Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 81 to 100 of 112

Thread: Canalul meu de youtube enjoi !

  1. #81 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Vezi ca ai uitat messenger-ul deschis in clipul cu Age of Conan.

  2. #82 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    PSP go .


  3. #83 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Ai o voce foarte buna ,inteleg fiecare cuvant pe care il spui si chiar imi place sa te ascult .
    PS: Foarte amuzanta faza cu "sa pauzati jocul"

  4. #84 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Ai o voce foarte buna ,inteleg fiecare cuvant pe care il spui si chiar imi place sa te ascult .
    PS: Foarte amuzanta faza cu "sa pauzati jocul"
    Da mi-am dat seama pe urma dupa ce am upload video.

  5. #85 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Sony nu ne accepta ca tara? Ne accepta ca sat?

  6. #86 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Sony nu ne accepta ca tara? Ne accepta ca sat?
    Nici macar....suntem mai rau decat Congo ....si asta din cauza celor care ne conduc ...Am pus si eu mai demult o intrebare la Blizzard de ce nu exista Romania in lista lor , de ce nu beneficiez si eu de serviciile lor full ca toata lumea .. Sti ce mi-a raspuns .. Intreaba guvernul din tara ta care vrea banii pentru ca anuminte servicii sa existe ... Se bate legea noastra cap in cap cu Eula lor. Asa e si la Sony . Asta e Romania sat...

  7. #87 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Acum da..parca e mult mai bine
    La cat mai multe mentorica! ^.^

  8. #88 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Da e placut sa ascult chestii despre console in romana.

  9. #89 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Echipament nu am dar se face rost nici o problema.

    Echipament nu am, dar se poate face rost, nici o problema.

    PS: Renunta, devii penibil. Vorbesti numai prostii. Am crezut ca ai probleme cu limba engleza. M-am inselat. Ai mari probleme cu limba romana, scrisa si vorbita. Oricum, m-am amuzat teribil.

  10. #90 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Echipament nu am, dar se poate face rost, nici o problema.

    PS: Renunta, devii penibil. Vorbesti numai prostii. Am crezut ca ai probleme cu limba engleza. M-am inselat. Ai mari probleme cu limba romana, scrisa si vorbita. Oricum, m-am amuzat teribil.
    Te-a bagat cineva in seama?Daca nu pun virgula asta nu inseamna bai ratatule ca nu stiu ca scriu ....Pur si simplu nu le pun ...Daca nu iti place nu te pune nimeni sa te uiti sau sa imi citesti posturile...Cat despre vorbit ...Sa te vad pe tine in fata camerei ..Asa ca mars la culcare.

  11. #91 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Echipament nu am, dar se poate face rost, nici o problema.

    PS: Renunta, devii penibil. Vorbesti numai prostii. Am crezut ca ai probleme cu limba engleza. M-am inselat. Ai mari probleme cu limba romana, scrisa si vorbita. Oricum, m-am amuzat teribil.
    Esti rau.Lasa-l in pace,daca nu-ti place nu te uita.
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Te-a bagat cineva in seama?Daca nu pun virgula asta nu inseamna bai ratatule ca nu stiu ca scriu ....Pur si simplu nu le pun ...Daca nu iti place nu te pune nimeni sa te uiti sau sa imi citesti posturile...Cat despre vorbit ...Sa te vad pe tine in fata camerei ..Asa ca mars la culcare.
    Poate te trezesti cu warn

  12. #92 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nici acum nu s-a incetat cu aceasta discutie? Daca nu va place acest thread, ocoliti-l. Nici mie nu prea imi plac acele filmulete, dar asta nu inseamna ca ii spun omului ca ma "cracanez" de ras cand ma uit la ele. M-am uitat, am vazut, am plecat. Va simtiti asa bine cand aruncati cu rosii? Mai bine i-ati da sfaturi, ca omul sa faca niste progrese.

    @mentorica: Ignora rautatile si nu raspunde la ele in aceeasi maniera sau sub forma postului de mai sus.

  13. #93 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ai �nceput să faci progrese, bravos, aștept ceva și despre Xbox

  14. #94 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mentorica esti cel mai tare , am sa-ti dau add pe psn si la friends pe forum daca nu te am deja , tineo tot asa , la cat mai multe clipuri

    P.S: App super colectia de jocuri , Bafta

  15. #95 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Mentorica esti cel mai tare , am sa-ti dau add pe psn si la friends pe forum daca nu te am deja , tineo tot asa , la cat mai multe clipuri

    P.S: App super colectia de jocuri , Bafta
    Multumesc,

    Ps:Nu sunt cel mai tare doamne fereste ...Macar incerc sa fac ceva ...Oricum daca aveti sfaturi constructive nu ezitati sa le dati .

    Multumesc Naz pentru sfaturi .

    Cat despre astea de la ROEDU care nu stiu decat sa critice si sa arunce cu rosi si alte legume in loc sa le haleasca ..Vreau sa vad un clip cu voi nu mai stati ascunsi ca sobolani de biblioteca dupa monitor.Toti credeti ca sunteti perfecti ..De aia nu face nimeni nimic pentru comunitatea din RO pentru ca nu meritati ....

  16. #96 SP
    Junior Member free999enigma's Avatar
    Ba voi cand scrieti dc mereu ?Fara sa radeti nu puteti sa scrieti??

    ---------- Post added 07-06-2010 at 04:04 PM ----------

    Cui nu-i place fata la perete .Bravo Cristi tot asa.

  17. #97 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by free999enigma View Post
    Ba voi cand scrieti dc mereu ?Fara sa radeti nu puteti sa scrieti??

    ---------- Post added 07-06-2010 at 04:04 PM ----------

    Cui nu-i place fata la perete .Bravo Cristi tot asa.
    Ma zbat sa descifrez ce ai vrut sa zici...dar efectiv nu pot.Habla engles senior?

  18. #98 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nici acum nu s-a incetat cu aceasta discutie? Daca nu va place acest thread, ocoliti-l. Nici mie nu prea imi plac acele filmulete, dar asta nu inseamna ca ii spun omului ca ma "cracanez" de ras cand ma uit la ele. M-am uitat, am vazut, am plecat. Va simtiti asa bine cand aruncati cu rosii? Mai bine i-ati da sfaturi, ca omul sa faca niste progrese.

    @mentorica: Ignora rautatile si nu raspunde la ele in aceeasi maniera sau sub forma postului de mai sus.
    Ai intr-un fel dreptate dar iti convine ca te-a facut inevitabil pe tine si pe alti fanboys "copii cretini"?
    Daca el isi permite sa aiba toate consolele asta nu inseamna ca pe noi care ne axam doar pe o singura consola trebuie sa ne faca cretini, idioti si cum a mai zis in video.
    Multa bafta in continuare!

  19. #99 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Ma zbat sa descifrez ce ai vrut sa zici...dar efectiv nu pot.Habla engles senior?
    de 1 minut incerc sa imi dau seama ce a vrut sa zica . Oh well ...

  20. #100 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Ai intr-un fel dreptate dar iti convine ca te-a facut inevitabil pe tine si pe alti fanboy "copii cretini"?
    Daca el isi permite sa aiba toate consolele asta nu inseamna ca pe noi care ne axam doar pe o singura consola trebuie sa ne faca cretini, idioti si cum a mai zis in video.
    Multa bafta in continuare!
    Daca te axezi pe o consola dar nu esti fanboy de ce te simti ofensat?Si eu la un moment dat aveam o singura consola ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Ce Xbox sau PS merge pe televizorul meu ? By EuSuntChuckNorr in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 12-09-2014, 10:04
  2. E normala temperarura procesorului meu? By TheQuen in forum Hardware
    Replies: 4 Last Post: 20-02-2014, 12:56
  3. Canalul meu de Youtube By heLLboy :x in forum Foto & Video
    Replies: 1 Last Post: 20-12-2013, 13:17
  4. Intro-ul meu in Affter Effect's ! By andreiaka in forum Foto & Video
    Replies: 4 Last Post: 27-08-2013, 12:29
  5. 10 pentru primul meu calculator By Hyp in forum Offtopic
    Replies: 19 Last Post: 03-07-2010, 18:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts