Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Recomandare constructor pentru gard curte

  1. #1 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

    Recomandare constructor pentru gard curte

    Salutare!

    Exista cineva de pe forum care si-a reconstruit recent gardul de la casa in Bucuresti ( sau apropiere ) si imi poate recomanda pe cineva/firma care poate sa faca asa ceva?

    In ultimele zile am cautat mult, multi de pe OLX care au anunt din Bucuresti dar ei sunt de prin provincie si vor cazare plus transport, multi neseriosi care ma tot amana, am gasit si cateva firme care par serioase insa au tot programul full pentru urmatoarea perioada,

    Vreau sa refac gardul de la casa, Bucuresti, sector 1, lungime 12m, inaltime 1.7m.

    As prefera sa fie cineva recomandat cu care ati lucrat si ati fost multumit de serviciu, in lipsa de recomandari am incercat sa iau legatura cu unii de pe OLX insa nu mi-au placut chestiunile de mai sus la interactiunea cu ei.

    Multumesc, sper totusi ca nu este prea offtopic

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salut. Iti simt durerea... si la mine a fost horror, si gandeste-te ca eu aveam gardul inclus in constructia casei (deci trebuia sa se ocupe constructorul meu). Pana la urma am ajuns sa angajez tot eu 2 zilieri, sa contractez tot eu pe cineva cu un buldo-excavator... a fost show. Bine, nu stiu daca la tine e cazul, la mine a fost mai complicat pentru ca era din placi din acelea de beton, trebuiau facute nu stiu cate zeci de gauri si turnat beton...

    Vorba lunga, saracia omului: nu am o recomandare, sorry. Insa stiu ca sunt tot felul de site-uri din acestea cu meseriasi, unde poti acorda rating and stuff like that. Also, daca e vorba de gard cum a fost la mine, poti vorbi cu cei care vand placi, ca ei colaboreaza cu diversi (dar s-ar putea sa nu-ti placa pretul)...

    Bafta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Casti pentru gaming - recomandare By Xander RO in forum HiFi
    Replies: 6 Last Post: 09-05-2021, 16:42
  2. Recomandare TV pentru PS3 By Prototype93D in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 24-01-2016, 12:23
  3. Recomandare Monitor Pentru Console By naz in forum Hardware
    Replies: 2 Last Post: 08-11-2014, 01:08
  4. Recomandare Stand pentru laptop By OxygeN in forum Hardware
    Replies: 1 Last Post: 03-02-2013, 11:46
  5. Recomandare Casti pentru PC By JamiroQuai in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 07-12-2012, 21:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts