Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 72

Thread: Ajutati-l pe Andrei !

  1. #21 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Am vazut la mai multi prin semnaturi...dar nici macar nu mi'a trecut prin cap ca ar avea ceva baiatul tau.Ce rau imi pare.Sper sa reusesc si eu sa te ajut cu niste bani.

  2. #22 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Quote Originally Posted by Theodor01 View Post
    Am vazut la mai multi prin semnaturi...dar nici macar nu mi'a trecut prin cap ca ar avea ceva baiatul tau.Ce rau imi pare.Sper sa reusesc si eu sa te ajut cu niste bani.
    N-are importanta al cui copil este ci faptul ca este un om care are nevoie de ajutor. Asta ar trebui sa conteze si sa mobilizeze lumea in primul rand!

  3. #23 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Un mic ajutor si din partea mea prin PAYPAL. Sa dea Dumnezeu sa fie bine!

  4. #24 SP
    Junior Member TheOtherAI's Avatar
    O mica donatie si de la mine Bodo,prin paypal.Sper ca pustiul sa se faca bine.

  5. #25 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

    Exclamation

    Multumim din nou guys.

    asa cum am promis revin cu rezultatul proaspat ridicat de la RMN si din care sincer nu inteleg nimic, dar pot intelege ca nu e de bine.

    maine am programare la Budimex la dr.Stoica - neurochirurg sa verifice rezultatul, dupa care trebuie sa mergem din nou la prof.dr.Jianu - ortoped sa vedem ce spune si dansul

    wish us luck!
    Attached Images Attached Images rezultat.jpg

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    wish us luck!
    Good luck !

  7. #27 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Much luck Viper...

  8. #28 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Bogdan, acum am descoperit threadul, am facut si eu o donatie, vezi ca vine de pe numele tatalui meu ( Luca Marian) , sa ai dea Dumnzeu sanatate baietelului tau.
    ps:
    Sa nu iti fie niciodata jena sa ceri ajutor pt ca noi ne simtim mandri ca putem ajuta.

    Sanatate

  9. #29 SP
    Member Theodor01's Avatar
    la multi ani andrei! >:d<

  10. #30 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    La multi ani Andrei, tot ce iti doresti si multa sanatate !

  11. #31 SP
    Junior Member v4sii's Avatar
    O mica donatie si din partea mea. Sanatate Andrei!!

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu stiu de ce nu verificati si licitatiile. Asa puteti ajuta si primiti si ceva in schimb. Ma asteptam sa ma bat si eu cu mai multi pe asta de exp: http://www.consolegames.ro/forum/f76...gate-albastre/

  13. #33 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    maine o sa pun si eu la licitatie cam 23-24 dvd-uri level(jocuri bune, full si o multime de extra-uri)..o sa le fac poze dimineata cand o sa le si pun pe site.
    asta ca un heads-up pentru cei interesati, sa stie sa le verifice.

    ---------- Post added 29-04-2010 at 07:19 PM ----------

    GATA! verificati licitatile ! NOW NOW NOW!

  14. #34 SP
    Member klausn's Avatar
    Andrei iti urez multa sanatate si bafta !!! Sper din suflet sa te faci bine si ca intr-o buna zi sa te vedem si pe tine aici pe forum !!

  15. #35 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    ms Jumper. daca te uiti cu atentie in primul post are link la userul de aici

    ok. ieri am luat corsetul si care se pare ca va sta deocamdata in dulap. se va merge pe operatie si asta se va intampla cum ia vacanta mare. operatia este pe maduva spinarii si vom vedea exact dupa inlaturarea chistului cum va decurge toata treaba. el este foarte increzator in dr.Stoica de la budimex si a preferat operatia pt ca are incredere in acesta.

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci sa intelegem ca au spus ca se rezolva prin operatie si nu va mai fi nevoie sa poarte corset vreodata, nu ? Astea sunt vesti bune. Ma bucur pt. Viper RO ! Dar lasa ca-l vedem Sambata la intalnirea forumistilor

    P.S. Lasati urarile si donati si voi acolo cate un pic, ca ajuta mai mult decat incurajarile... intr-o tara unde nu misca nimeni un deget fara sa primeasca o spaga, ceva... Nici nu vreau sa ma gandesc cate mii de euroi e operatia...

  17. #37 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    daca ar fi dupa ortoped l-as chinui cu corsetul. am ales varianta neurochirurgului impreuna si fara a fi influentat cu ceva.

    prefer oricand orice altceva decat mizeria aia de corset

  18. #38 SP
    Member klausn's Avatar
    Sa ne mai tii la curent cu noutatiile...SI am observat ca are cont...dar sa il vedem aici cu noi,povestind noutati-le ! Apropo,spatele il doare? Sau ce este mai exact,nu prea am inteles.

  19. #39 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    noutatile sunt cu 3 posturi mai sus man.

    nu o sa il vezi ever vorbind despre asta pt ca este "montat" de asa natura incat operatia pare sa fie ceva in joaca. si asta pt ca am facut eforturi sa fac sa para asa.

    da are dureri de spate pt ca altfel nu ajungeam sa descopar aceasta problema. din pacate nu tine de ortopedie si nu il voi chinui cu corsetul. tine de neurochirurgie si operatia va fi efectuata cum ia vacanta de vara.

    dupa aceea vedem exact ce trebuie facut mai departe

  20. #40 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Sa ne mai tii la curent cu noutatiile...SI am observat ca are cont...dar sa il vedem aici cu noi,povestind noutati-le ! Apropo,spatele il doare? Sau ce este mai exact,nu prea am inteles.
    Nu il vei vedea povestind. Este un luptator.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Problema internet.va rog ajutati-ma. By R2id3r17 in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 19-02-2011, 12:10
  2. Am si eu o problema!va rog sa ma ajutati. By KtaG in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 2 Last Post: 02-02-2011, 22:10
  3. Ajutati-ma sa castig un i-pod ! By xLx in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2010, 19:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts