Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 649 of 752 FirstFirst ... 149 549 599 639 647 648 649 650 651 659 699 749 ... LastLast
Results 12,961 to 12,980 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #12961 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

  2. #12962 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

  3. #12963 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Happy Birthday to me! Bere virtuala la toata lumea!
    Attached Images Attached Images tumblr_lxg1s4uqi61qgglejo1_500.png.jpg

  4. #12964 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    La multi ani!

    CHUCK NO RIS !!!

  5. #12965 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Probabil iti dai seama ca faceam referire la calitatea video'ului.
    Inteleg prea bine la ce te refereai.

    Una este calitatea video-ului actuala, si alta este calitatea video-ului initiala. (calitatea la care a iesit din camera)
    Acest video fie a fost inregistrat/preluat cu o placa de captura de la TV, fie si-a pierdut din calitate pe drum. (pana a ajuns la user-ul care a postat video-ul pe YouTube)


    La multi ani eagle-eye!

  6. #12966 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Attached Images Attached Images nh5bz.jpg

  7. #12967 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Happy Birthday to me! Bere virtuala la toata lumea!
    La multi ani!

  8. #12968 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  9. #12969 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salut baieti o intrebare acest sistem merge conectat la xbox sau ps3?

    Boxe Logitech X-530

  10. #12970 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

  11. #12971 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Pe pagina On-Strike apar şi Google şi Wikipedia, de ce ele se mai află şi pe lista "We urge to go on strike" ?

  12. #12972 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  13. #12973 SP
    Member Venom911's Avatar
    Da-ti pe ProTV... Au rupt si scarile si arunca in jandarmi.

  14. #12974 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asa show de ziua mea . Eu le-am zis sa se calmeze ca am primit cadouri frumoase dar ei...

  15. #12975 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake911 View Post
    Da-ti pe ProTV... Au rupt si scarile si arunca in jandarmi.
    @_@ Bine că am stat azi acasă

  16. #12976 SP
    Member adio's Avatar
    Daamn. Frumos la 1:55.

  17. #12977 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake911 View Post
    Da-ti pe ProTV... Au rupt si scarile si arunca in jandarmi.
    Huligani de la galeriile echipelor de fotbal si/sau provocatori de-ai PDL-ului

  18. #12978 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    meah never mind s-ar putea sa fiu inteles gresit datorita acestui mesaj si la ora asta nu prea am chef de dezbateri .

  19. #12979 SP
    Member iUser's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Huligani de la galeriile echipelor de fotbal si/sau provocatori de-ai PDL-ului
    Hai ca m-ai spart, e meci la Universitate si Unirii? Ce-i cu ura asta pe ultrasi?
    Si ieri si azi, jandarmii au inceput sa faca scandal, veneau miseleste prin spate si dadeau cu gaze, ca sa nu se vada pe camere. Si ultrasii (care au mers acolo in calitate de cetateni simpl) au familii, si lor li s-au scazut salariile, si lor le este foame, da' nu... trebuie sa repetam ca papagalii ce zic aia de la televizor. De ce nu mergi si tu acolo ca sa vezi adevarul? La intrarea in Bucuresti se afla cateva microbuze cu craioveni (nu stiu daca sunt ultrasi, ca nu ma intereseaza ce fac ei in weekend-uri) nu sunt lasate sa intre in oras de catre jandarmerie, astazi 150 de brasoveni nu au fost lasati sa intre in trenul spre capitala, ce-i cu comunismul asta?
    Tu poate ca ai un loc de munca stabil, ai ce pune pe masa, dar sa stii ca in tara asta mai sunt si oameni cu salarii sau pensii mici, oameni care au nevoie de medicamente s.a.m.d.
    Au fost astfel de proteste si in Atena, Londra... Cand se intamplau astea toti ziceau "La noi nu e nimeni in stare sa faca asa ceva...", "Asa trebuie sa se intample si la noi!", acum toti ii fac huligani pe cei care au curajul sa protestexe.

  20. #12980 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Mozambic View Post
    Hai ca m-ai spart, e meci la Universitate si Unirii? Ce-i cu ura asta pe ultrasi?
    Si ieri si azi, jandarmii au inceput sa faca scandal, veneau miseleste prin spate si dadeau cu gaze, ca sa nu se vada pe camere. Si ultrasii (care au mers acolo in calitate de cetateni simpl) au familii, si lor li s-au scazut salariile, si lor le este foame, da' nu... trebuie sa repetam ca papagalii ce zic aia de la televizor. De ce nu mergi si tu acolo ca sa vezi adevarul?
    La intrarea in Bucuresti se afla cateva microbuze cu craioveni (nu stiu daca sunt ultrasi, ca nu ma intereseaza ce fac ei in weekend-uri) nu sunt lasate sa intre in oras de catre jandarmerie, astazi 150 de brasoveni nu au fost lasati sa intre in trenul spre capitala, ce-i cu comunismul asta?
    Stai linistit ca nu "tin" cu nimeni..am vazut si imagini cu oameni nevinovati batuti de jandarmi...dar ce au huliganii(sau orice ar fi ei) cu ceilalti oameni ce protesteaza...

    P.S.Comunism ?Capitalism?..nu cred ca niciun stat din lume e capitalist sau comunist ci doar condus dupa voia unora.Pe hartie si comunismul si capitalismul suna la fel de bine.Practic abuzuri exista peste tot.Sau incepem ineptia cu "suntem de stanga,suntem de dreapta,suntem de centru stanga etc."
    P.S.S. Si jandarmii fac exces de zel..oameni batuti cand erau la pamant si nu mai reprezentau un pericol

    Si pana la urma cine se bate cu cine ?Jandarmii cu protestari..ambele sunt categorii carora li s-a scazut 25% ..baietii "despteti" stau in vilele lor de milioane si oamenii se bat...
    Ar fi mai simplu sa angajeze un asasin platit..ii termina pe cei din cauza carora s-a ajuns aici si gata...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts