Mafia “Poveste fara sfarsit” cantata de Traian Basescu, dupa ce a fost ales (din nou) presedinte.

    6)Morandi “Love me” cantata de Crin Antonescu lui Mircea Geoana la fuziunea facuta dupa esecul PNL din primul tur.

    7)Liviu Mititelu “De ce ma minti” melodie cantata pana la epuizare de catre Mircea Geoana catre Biroul Electoral Central dupa afisarea rezultatelor finale.

    8)Stefan de la Barbulesti :”As da zile de la mine sa mai fiu o zi cu tine” cantata de Traian Basescu intregii Romanii inainte de inceperea alegerilor.

    9)Gica Petrescu “Casuta noastra” melodie cantata de Sorin Ovidiu Vantu lui Geoana , care a avut ca rezultat o vizita fulger a PSD-istului in barlogul mogulului in zilele premergatoare turului 2.

    10)Madalina Manole:”Unde esti voi fi si eu” melodie cantata de cativa ani , din suflet, de catre Emil Boc la adresa lui Traian Basescu.

    ---------- Post added 10-12-2009 at 07:05 AM ----------

    - Sefu, am 2 vesti: una buna si una proasta...
    - Zi-o p'aia proasta intai, ba, Emile.
    - Geoana are 67,5%, sefu....
    - 'Tu-i ma-sa, ba, Emile, ce dracu ati facut cu voturile alea.Suna-l repede pe Videanu si vezi ce se-ntampla.
    - Stai sefu, sa-ti zic si veste-a buna...
    - Zi-i, Emile...
    - Dvs aveti 75%....

  19. #259 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    A fost validat Basescu. Thread closed !

    Pacat ca nu a fost si asta un trucaj din filmul "Sa ii mai prostim pe prosti" inca 5 ani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13

Similar Threads

  1. Votati cel mai tare joc ps3 !!!! By daniel_ardx in forum Console Club
    Replies: 34 Last Post: 29-01-2011, 15:56
  2. MKV pt. PS3 - Votati ! By darkpaul13 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 18 Last Post: 28-07-2010, 18:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts