Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 352 of 752 FirstFirst ... 252 302 342 350 351 352 353 354 362 402 452 ... LastLast
Results 7,021 to 7,040 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #7021 SP
    is the man! trickz's Avatar
    N-am. Dar nu mai rezist. Green is the way to go! Trebuie sa imi cumpar o bicicleta!

  2. #7022 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...asta afectează pe toată lumea, damn

  3. #7023 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    "My grandfather's a little forgetful, but he likes to give me advice. One
    day, he took me aside and left me there."
    --Ron Richards

    fu*king lol'd

  4. #7024 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by GuCOZA View Post
    Nu, nu ii dai niciun ban, daca ai fi gasit telefonul pe strada si atunci l-ai fi dus la politie, atunci proprietarul din bun simt ar fi trebuit sa iti dea o maslina o scobitoare ceva.Dar din moment ce mi sa "furat" obiectul respectiv nu ma vad obligat sa dau niciun banut celui care l-a cumparat de la hotul care mi-a furat mie acel lucru.
    Taica-miu a gasit in parc un portofel cu acte.Nu era acolo niciun numar de telefon la care ar putea sa dea de persoana respectiva, doar acte de identitate, printre care si pasaport.A zis sa faca o fapta buna si s-a dus la adresa respectiva sa inapoieze portofelul.Cand a ajuns, a batut la usa, raspunde o femeie, taica-miu ii zice ca a gasit portofelul in parc iar nebuna aia incepe sa tipe la el si sa-l ameninte cum ca i-ar fi furat banii din portofel lu' barbasu (al lui fiind portofelul) si ca il baga in puscarie.A facut scandal in toata scara blocului si a chemat politia.Nu s-a ales decat cu cateva ore pierdute si drum la sectie pentru declaratie.


    Iar legat de ce ai zis tu, nu e gandit prea corect.Eu daca vreau sa iau un telefon SH de pe okazii de exemplu, trebuie sa fiu oprit de faptul ca ar putea sa fie furat? exceptand faptul cand obiectul respectiv are factura, eu cam tot ce am vandut pana acum a fost fara acte si uite ca bunurile au fost luate in conditii legale.

  5. #7025 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cand a vazut ca raspunde femeia trebuia sa-si vada de drum. Cu femeile nu discuti, ori le dai 2 palme ori pleci mai departe. Eu m-am saturat de isterice...

  6. #7026 SP
    Member AVoF's Avatar
    Mai rau facea, cine stie cum convingea politia ca el i l-ar fi furat si s-ar fi trezut taica-miu acasa cu politita si ca bonus ceva mandat de perchezitie.

  7. #7027 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    cum pana mea sa-ti cumperi telefoane de la oameni "dubiosi" si mie mi s-a oferit acum un an un n97 pentru doar 50 de ron, aveam in portofel peste 50 ron, dar i-am zis "no thx". cand i-am povestit faza lui unchiu-meu, care e politist, mi-a zis ca astea noi au un cip si se poate detecta foarte usor telefonul si ramaneam si fara telefon si fara $.
    Chip ?!

    ..imei .

  8. #7028 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    Mai rau facea, cine stie cum convingea politia ca el i l-ar fi furat si s-ar fi trezut taica-miu acasa cu politita si ca bonus ceva mandat de perchezitie.
    Ziceam sa plece cand a vazut o femeie. Era ea persoana din buletin? Nu.


    Nu exista chipuri in telefoane.

  9. #7029 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Hai cu paranoia.

    -

    Also ..




  10. #7030 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    DE CE SUNT TREAZ LA ORA ASTA ? M�INE AM ȘCOALĂ.

    ninsoare idioată. c�nd am nevoie de tine, te oprești.

  11. #7031 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    -=H}D) HADOKEN!

  12. #7032 SP
    Member daredevil's Avatar
    eeeeeeeeeeeeee seminteeeeeeeeee iiiiiiiiiiiiiiiiiiii pufuletziiiiiiiiiii!

  13. #7033 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    aaaaaagh de ce nu face ConsoleGames un magazin de tricouri ? >.< un fel de Splitreason rom�nia.

  14. #7034 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    aaaaaagh de ce nu face ConsoleGames un magazin de tricouri ? >.< un fel de Splitreason rom�nia.
    NU STIU DE ASTEA!!! - Video Haioase - Trilulilu

  15. #7035 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    aaaaaagh de ce nu face ConsoleGames un magazin de tricouri ? >.< un fel de Splitreason rom�nia.
    Noi nu reusim sa strangem bani de upgrade-uri, concursuri and stuff... si tu vrei magazine?

    ---------- Post added 10-03-2011 at 12:22 PM ----------

    Baga o donatie cat sa deschidem un magazin si se rezolva repede: http://www.consolegames.ro/forum/f60...games-donatii/

  16. #7036 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    .........................
    ---------- Post added 10-03-2011 at 12:22 PM ----------

    Baga o donatie cat sa deschidem un magazin si se rezolva repede: http://www.consolegames.ro/forum/f60...games-donatii/

    PWNED!

  17. #7037 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    First dramatic cat ever in intro.

  18. #7038 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    aaaaaagh de ce nu face ConsoleGames un magazin de tricouri ? >.< un fel de Splitreason rom�nia.
    Pai... tocmai ziceai ca ai intrat in randul designerilor. Deja te-au dat afara? *insert troll face here*

    Check your pm.

  19. #7039 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar


    16 cores with a 10 meg pipe. IoI

  20. #7040 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Attached Images Attached Images 86808_460s_v1.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts