Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 177 of 224 FirstFirst ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 ... LastLast
Results 3,521 to 3,540 of 4463

Thread: Tigara electronica

  1. #3521 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    sunt oameni care au comandat de pe deal extreme ?

  2. #3522 SP
    Junior Member lary's Avatar
    sincer eu ma gandeam sa-mi iau Nicobox sau Nicostick..
    nu prea stiu eu care e diferenta intre ele...dar din cate am inteles cu o chesie de asta as sta linistit din punctul de vedere al bateriei..

  3. #3523 SP
    MJR
    Junior Member MJR's Avatar
    ai pm

  4. #3524 SP
    Junior Member timtara's Avatar
    multumesc pt ajutor. m-am hotorat sa cumpar mega kit DSE 901.

  5. #3525 SP
    Junior Member msjohntm's Avatar
    Quote Originally Posted by gigilex510 View Post
    revin dupa o saptamana (de fapt sunt 8 zile) de aburit non stop cu cartomizorul ego
    inca merge f bine nu am de ce sa ma plang. daca tine 10 zile sau 2 sapt
    trec pe ele full time. 3 pe luna nu mi se pare o cheltuiala prea mare.
    La cartomizor mai trebuie si con?, ca mi-as comanda si eu un kit parca. Si daca ai mega baterii imi spui daca te tine o zi intreaga?

  6. #3526 SP
    Junior Member Zigzag's Avatar
    Quote Originally Posted by vochinlucian View Post
    salut cred ca sunt cel mai nou pe aici,am citit ceva ,ceva discutii si pareri desprecele mai bune modele e-tigari si despre cu pot fi combinate cele trei elemente de baza,din discutiile voastre am inteles ca'' AUR'' ar fi dse 510 ca virgula raport calitate pret si cantitate satisfacatoare de abur.As vrea sa achizitionez si eu o e-tigara si am si eu o intrebare???????????ce ati alegedintre DSE 510 si EVOlution de la Intellicig,si de ce ati alege una si nu cealalta. Astept cu nerabdare raspunsul vostru la aceasta intrebare apropo de calitate Vs. pret; China Vs. Anglia. multumiri anticipate...............
    Salut,
    Am Evo, J510, eGo(cartomizor+atomizor). Deci,... J510 scoate vapori muti, aroma este destul de buna; eGo cu atomizor scoate mai putini vapori ,dar aroma este excelenta; eGo +cartomizor are aroma si vapori din belsug. Evolution de la Intellicig arata bine, practic zici ca e tigara normala, dar nu scoate destui vapori, plus ca recipientul de lichid este infim in comparatie cu 510 si insignifiant fata de eGO. Am folosit si KR vreo cateva zile, are aroma destula ,vapori foarte putini si ce nu mi-a placut chiar deloc este faptul ca trebuie sa incalzesti cartomizorul (adica sa pufai de cateva ori) pentru un "pumn" de "fum".
    Nu fac nimanui reclama sau antireclama.
    Sunt pareri personale si fiecare e liber sa decida daca pot fi luate in consideratie sau nu.
    O zi buna.

  7. #3527 SP
    Junior Member gigilex510's Avatar
    Quote Originally Posted by msjohntm View Post
    La cartomizor mai trebuie si con?, ca mi-as comanda si eu un kit parca. Si daca ai mega baterii imi spui daca te tine o zi intreaga?
    nu mai trebe con. si apropo de bat mega am observat urmatoarea chestie
    o bat normala de ego (aia de 650 de mah) cu atomiz ego ma tine cam 7 ore
    hai sa zic 8. aceeasi baterie cu cartomizor ego ma tine toata ziua si nu glumesc
    fol cartomiz ego de 9 zile deja.
    p.s. mega bateria ma tinea pe atomizor peste 20 de ore spun ma tinea pt ca am
    scapato pe jos si nu mai mere acuma.( am luato de la totally - nu stiu daca am voie sa zic)

  8. #3528 SP
    Junior Member lary's Avatar
    salut pe toata lumea,sunt super incantat si trebuie sa ma laud si sa ampartasesc la cineva care cunoaste despre eT..
    mi-am luat azi e-box (chestia aia cu acumlator care tine loc la baterie) la un dse 901.. super tare fratilor nu se compara cu amarata de baterie ..
    si tot azi am luat si noile(cel putin pt mine) e-lichid de la flavour,ce sa zic...?? ce arome ,dupa mine nici nu se compara cu cele clasice..,dar stiti ce se zice de gusturi...
    si inca ceva..toate cele bune s-au intamplat azi... pana azi nu am gasit lichid cu arome decat high..cea ce era prea mult pt mine..trageam 4-5 fumuri si trebuia sa ma opresc,daca fortam ma ustura pe gat,ma apucau transpiratiile..era naspa...
    acum ma pot rasfata cu low..cat poftesc...

  9. #3529 SP
    Junior Member Posto's Avatar
    Salut , as vrea sa-mi iau si tu o tigara electronica . Am tot auzit lumea vorbind de DSE 901 , eu fumez in jur de 2 pachete pe zi. Cam ce-mi recomandati ?

  10. #3530 SP
    Junior Member gigilex510's Avatar
    Quote Originally Posted by Posto View Post
    Salut , as vrea sa-mi iau si tu o tigara electronica . Am tot auzit lumea vorbind de DSE 901 , eu fumez in jur de 2 pachete pe zi. Cam ce-mi recomandati ?
    depinde de cati bani vrei sa cheltui eu iti recomand un joye ego

  11. #3531 SP
    Junior Member Posto's Avatar
    un link sa vad si eu care este treaba cu joye ego ?

  12. #3532 SP
    Junior Member gigilex510's Avatar
    Quote Originally Posted by Posto View Post
    un link sa vad si eu care este treaba cu joye ego ?
    ai PM

  13. #3533 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    de care trebuie sa imi iau sa ma las de fumat? fumez in jur de 15 tigari pe zi

  14. #3534 SP
    Junior Member gigilex510's Avatar
    Quote Originally Posted by .raZVan. View Post
    de care trebuie sa imi iau sa ma las de fumat? fumez in jur de 15 tigari pe zi
    io zic ca la 15 tigari pe zi te descurci cu un 901 sau un 510 fara probleme.
    eu personal inclin pre 510 manual cu bat de 280 de mah.

  15. #3535 SP
    Junior Member lary's Avatar
    stie cineva daca Joye510 e acelasi lucru cu DSE510..??
    mie din poze a-mi par la fel..

    idee e,ca prea e laudat 510 si cu un adaptor as fii vrut sa folosesc un atomizor de 510 pe baterie de 901..
    si nu gasesc...ma gandeam daca astea sunt la fel..atunci pot sa iau DSE510 ca de asta gasesc..

  16. #3536 SP
    MJR
    Junior Member MJR's Avatar
    difera doar producatorul.

  17. #3537 SP
    Junior Member iridius's Avatar
    Nu mai arunca�i banii aiurea pe prosti. 901, 510 sunt de domeniul trecutului sau pentru nostalgici. Vre�i o �igare electronic� care s� v� satisfac� toate cerin�ele (baterie mare, capacitate mare e-lichid, aroma, aburi mul�i) ? Sfatul meu (un aburitor de 9 luni care a testat foarte multe modele) Joye EGO baterie de 900mAh, atomizor/cartomizor EGO - combina�ia cea mai fiabil� a momentului. Iar ca pre�, hmm... sub 150 RON baterie-atomizor-filtre/cartomizor-incarcator. Un fum�tor mediu cheltuie pe lun� �n jur de 200-300 RON...

  18. #3538 SP
    Junior Member yakko's Avatar
    Salutare. Imi ziceti si mie (PM eventual) de unde pot sa cumpar ceva azi (duminica) din Bucuresti? M-am lasat de fumat de 2 ani. Dar citind de tigarile astea electronice si vazand atatea videoclipuri cu pufaiala, cred ca ma apuc din nou de fumat daca nu bag si eu un puf .
    Poate eveti si un produs anume de recomandat pentru situatia mea. Multumesc anticipat.

  19. #3539 SP
    Junior Member vali74's Avatar
    Quote Originally Posted by yakko View Post
    Salutare. Imi ziceti si mie (PM eventual) de unde pot sa cumpar ceva azi (duminica) din Bucuresti? M-am lasat de fumat de 2 ani. Dar citind de tigarile astea electronice si vazand atatea videoclipuri cu pufaiala, cred ca ma apuc din nou de fumat daca nu bag si eu un puf .
    Poate eveti si un produs anume de recomandat pentru situatia mea. Multumesc anticipat.
    Stai dreaq linistit, ce-ti veni !?

  20. #3540 SP
    Junior Member yakko's Avatar
    Ma gandeam sa folosesc niste lichid fara nicotina, doar asa de gest . Si de citit m-am apucat deoarece vreau sa fac cuiva un cadou...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 177 of 224 FirstFirst ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts