Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 76 of 76

Thread: Facebook profiles

  1. #61 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Isaia Adrian Ionut

    Feel free to add me !

  2. #62 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #63 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Chica Rosa Eugen...ciudat nume

  4. #64 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Baieti, am nevoie de ajutorul vostru intr-o problema. De cateva zile se tot logheaza cineva pe contul meu de Facebook de pe un device Android ( il vad la active sessions). Am dat end session, am schimbat imediat parola, am verificat sa nu fie si mail-ul schimbat, dar tot reuseste sa intre pe contul meu. Din ce stiu eu, nu m-am logat niciodata pe telefonul cuiva ... Nu posteaza nimic, nu schimba informatiile despre mine, e un fel de stalker aceasta persoana

    Ce altceva as putea sa mai fac? E foarte posibil ca si parola pentru contul Apple sa fi fost aflata. E vreo sansa ca acest lucru sa se fi intamplat prin intermediul Facebook-ului?

  5. #65 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, credeam ca moare de mult Facebook-ul asta... dar se pare ca inca se tine bine. Si cum sunt sanse ca la anul sa nu mai fim pe aici, am zis sa reinvii threadul si sa incercam sa ne regasim si in lista de prieteni pe Facebook... just in case.

    So... here i am: https://www.facebook.com/alfamonk. Oferta limitata la accept-uri!

  6. #66 SP
    Banned Templier's Avatar
    sa inteleg ca ne facem bagajele?

  7. #67 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Neah... inca mai e timp (trebuie sa ma apuc de jucat la 6 din 49 - nici nu stiu daca mai exista)! Dar n-ar fi rau sa ne avem si pe FB...

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stai linistit MonkY...inca mai exista 6 din 49. Nu dispera

  9. #69 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Jeez, parca va e frica sa dati un Friend pe Facebook. Ce naiba mai, am mai multi prieteni de pe grupuri de caini si pisici decat gameri?

  10. #70 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ai o tona de poze pe facebook. Ti-am dat ieri add.

  11. #71 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si, care v-ati mai mutat pe Facebook?

  12. #72 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    https://www.facebook.com/iordache.robert.31 , nu ar fi fain sa facem un grup si sa postam ce ne mai jucam si reactii direct in timpul jocului nu prea am postat eu in 10 ani... dar am ramas tot un consolist undercover, @MonkY nu merge sa iti dau

  13. #73 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Si, care v-ati mai mutat pe Facebook?
    Mai degraba care v-ati mai mutat de pe Facebook....
    De cand au descoperit romanii instagramul prin 2016 (nu ma refer la toti), Facebook a ramas cam in urma .
    Eu unul am instagram din 2010 dar nu ma atrage.In ultimii ani a devenit casa pt pitipoance si cocalari

  14. #74 SP
    Admin MonkY's Avatar
    robertBBC: Ti-am dat eu add. Am avut grup, dar s-a dus naibii datorita haterilor. Poate in timp il vom reface...

    Crbl2001: Instagram e asa cum spui tu, si personal nu prea il inteleg. Adica in 2020 sa nu poti sa vezi o poza fullscreen, sa nu poti sa faci un zoom mai serios, sa salvezi o imagine, etc... mi se pare o mare idiotenie. Dar ce sa ceri de la o aplicatie care la double tap da LOVE? Twitter & Facebook sunt mai serioase, si as zice mai folositoare.

  15. #75 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    +1 pt grup, ar fi fain

  16. #76 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu am numai facebook, si il folosesc doar pentru evenimente, grupuri si messenger si cam atat, si eu as fi cu +1 pentru grup

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. PS4 - Twitch Profiles By nameless_fear in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 37 Last Post: 24-08-2016, 23:34
  2. Facebook hacked ? By Mythul in forum Offtopic
    Replies: 27 Last Post: 31-10-2015, 22:23
  3. Xbox One - Twitch Profiles By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 10 Last Post: 12-07-2015, 22:20
  4. Facebook By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 16 Last Post: 16-02-2014, 03:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts