Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 476 of 752 FirstFirst ... 376 426 466 474 475 476 477 478 486 526 576 ... LastLast
Results 9,501 to 9,520 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #9501 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Hahhaha ce tare-i asta !

  2. #9502 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Sunt multe persoane in situatia asta .. Si totusi cat castigi ? Ai un loc de munca anume, sau din foto.?
    Momentan, daca ai vazut si la concurs, ajut organizatorii Bookfest. Aka mama si doua colege. Sunt secretar, organizator evenimente, coordonator, sofer, curier, secretar, grafician, bucatar, agenda personala, etc. Banii nu merita discutati. Prea putini pentru munca depusa si nervii consumati.

    Asta si ii dau thanks-uri lui Ronan, pe o suma nedezvaluibila. Are sase zerouri.

  3. #9503 SP
    Member AVoF's Avatar
    Stii, se intampla ceva cu tineretul, de multe ori castiga mult prea mult si nu-si dau seama, nu reusesc sa aprecieze indeajuns banul.Am o prietena si castiga intre 17-20 milioane la ceva firma de it si se tot plange ca nu-i de ajuns iar maica-mea nu castiga banii astia si are un servici foarte obositor.Sper ca nici tu nu te referi la 20milioane zicand ''prea putini bani pentru munca depusa''.

  4. #9504 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Gata, m-am pregatit pt BAC
    Tele'M - Arhiva video

  5. #9505 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Trickz, cei cu ceafa groasa pot avea bani infinit si sa stea 12 ore si sa mearga in club celelalte 12, dar ei nu sunt iubiti de noi asa cum esti tu.... mmm n-a mers nu?
    Asta i-o mai zic mamei din cand in cand.
    "Ce faci tu pentru mine ca iti dau bani de buzunar si etc etc?"
    "Iti dau ocazia de a-ti vedea propriul copil fericit *puppy eyes*"


  6. #9506 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Trickz, cei cu ceafa groasa pot avea bani infinit si sa stea 12 ore si sa mearga in club celelalte 12, dar ei nu sunt iubiti de noi asa cum esti tu.... mmm n-a mers nu?
    Asta i-o mai zic mamei din cand in cand.
    "Ce faci tu pentru mine ca iti dau bani de buzunar si etc etc?"
    "Iti dau ocazia de a-ti vedea propriul copil fericit *puppy eyes*"

    Pff. Eu nu-i mai cer mamei bani de mult timp. Cred ca fiecare familie are de platit rate, care s-au dublat cu ocazia "crizei financiare". Multumesc pentru iubire, crede-ma ca e reciproca Non gay love!

    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    Stii, se intampla ceva cu tineretul, de multe ori castiga mult prea mult si nu-si dau seama, nu reusesc sa aprecieze indeajuns banul.Am o prietena si castiga intre 17-20 milioane la ceva firma de it si se tot plange ca nu-i de ajuns iar maica-mea nu castiga banii astia si are un servici foarte obositor.Sper ca nici tu nu te referi la 20milioane zicand ''prea putini bani pentru munca depusa''.
    Multinationalele au un fel aparte de a recompensa angajatii. Tinerii fara pic de talent sunt cautati in fata celor inteligenti si platiti cu mii de euro pe luna pentru stat degeaba. 17-20 de milioane sunt bani putini, daca ai copil de intretinut sau alte cheltuieli... dar ca bani de adolescent, sunt foarte oki.

    Eu, crede-ma ca nici 10 milioane nu am, ca imi da mama din buzunar pentru munca mea, nu sunt angajat fizic. Imi da un sfert din salariul ei, eu stand alaturi de ea aproape 20 de ore pe zi in picioare, 7 zile pe saptamana. Bani pe care ii reinvestesc, predominant, in mancare si intretinere.

  7. #9507 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hehe, tocmai am depasit frumusica suma de 1.000.000 de puncte in Console Games Forum - Ranking. Now what?

  8. #9508 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Attached Images Attached Images yfmpr.gif

  9. #9509 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Balada lui Bruce Willis
    I'm Bruce Willis

  10. #9510 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Pff. Eu nu-i mai cer mamei bani de mult timp. Cred ca fiecare familie are de platit rate, care s-au dublat cu ocazia "crizei financiare". Multumesc pentru iubire, crede-ma ca e reciproca Non gay love!



    Multinationalele au un fel aparte de a recompensa angajatii. Tinerii fara pic de talent sunt cautati in fata celor inteligenti si platiti cu mii de euro pe luna pentru stat degeaba. 17-20 de milioane sunt bani putini, daca ai copil de intretinut sau alte cheltuieli... dar ca bani de adolescent, sunt foarte oki.

    Eu, crede-ma ca nici 10 milioane nu am, ca imi da mama din buzunar pentru munca mea, nu sunt angajat fizic. Imi da un sfert din salariul ei, eu stand alaturi de ea aproape 20 de ore pe zi in picioare, 7 zile pe saptamana. Bani pe care ii reinvestesc, predominant, in mancare si intretinere.
    Am inteles, imi facusem o alta parere initial, vazusem acum ceva timp un post in care scriai ca esti plecat in Budapesta (parca) in interese de servici, ma gandeam ca ai avut norocu sa lucrezi pentru cineva cu bani si castigi mult mai mult.In general cand auzi pe cineva ca e plecat in alta tara in interes de servici iti da impresia ca se invarte in multi bani.



    In alta ordinde idei, maine am traseul dar nu ma simt destul de pregatit, nu am mai condus de vreo 2 luni.Nu voi putea da pe masina cu care am facut scoala, voi da pe una a altui instructor si voi conduce un pic inainte de examen.Ce sfaturi imi puteti da sa am sanse cat mai mari de a lua?

  11. #9511 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  12. #9512 SP
    Senior Member Madk91's Avatar


    Lil' Hitler!

  13. #9513 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Mare " boss" ( sorry ,nu m-am putut abtine ) si Bruce Willis , oamenii i-au facut o balada.

  14. #9514 SP
    Member carcru's Avatar
    Quote Originally Posted by anotherchild View Post
    Man eşti genial cu acele gif-uri/poze pe care le găseşti.

  15. #9515 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    mada mada: sal
    BUZZ!!!
    Code-Monkey(Madk91): hello
    Code-Monkey(Madk91): fara buzzuri...ca nu suport
    mada mada: ba auzi la legend of zelda
    mada mada: de unde il iei
    Code-Monkey(Madk91): ?
    Code-Monkey(Madk91): nu inteleg intrebarea...si nici motivul pentru "ba"
    mada mada: ie online
    mada mada: legen of zelda
    Code-Monkey(Madk91): nu exista Zelda online
    *Facepalm!*

  16. #9516 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    In alta ordinde idei, maine am traseul dar nu ma simt destul de pregatit, nu am mai condus de vreo 2 luni.Nu voi putea da pe masina cu care am facut scoala, voi da pe una a altui instructor si voi conduce un pic inainte de examen.Ce sfaturi imi puteti da sa am sanse cat mai mari de a lua?
    Mai condu. Au masina ai tai? Pe ce masina dai, ti-a zis? Nu ai facut pe benzina si dai pe diesel, nu?

  17. #9517 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    What does this button do?
    Attached Images Attached Images whats.jpg

  18. #9518 SP
    is the man! trickz's Avatar
    La un moment anume, MonkY planuia sa faca un sistem prin care sa cheltuiesti punctele de experienta pentru diverse premii. Cred ca butonul este venit cu sistemul de experienta.

  19. #9519 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Mai condu. Au masina ai tai? Pe ce masina dai, ti-a zis? Nu ai facut pe benzina si dai pe diesel, nu?
    Nu au ai mei...dau pe o masina tot diesel dar un pic mai lunga decat Golfu cu care am facut.Nu inteleg prea bine programarea de pe foaie, trebuie sa fim acolo la 8 sau la 8 jumate?

  20. #9520 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Mie nu-mi apare nici un buton...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts