Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 158 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #2301 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Intri pe proprietate privata, lucru garantat de constitutie. Drept la proprietate si la viata privata. De aia nu te deranjează intre orele 20-06. Nu erau probe ca fata era acolo. Daca intrau si nu gaseau nimic, polițiștii o beleau atat pe civil cat si pe penal.

  2. #2302 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Intri pe proprietate privata, lucru garantat de constitutie. Drept la proprietate si la viata privata. De aia nu te deranjează intre orele 20-06. Nu erau probe ca fata era acolo. Daca intrau si nu gaseau nimic, polițiștii o beleau atat pe civil cat si pe penal.
    Traiesti in alt univers prietene.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #2303 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Eu m-am referit doar la intervenția cu mandat. Nu se stia ca ala era locul exact. Era doat o suspiciune. Nu are nicio legatura reply-ul tau cu subiectul.

    ---------- Post added 29-07-2019 at 20:55 ----------

    https://m.ziuanews.ro/revista-presei...vedeau-1224285

  4. #2304 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Ne vinde gogosi calde sefu' politiei

    In secolul 21 sa nu fi in stare sa localizezi o persoana prin telefon, pe astia ii bate tehnologia rau.

    Bine ca se pricep la ascultat telefoane si alte tampenii.

    LE:Rosie, verde chiar nu conteaza.Fata era in stare de soc, nu trebuie sa stam in loc de o culoare.

  5. #2305 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Nu ne vinde nicio gogoașă. Am vazut poarta aluia si pe dinauntru si nu e rosie neam. A bagat Antena 3 o drona deasupra.

  6. #2306 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Eu m-am referit doar la intervenția cu mandat. Nu se stia ca ala era locul exact. Era doat o suspiciune. Nu are nicio legatura reply-ul tau cu subiectul.

    ---------- Post added 29-07-2019 at 20:55 ----------

    https://m.ziuanews.ro/revista-presei...vedeau-1224285
    Esti incoerent. Nu are legatura cu subiectul zici? Cum zicea colegul mai sus, eu cred ca esti psihopat.

    Casca ochii bine la poza aia, ia vezi din ce film e? Din Dallas cumva? Bai omule mai iesi la aer, esti mind**** complet.

    Daca ai fi avut o fetita si se intampla aceasta nenorocire, la fel spuneai? Sunt curios.

    Antena 3, a? Nu ai leac


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2307 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Mai bine casca tu bine ochii la poza aia, probabil esti daltonist.

    Stii ca la ora asta, cand nu s-a gasit cadavrul, nu sunt probe certe ca fata este moarta? Chiar daca ala a declarat ca a omorat-o.

    Deoarece in Romania sunt foarte multi descreierati care suna la 112 la misto, normal ca operatorul de la 112 nu mai stie cand cel care suna zice sau nu adevarul. De vina e poporul handicapat al Romaniei.

    https://a1.ro/news/social/fostul-sef...20&%20Homepage

  8. #2308 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Prezumtia de nevinovatie este un drept fundamental al omului. Indiferent de cati oameni fac glume la 112, este datoria lor sa presupuna ca eu am intentii sincere pana la proba contrarie.


    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pres...n_of_innocence

  9. #2309 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Deoarece in Romania sunt foarte multi descreierati care suna la 112 la misto, normal ca operatorul de la 112 nu mai stie cand cel care suna zice sau nu adevarul. De vina e poporul handicapat al Romaniei. [/URL]
    Wow...WOW

    Roaga-te sa nu ai niciodata nevoie sa suni la 112 si sa te ia aia la p..a pe acolo.

    Ratatu ala ar trebui sa-si dea demisia instant, pentru ca sigur o are pe constiinta pe copila aia.

    Wow...sa zici ca ce a facut ala e normal pentru ca sunt oameni care suna la misto...wow...efectiv nu am cuvinte care sa exprime ce simt cand citesc asta, pe care sa le zic si sa nu fiu banat pe viata de aici.

    Iar tu... no comment...

  10. #2310 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Ce fel de tara este Romania?

    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Mai bine casca tu bine ochii la poza aia, probabil esti daltonist.

    Stii ca la ora asta, cand nu s-a gasit cadavrul, nu sunt probe certe ca fata este moarta? Chiar daca ala a declarat ca a omorat-o.

    Deoarece in Romania sunt foarte multi descreierati care suna la 112 la misto, normal ca operatorul de la 112 nu mai stie cand cel care suna zice sau nu adevarul. De vina e poporul handicapat al Romaniei
    Asa e, multi handicapati in tara la noi. Antena 3 e de vina, te transforma in raton, descreierat, handicapat, etc

    Prietene, ce cadavru vrei? A ARS corpul fetitei, intelegi? Au gasit oase, au gasit adn-ul fetei in firele de par ramase in casa.


    Despre ce plm vorbim noi aici? Eu nu te inteleg, pe cine dracu aperi tu aici?



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2311 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu va enervati, e clar ca omul nu are toate tiglele pe casa. E ca si cum te enervezi pe un perete dupa ce te lovesti de el.

  12. #2312 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Cred ca userul PS4&PS3 e dragnea si ne scrie din celula

  13. #2313 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Asa e, multi handicapati in tara la noi. Antena 3 e de vina, te transforma in raton, descreierat, handicapat, etc

    Prietene, ce cadavru vrei? A ARS corpul fetitei, intelegi? Au gasit oase, au gasit adn-ul fetei in firele de par ramase in casa.


    Despre ce plm vorbim noi aici? Eu nu te inteleg, pe cine dracu aperi tu aici?



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Esti total pe dinafara. Au gasit oase umane dar nu ale fetei respective. Simpla declaratie ca a omorat pe cineva nu e proba. Tu intelegi? Mai citește din jurisprudenta. Nu exista urme de sange, nu exista cadavru, nu exista ramasite umane ale fetei respective.

  14. #2314 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    psihopat!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #2315 SP
    Member ccheep84's Avatar
    sau poate nenea de mai sus,e chiar Turbo-Diesel de Romania.Ca tot veni vorba ,uitati-va la acest bolnav nevertebrat:

  16. #2316 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    https://m.hotnews.ro/stire/23287707

    Se refera inclusiv la guvernul Ciolos.

    Parerea mea este ca in Romania au ramas in mare parte numai incompetenți.

  17. #2317 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nici fata asta nu spune rău, până la urmă asta poate să fi picat de țap, dacă fetele erau doar în tranzit acolo.

    https://m.adevarul.ro/locale/pitesti...ZTK3Zlx2qqtJm4

  18. #2318 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pentru colegul nostru psihopat, ia de citeste.

    Banuiesc ca esti singurul de pe aici care poate citi asa ceva, fara sa faca atac cerebral de nervi.

    https://www.digi24.ro/stiri/actualit...xandra-1166942


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2319 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

    A.M.: Vă rog stați cu mine la telefon că îmi este frică...vă rog...
    Polițist (2): Nu pot să stau în telefon domnișoară că avem și alte apeluri, rămâneți acolo că vine echipajul de poliție, negreșit va veni, da, două-trei minute, ce naiba? (pe fundal se aude plânsul Alexandrei)
    jydsxbjirszxFBVNLLtecvsayollmbfdWsz

  20. #2320 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Au dat cei de la DIGI inregistrarea audio a convorbirei ( cu acordul parintilor). Horror, nu am putut sa ascult pana la final..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 158 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts