Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 224 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 ... LastLast
Results 4,021 to 4,040 of 4463

Thread: Tigara electronica

  1. #4021 SP
    Member pepino967's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz72 View Post
    Giantomizoare si eGo-t LR urmeaza sa le am in cateva zile.(cat estimezi ca ar costa giantomizoarele? )
    Ce zici tu sa vad maine
    Pai, de exemplu la astia aici Giantomizer , ar fi 10 USD/buc, iar un set de 5 scrie ca ar fi 45 USD.
    Bine. Pana la urma n-ar fi prea scump la 50 ron sa zic, daca ar si tine. Ca am avut o experienta neplacuta cu un ego-t pe care am dat cu transport cu tot vreo 70 ron si m-a tinut fix 2 zile.
    Vezi ca-ti las si un pm.

  2. #4022 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Am gasit in cutia postala avizul cu clearomizoare.
    Miine ma duc sa le iau de la Posta si va scriu despre ele...
    Sa faca si institutul meu un iecsperiment... )

  3. #4023 SP
    Member pepino967's Avatar
    Quote Originally Posted by vladtheodor View Post
    Am gasit in cutia postala avizul cu clearomizoare.
    Miine ma duc sa le iau de la Posta si va scriu despre ele...
    Sa faca si institutul meu un iecsperiment... )
    Ele sunt bune, dar sa ai mare grija cand scoti tubul ca sa-l speli, sa nu-l tragi bruscat ca risti sa se agate de filamentele alea de pe tija din interior si o sa le rupa. In rest e ok. Se spala usor si repede. Sa nu-i scoti garnitura aia de deasupra rezistentei nici cand speli tubul. Las-o acolo, iar incarcarea s-o faci cu seringa, tocmai ca sa n-o deranjezi de la locul ei. Spor la abureala.

  4. #4024 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Hehe, ghiciti ce am in gura !!!

  5. #4025 SP
    Member pepino967's Avatar
    Quote Originally Posted by vladtheodor View Post
    Hehe, ghiciti ce am in gura !!!
    Precis un clearomizer.

    ---------- Post added 22-03-2011 at 02:26 PM ----------

    Quote Originally Posted by ionutz72 View Post
    Giantomizoare si eGo-t LR urmeaza sa le am in cateva zile.(cat estimezi ca ar costa giantomizoarele? )
    Ce zici tu sa vad maine
    Imi dai vreo veste despre cartusele alea?

  6. #4026 SP
    Junior Member ionutz72's Avatar
    Nu cred ca reusesc..

  7. #4027 SP
    Junior Member cheloo47's Avatar
    salut mi am cumparat o tigara dse510 de care sunt foarte multumit si caut elichid care are aroma foarte buna si de calitate...bag fara nicotina sau low..ce mi recomandati si de unde sa cumpar???mulrumesc anticipat

  8. #4028 SP
    Member pepino967's Avatar
    Quote Originally Posted by cheloo47 View Post
    salut mi am cumparat o tigara dse510 de care sunt foarte multumit si caut elichid care are aroma foarte buna si de calitate...bag fara nicotina sau low..ce mi recomandati si de unde sa cumpar???mulrumesc anticipat
    Eeei, aici parerile sunt impartite. Eu folosesc de exemplu RUMY-marlboro, tabaco, virginia(tot de DEKANG e produs, dar poarta numele distribuitorului) si mai am vreo 10 ml de "e-LIQUID" cu aroma de Marlboro(asta e produs in UK). Cu RUMY ma inteleg eu foarte bine ca aroma si tarie. Si "e-LIQUID" e ok, dar e putin mai parfumat la aroma(ii place nevesti-mi acesta ).

    ---------- Post added 22-03-2011 at 04:29 PM ----------

    Quote Originally Posted by ionutz72 View Post
    Nu cred ca reusesc..
    Nu-i nimic. Oricum, cand pui mana pe unele, anunta-ma si pe mine. Intre timp mi-am facut eu vreo 5 cartuse-rezervor. Am scos vatelina, am pus lichid in ele(8 picaturi), le-am pus cate un dop din burete de mare si am mai pus vreo 4-5 picaturi peste buretel. Merge brici. Intra cam 13-14 picaturi cu totul. Aroma, TH, aburi, toate ok. De dimineata de la 5,00 si pana acum am vapat la greu 2 cartuse(am incins atty-ul de la luat dracu'). Eu zic ca e bine.

  9. #4029 SP
    Egoist vladtheodor's Avatar
    Review clearomizoare: pot inlocui cu succes tigarile "slim".

  10. #4030 SP
    Junior Member ionutz72's Avatar
    Pentru interesati aici am mai adus niste bunatati.

  11. #4031 SP
    Member pepino967's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz72 View Post
    Pentru interesati aici am mai adus niste bunatati.
    Hombre, pune-mi si mie 2 gianty-uri luni la posta. Ca sunt plecat in weekend-ul asta si ma-ntorc duminica seara. Sau nu. Mai bine mi le pui maine, ca si asa fac vreo 3 zile pe drum si numa' bine le-as ridica luni de la posta. Iti mai las un pm cu adresa mea.

  12. #4032 SP
    Junior Member ionutz72's Avatar
    Se rezolva man. Respect.

  13. #4033 SP
    Junior Member sl4sh's Avatar
    Stie cineva daca este un magazin in Timisoara care vinde Ecopure de la Intellicig, sau le gasesc numai pe internet?

  14. #4034 SP
    Junior Member kkmk's Avatar
    Ca bine zice to'arasu' sl4sh. Nu se poate decat daca platim nesimtit de mult fan-courier-istilor? Pe de alta parte, ati incercat lichidele de la Intellicig? Cum sunt fata de PG sau Dekang? Multumesc de raspunsuri

  15. #4035 SP
    Junior Member sl4sh's Avatar
    Eu am incercat Ecopure Rich si mi se pare foarte ok. Mi se pare exagerat de mult sa platesti cu 50% mai mult pe un produs din cauza transportului. Curand le voi incerca si pe cele de la Flavour Art.

  16. #4036 SP
    Junior Member kkmk's Avatar
    Am vazut pe site-ul lor ca la ţară trimit cu Posta Romana. Poi, dară, o să dau si eu de un peizan de omenie care să imi ridice coletul. Iac-aşa!

  17. #4037 SP
    Junior Member ionutz72's Avatar
    Daca aveti vreo saptamana rabdare, o sa va spun cum sta treaba visavis de ecopure si FA in combinatie DIY. Sper sa fie o surpriza placuta. Momentan sunt in stadiul de teste si marketing

  18. #4038 SP
    Junior Member kkmk's Avatar
    cartomizoarele de e-go sunt compatibile cu bat. 510?

  19. #4039 SP
    Member pepino967's Avatar
    Quote Originally Posted by kkmk View Post
    cartomizoarele de e-go sunt compatibile cu bat. 510?
    Daca sunt cilindrice, sunt compatibile. Sa nu fie conice.

  20. #4040 SP
    Junior Member kkmk's Avatar
    Quote Originally Posted by pepino967 View Post
    Daca sunt cilindrice, sunt compatibile. Sa nu fie conice.
    multam fain. sa văz acuma cum dau de alea cilindroase as opposed to alea conice.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 224 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts