Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 190 of 224 FirstFirst ... 90 140 180 188 189 190 191 192 200 ... LastLast
Results 3,781 to 3,800 of 4463

Thread: Tigara electronica

  1. #3781 SP
    Junior Member cgigi's Avatar
    apropo de bateriile ego de 1100 ma sint mai puternice intradevar dar nu merg cartomizoarele de ego.trebuie pilita marginea galbena de linga buton sa faca contact cu bateria asa merg

  2. #3782 SP
    Nae
    Junior Member Nae's Avatar
    gicacontra cauta pe e-smoke.ro au acolo oferta Boge Leo

  3. #3783 SP
    Junior Member gicacontra's Avatar
    ms mult pentru informatie, cred totusi ca mai astept, poate isi ia altcineva inainte, sau daca are cineva poate posteaza ceva impresii

  4. #3784 SP
    Nae
    Junior Member Nae's Avatar
    Quote Originally Posted by gicacontra View Post
    ms mult pentru informatie, cred totusi ca mai astept, poate isi ia altcineva inainte, sau daca are cineva poate posteaza ceva impresii
    eu tot un eGo folosesc de aproximativ 3 luni si sunt f multumit ,dupa 26 ani de fumat m-a ajutat sa ma las instant

  5. #3785 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Cat va tine un atomizor ego ? Cam care este durata de viata ?

  6. #3786 SP
    Junior Member gicacontra's Avatar
    in medie cam 3 saptamani, am totusi unul pe care il folosesc de 2 luni

    ---------- Post added 02-12-2010 at 03:22 PM ----------

    am avut si unu care a cedat in vreo 4 zile

  7. #3787 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Quote Originally Posted by gicacontra View Post
    in medie cam 3 saptamani, am totusi unul pe care il folosesc de 2 luni

    ---------- Post added 02-12-2010 at 03:22 PM ----------

    am avut si unu care a cedat in vreo 4 zile
    Aha deci este ca la DSE901....

  8. #3788 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Ce parere aveti despre produsele din situl acesta, a comandat cineva ? Tigari electronice | E-smoke

  9. #3789 SP
    Junior Member tripleb's Avatar
    A calatorit vre unul din voi cu rezervele de lichid cu avionul? ok, nu in bagajul de mana, ala din cala dar e voie, e ok? ai limita stie cineva ceva in sensul asta?

  10. #3790 SP
    Member MadDoc's Avatar
    2xego si 10ml lichid in buzunar,
    pretios, baterii, atomizoare, 300ml lichid la cala.

    Scanate in buc, frankfurt si amsterdam, nici o problema.

  11. #3791 SP
    Junior Member Der Pirate's Avatar

  12. #3792 SP
    Junior Member tripleb's Avatar
    MadDoc, cand mai aduci arome, etil maltol si baza? vreau si eu sa imi iau catge ceva cand imi comand ego-ul? sau macar lichide VG de concentratie mai mica? dar prefer arome in special de tutun!!!!

  13. #3793 SP
    Junior Member Der Pirate's Avatar
    Pe data de 9 aduce toate specialitatile. Mi-a confirmat asta ieri

  14. #3794 SP
    Junior Member Jonae's Avatar
    Salut tuturor. Azi am o saptamana de cand fumez ET. Nu am mai fumat clasice de cand am ET. Am cumparat modelul Joye 510 manual. As dori sa cumpar si o baterie automata doar ca am citit ca nu sunt prea bune. Voi ce parere aveti? Merita sa imi cumpar baterie automata sau sa raman la cele manuale? Vreau sa imi cumpar baterie automata doar pentru a scapa de "disconfortul" de a apasa pe buton cand fumez, dar nici nu vreau ca dupa scurt timp sa imi para rau ca am dat banii pe bateria automata pentru ca as putea sa imi cumpar lichid sau cartuse pe banii aia.
    Multumesc si felicitari pentru acest topic.

  15. #3795 SP
    Junior Member littledea's Avatar
    ok am de o saptamana un dse901 sunt multumita de ea insa daca trag in plamani ca dintr-o tigara normala simt o senzatie ciudata.Puteti sa imi spuneti ce as putea sa schimb ? asa am simtit de la inceput nu e de la lipsa de e-lichid .thanks

  16. #3796 SP
    Junior Member tripleb's Avatar
    ai lichid PG sau VG? daca ai PG ar putea fi de acolo, incerca si VG

  17. #3797 SP
    Junior Member littledea's Avatar
    am VG poate sa fie de la concentratia high de nicotina? daca da cum as putea sa o diluez fara sa amestec cu nicotina 0? as putea sa folosesc baza pentru lichid ?

  18. #3798 SP
    Junior Member Akeeee's Avatar
    Buna seara tuturor. Mi-am cumparat un DSE901, azi dimineata l-am achizionat si pana acuma am schimbat 2 cartuse. mi se pare ca se termina mult prea repede ( folosesc cartusele pe care l-am primit in pachet gratuite) . Chiar mi-a facut o faza azi, trageam si nu se mai aprindea becul rosu si nu scoatea deloc abur. am scos atomizatorul si m-am curatat putin si a mers. Sa fie problema de la atomizator ? de tin asa putin, am tras in medie 20 de fumuri pe cartus. Baterie e incarcata full . Multumesc

  19. #3799 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    De ce dati vina intotdeauna pe propilenglicol ???

  20. #3800 SP
    Junior Member mautzu's Avatar
    Quote Originally Posted by littledea View Post
    ok am de o saptamana un dse901 sunt multumita de ea insa daca trag in plamani ca dintr-o tigara normala simt o senzatie ciudata.Puteti sa imi spuneti ce as putea sa schimb ? asa am simtit de la inceput nu e de la lipsa de e-lichid .thanks
    este lipsa de gudroane

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 190 of 224 FirstFirst ... 90 140 180 188 189 190 191 192 200 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts