Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Gaming Party - Brasov ( All night - Tournament mode - Last man standing)

  1. #1 SP
    Junior Member blooder's Avatar

    Gaming Party - Brasov ( All night - Tournament mode - Last man standing)

    Salut, dupa cum stiti sunt nou pe forum.....anyway.. pe 26-27 fac un Gaming party intrun apartament destul de micut dar bun pentru ce ne trebuie noua . ( O camera maricica + baie ) O sa am xboxul meu + televizor + sistem audio , 2 calculatoare si probabil un ps2 darnu sunt sigur.Ultima data cand am tinut,gaming party,adica alaltaieri , a iesit foarte ok , chit ca am fost 4(jocuri au fost: Gears of war 2 : xbox , fifa 2010 pc ,Street fighter 4 pc,Forza 3 xbox,Dragonball Z Ps2,Soul calibur IV xbox,Counter strike-Quake pc) Il tin in brasov,daca ati vrea sa veniti cel mai bine ar fi sami dati un add pe YM si sa vorbim poate puteti sa mai veniti cu o plasma mica,ps2-3,alt xbox ar fi bine ca sa nu stam la rand sa jucam,asta daca se poate daca nu veniti si jucati , cu cativa bani in buzunar sa avem ce lua de mancare ,baut , fumat , asta pentru cine fumeaza bea mananc (cel putin eu fumez , deci o sa fie ceva fum peacolo,15-20 lei ar ajunge) Cam atat , unde se tine? In brasov undeva in centru,cine vrea add me on mess, cine vine din alt oras cu masina ,tot asa vorbim pe mess si la un telefon eventual...Nu stiu daca o sa fiti interesati or such dar nah ,incercarea moarte nare Ah... sa speram ca azi maine o sa vina si un preview la primul party.. de acum 2 zile . Cam atat.. astept adduri + replys aici pe forum

  2. #2 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    foarte frumoasa ideea acum imi pare rau ca nu sunt din Barsov Felicitari @blooder

  3. #3 SP
    Junior Member blooder's Avatar
    Mersi, am uitat ideea aproape principala, inafara de stat toata noaptea si jucat, noi facem si un turneu , cine castiga , hmm pai castiga experienta, sau cum facem noi un pachet de tigari sau ceva de genu Turneu il facem in felul urmator,un punct pentru fiecare victorie sau pentru fiecare egal-draw , pentru pierdere nimic,fiecare joaca cu fiecare 1vs1 la toate jocurile,tine foarte mult chestia asta va zic din propria experienta...La final cel cu cele mai multe puncte,iese invingator, cam atat de zis sper

  4. #4 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    As fi vrut sa fiu din Brasov

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Foarte foarte faina initiativa. As veni sincer daca as fi din Brasov. Un apartament gol cineva prin Bacau? lol

  6. #6 SP
    Junior Member blooder's Avatar
    Mah ce sa zic acum cateva zile au venit si doi tovarashi din bucuresti-focsani.. si mai vin si la urmatoare editia ca sa zic asa nah.. trenu sau autocaru nu costa mult trebuie sa suportati doar orele ,asta depinde si de unde sunteti

  7. #7 SP
    Junior Member blooder's Avatar
    scuze pentru doble-post dar..ultima strigare ,astazi seara , 6 inscrisi pana acum, maxim inca 2 locuri , anyone?

    ---------- Post added 26-12-2009 at 08:12 PM ----------

    triple post.. asta , partyu a inceput cine vrea sa vada live... add me on messenger

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Media Library - Pac-Man Party 3D - E3 2011 Trailer By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 21:19
  2. Last Man Standing By SYZYGY in forum Carti si Comics
    Replies: 0 Last Post: 05-11-2010, 07:26
  3. Gaming Party - Sibiu By blooder in forum Console Club
    Replies: 7 Last Post: 02-11-2010, 19:27
  4. Pac-Man Party By Nash in forum Nintendo Wii
    Replies: 0 Last Post: 18-06-2010, 15:18
  5. Find all Five - the lazy man's way By padawan in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 18-09-2008, 21:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts