Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 72

Thread: Ajutati-l pe Andrei !

  1. #1 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

    Exclamation Ajutati-l pe Andrei !

    Dupa cum multi dintre voi il cunoasteti deja, el este Andrei alias Viper RO in varsta de 12 ani (ii implineste pe 26 Aprilie). Un mic consolist si cea mai mare realizare a mea! Din nefericire a fost diagnosticat cu malformatie congenitala a coloanei, o malformatie nenorocita ce necesita foarte multe interventii. In momentul de fata sunt deja la stadiul confectionarii unui Corset Cheneau, urmand un RMN la coloana pentru a vedea mai departe daca este necesara operatia. Din pacate a trebuit sa renunt la job pentru a ma putea ocupa de Andrei.

    Incercam sa trecem peste acest impas si speram ca si voi veti avea un cuvant de spus. De aceea o sa va rog daca doriti sa il ajutati, noi vom ramane vesnic recunoscatori. Va multumesc pentru atentie si va doresc mult noroc si mai ales SANATATE!

    Orice suma pe care o puteti transfera in conturile de mai jos este binevenita! Dumnezeu sa va ajute si sa va inmulteasca darul!

    Conturi deschise pentru donatii:

    Conturile au fost deschise la Unicredit-Tiriac, Sucursala Marasesti - Bucuresti, pe numele sotiei: Ion Elena

    RO 18 BACX 0000 0000 1154 6000 - RON
    RO 88 BACX 0000 0000 1154 6001 - EUR
    RO 34 BACX 0000 0000 1154 6003 - USD
    Pentru cei care pot folosy Paypal - PAYPAL
    Attached Images Attached Images 46698118_big.jpg corset-exemplu.jpg rmn.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Of of... cand vad chestii d-astea mi se rupe sufletul. Sper sa reusesti sa strangi banii necesari. Eu am trimis un picut via PayPal... sper sa iti sara consolistii in ajutor, pentru ca la cati ai ajutat si tu la randul tau... ar fi pacat ! Insanatosire grabnica !

  3. #3 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Am trimis si eu ceva prin PayPal. Putin....dar e tot ce mai am contul de PayPal. Toate urarile de bine si multa sanatate!

  4. #4 SP
    Member Imouthes's Avatar
    This email confirms that you have donated �100.00 EUR to Bogdan Andrei Ion ([email protected]) using PayPal.
    The exchange rate for this purchase is 1 RON = 0.235205EURThis credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *BODOPSX".


    Donation Details
    Confirmation number:6PG80851EK4060417Donation amount:�100.00 EURTotal:�100.00 EURPurpose:Help AndreiContributor:xxxxx (Imouthes)

  5. #5 SP
    Junior Member Nico's Avatar
    I-am donat si eu prin PayPal. Ii urez din suflet insanatosire grabnica.

  6. #6 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    va multumim din suflet pt ajutor acordat. sanatate multa tuturor

  7. #7 SP
    Member richardm27's Avatar
    Bogdane imi pare nespus de rau sa aud ca ai un asa necaz. SA dea Dumnezeu sa se rezolve cat mai usor problema si sa aveti putere sa treceti cat mai repede peste incercarea asta !
    Multa sanatate !

  8. #8 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Mi-as dori sa pot oferi bani pentru aceasta interventie medicala dar din pacate nu pot.

    Mult noroc Bodo!

  9. #9 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Si cand ma gandesc ca am o varsta foarte apropiata M-au trecut niste fiori pe sira spinarii !!!
    O sa incerc si eu sa vorbesc cu tatal meu , sa doneze si el cat poate pentru acest mic consolist

    Sper sa se faca bine cat mai repede !!! Imi pare rau ....

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am să fac tot posibilul și voi dona și eu (să-mi intre bursa aia nenorocită).

  11. #11 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Numar tranzactie: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Numele clientului: MOCANU MARIAN
    Din contul: xxxxxxxxx
    Banca beneficiarului: UNICREDIT TIRIAC BANK S.A.
    In contul IBAN al beneficiarului: RO18BACX0000000011546000
    Moneda platii: RON
    Suma: 50,00
    Data platii: 16/04/2010
    Identificator beneficiar:
    Numele Beneficiarului: Ion Elena
    Numar de evidenta al platii:
    Detaliile platii, Linia 1: Donatie pentru Andrei
    Detaliile platii, Linia 2: CrysMM - Console Games
    Numar de ordine al platii: 1


    Putin, dar mai mult momentan nu pot. Sper sa va foloseasca. Ii urez sanatate pustiului tau, sa se faca bine. Trebuie sa ne mai senzibilizam si noi. Tocmai am avut o discutie la ora de dirigentie cu elevii "Cum ne putem ajuta unii pe altii", dezvoltarea simtului civic si intercomunitar. Ar trebui tinute astfel de lectii si pe forumuri, toti am avea cate ceva de invatat.

    Inca ceva, daca poti confirma cu un PM ca au intrat banii .... am mai avut probleme cu banca pe aceasta linie, si trebuie sesizat din timp.

  12. #12 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hello Ovidiu Lazar,

    This email confirms that you have donated �15.00 EUR to Bogdan Andrei Ion ([email protected]) using PayPal.
    This credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *BODOPSX".
    Donation Details
    Confirmation number:64H69321KU514481T
    Donation amount:�15.00 EUR
    Total:�15.00 EUR
    Purpose:Help Andrei
    Contributor:Ovidiu Lazar

    Sanatate multa juniorului Bodo !!!

  13. #13 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Verisoara mea primara a suferit de aceeasi boala nenorocita. Bodo, vor intra niste bani si din partea mea. Detaliile le vei avea intr-un PM.

    Va rog nu mai postati sumele pe care le donati acestei cauze! Nu suntem la nunta cu strigaturi. Trimiteti-i pm omului si sunt sigur ca va fi recunoscator.

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Rasko, toti dorim sa-l ajutam si fiecare o facem dupa posibilitati. Insa nu cred ca poti opri pe cineva sa se mandreasca cu ajutorul acordat. Pur si simplu nu putem. Nu este "ca la nunta", dar este totusi impresionant si de laudat. Chiar ma bucur sa vad cat de solidari sunt consolistii. So, i'm kinda proud of you ! Chiar daca va anuntati, chiar daca nu... Respect !

  15. #15 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Ai si sprijinul meu material comandante. Cum nu sufar bancile, o sa te rog sa ne intalnim pe undeva unde vrei tu si sa iti dau ajutorul meu. Multa bafta si sper sa fie ok pentru micul comandant.

  16. #16 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Multumim din nou celor care au ajutat si celor care au dorit sa ramana anonimi.

    Astazi am fost la RMN si mi s-a spus ca va trebui dupa ce iau rezultatul sa merg la neurologie la budimex. revin cu noutati

  17. #17 SP
    Member richardm27's Avatar
    Bogdane, deocamdata pana ma mai pun pe picioare cu lichiditatile am demarat ceva aici: http://www.consolegames.ro/forum/f76...chapters-xbox/

  18. #18 SP
    cBs
    Banned cBs's Avatar
    Si eu am o malformatie la coasta dreapta de la piept , imi este cam frica sa ma duc la doctor din cauza acelui corset , deoarece iubesc foarte mult fotbalul si nu pot sa alerg in corset , cred ca o sa ma duc pana la urma insa nu stiu daca se mai poate face ceva la 16 ani....
    Bodo cat de curand o sa donez si eu ceva , pentru ca stiu prin ce treci .

  19. #19 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Am donat si eu! Doamne ajuta si insanatosire grabnica!

  20. #20 SP
    Member digitalhater's Avatar
    S-a facut. AI PM

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Problema internet.va rog ajutati-ma. By R2id3r17 in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 19-02-2011, 12:10
  2. Am si eu o problema!va rog sa ma ajutati. By KtaG in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 2 Last Post: 02-02-2011, 22:10
  3. Ajutati-ma sa castig un i-pod ! By xLx in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2010, 19:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts