Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 76

Thread: Facebook profiles

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar

  2. #42 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Florin Hatmanu - [email protected]

    Apropo, nu dau accept oricui, no offence.

  3. #43 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    facebook.com/alex.constantinescu

  4. #44 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Iulian Avasiloaia | Facebook

    Sa creasca armata Dragoneigi!

  5. #45 SP
    Junior Member sirAdrian's Avatar
    Buna seara!

    Puteti sa ma ajutati cu ceva? Cum pot sa fac mai multe albume? Caut de vreo cateva minute si nu gasesc optiunea. Nu este un profil personal, ci o pagina de facebook sau cum ii spune. Sunt cam newby la acest capitol...

    Albumele lui Viteza si Adrenalina | Facebook

    De ex. vreau sa creez albumele: Mercedes Benz, Audi, BMW, Ford etc.

  6. #46 SP
    Member I-Ray's Avatar

  7. #47 SP
    Senior Member Madk91's Avatar

  8. #48 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Joaca cineva NBA Legends pe Facebook?

  9. #49 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Oki, deci acum cateva zile laudam noul Timeline dar acum il detest. Cum naiba sa nu existe o setare (ca la old layout) sa limitezi ce vede lumea care nu-i in lista ta.

    Nu exista, si gata.

    Am facut test pe 2 profile de mai sus - pe care nu le am in lista de prieteni:
    si vad TOT ce-au postat.


    Acum sigur...poate asa au setat ei, dar ma indoiesc (chiar amandoi)?


    Eu, am FIX aceleasi setari si pe layout vechi era una...si pe asta e alta...e ca si cum nu le-as vea.


    WTF is this ****? ...


    Hai, cei care aveti timeline activat, postati aici FB sa vedem...de test doar.


    Eu am: Str�mturean Ronan Viorel Nicolae | Facebook (don't add me) doar vreau sa-mi spuneti daca vedeti ce wall posturi am...(cei care nu ma aveti in lista).


    Thanks...

    Atunci ce rost mai are sa dai add? Te uiti cand vrei pe profil, vezi ce scrie si la revedere...

    Si profilul asta la fel:
    si inainte tipa avea setat sa nu se vada nimic.


    Deci e o prostie...

    testez cu view as...imi arata cum vede public e exact cum vede un prieten.

    Acum am testat iar, cu profilul mamei. I-am zis sa-mi dea unfriend si sa-mi faca print screen cu ce vede (ea fiind acum public) si vede exact ce vede si un prieten. Datele mele (care-s publice) + se incarca o lista cu luni (decembrie, noiembrie...etc) in care se vad wall psoturile mele...care-s setate friends.

    caca maca.

  10. #50 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Merita schimbat pe timeline, e permanenta schimbarea?

    Sent from my hTC Sensation using Tapatalk

  11. #51 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Da e permanenta schimbarea...si eu am trecut din curiozitate si am descoperit ca doar cat timp era in beta puteai schimba inapoi, acum nu se mai poate.

    Si pentru problema ta Ronan poti din setari sa-ti alegi sa-ti vezi profilul ca un anumit user (pe care-l alegi tu) ca sa experimentezi cu setarile.
    Mie cel putin imi merg toate setarile de inainte de timeline. Pot sa pun sa vada cine vreau eu ce vreau eu. Pot sa pun anumite persoane ca exceptie etc.

  12. #52 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    pooaul, eu nu te am in lista de prieteni, asa-i? da-mi (pe PM, daca vrei) FB-ul tau sa vad o chestie. Merci

    Eu am pus asa...

    View as...(si am ales din lista un prieten, ca doar prieteni te lasa) si e oki. Dar daca dau public...vad fix aceasi chestie. Efectiv sub...casuta de profil (sau cum sa-i zic) se incarca acel timeline...

    ...ei bine, eu NU vreau sa se incarce. Vreau sa se icnarce DOAR pt. prieteni...nu si pentru public.

    ---------- Post added 18-12-2011 at 09:11 PM ----------

    eu am asa (deci mie nici acum nu-mi vine sa cred ca intampin asemenea probleme BANALE):

    Control Your Default Privacy
    • Friends
    How You Connect
    • Who can look up your timeline by name or contact info? - Friends
    • Who can send you friend requests? - everyone
    • Who can send you Facebook messages? - everyone
    • Who can post on your timeline? - Friends
    • Who can see posts by others on your timeline? (Note: Stories about likes, friendships, and some other types of wall content aren't included in these settings.) - Friends
    Limit the Audience for Past Posts
    • Friends (am pus si asta) default
    ...no!


    In rest am setat public sa se vada cati ani am, de unde sunt, unde lucrez, etc. - deci About.

  13. #53 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...dupa cum se vede acolo e selectat friends si TOT se vede public.
    Attached Images Attached Images fs.jpg

  14. #54 SP
    Member AngeReveur's Avatar
    Hello, add me -> Biroas Eusebiu | Facebook

  15. #55 SP
    Member adio's Avatar
    @RonanN1 Nu se vede tot pentru restul, cred; eu vad doar likeurile si comenturile de acolo dar care le dai la poze, statusuri nu.

  16. #56 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    This sh!t is perfect for stalkers...

  17. #57 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Ronan la mine nu se vede aproape nimic din timelineu tau. Se vad doar chestiile useless care se vedeau si pe profilul vechi, gen Ronan has answered a question 1+1+1+0 , about section etc. Restul nu apar, poze commenturi sau mai stiu eu ce. Si 2 poze cea cu casca si cea cu tipa cu par albastru. In rest nimic.
    Eventual poti sa incerci cu al meu desi eu nu am mai nimic pe Facebook ( http://www.facebook.com/profile.php?id=1294826304 ). Poza mare de la timeline parca scrie ca-i available to all si nu poti schimba. Restu nu se vad.

  18. #58 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Ronan la mine nu se vede aproape nimic din timelineu tau. Se vad doar chestiile useless care se vedeau si pe profilul vechi, gen Ronan has answered a question 1+1+1+0 , about section etc. Restul nu apar, poze commenturi sau mai stiu eu ce. Si 2 poze cea cu casca si cea cu tipa cu par albastru. In rest nimic.
    Merci, deci e oki - m-am speriat degeaba.

    Am dat si un clear cache and stuff si acum am testat si cu alt profil si e oki.

    Thanks

  19. #59 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E o porcarie chestia cu timeline. Am niste persoane care folosesc timeline si e oribil. Nici sa le scriu pe wall nu mai stiu. Nu mai e mult si iti poti "bedazzle" intregul profil.

  20. #60 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Bogdan Muresan

    Am o pisica cu caciula de mos gerila la avatar si I'm single

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. PS4 - Twitch Profiles By nameless_fear in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 37 Last Post: 24-08-2016, 23:34
  2. Facebook hacked ? By Mythul in forum Offtopic
    Replies: 27 Last Post: 31-10-2015, 22:23
  3. Xbox One - Twitch Profiles By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 10 Last Post: 12-07-2015, 22:20
  4. Facebook By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 16 Last Post: 16-02-2014, 03:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts