Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 741 of 752 FirstFirst ... 241 641 691 731 739 740 741 742 743 751 ... LastLast
Results 14,801 to 14,820 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #14801 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    I like this one more
    Attached Images Attached Images doua-fete-o-ceasca.jpg

  2. #14802 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    @HotDoc : Mi-ai luminat dimineata Multumesc...efectiv e geniala poza!!!

    Also
    Cine are chef de niste old-school?
    Stiu cu ce o sa trezesc vecinii dimineata!

  3. #14803 SP
    Member Cata96's Avatar
    Am o intrebare: De ce in photoshop culoarea este intr-un fel si cand o salvez e mai inchisa?

  4. #14804 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Am o intrebare: De ce in photoshop culoarea este intr-un fel si cand o salvez e mai inchisa?
    Seteaza monitorul sa aibe acelasi "Color Profile" ca fotosop-ul. De preferat sRGB.

  5. #14805 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eagle-Eye - Octarine | Mixcloud - Re-think radio
    I got a new one.
    Sorry Madk91 ca nu ti-am folosit "burn"-ul, dar daca asculti o sa intelegi de ce ). But it's high on my list!

  6. #14806 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Seteaza monitorul sa aibe acelasi "Color Profile" ca fotosop-ul. De preferat sRGB.
    Mersi pt idee!
    Dar cum fac asta?
    Ca nu am gasit setarea....

    Nu e tot una daca as seta photoshopul sa aiba la fel ca si monitorul meu ?
    Ca asta am facut dupa ce am postat....dar nu stiu cat de ''accurate'' e.

  7. #14807 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Mersi pt idee!
    Dar cum fac asta?
    Ca nu am gasit setarea....

    Nu e tot una daca as seta photoshopul sa aiba la fel ca si monitorul meu ?
    Ca asta am facut dupa ce am postat....dar nu stiu cat de ''accurate'' e.
    Pe Windows 7 il gasesti in Screen Resolution -> Advanced Settings -> Color Management.
    Pe ce spatiu de culoare ai pus photoshop-ul. Din experienta mea sRGB ofera cele mai bune culor, Adobe RGB (parca asa ii spunea) are culori sterse.

  8. #14808 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Felicitari RATB! Dupa ce zilele trecute ii laudam ca au inceput sa dea jos cablurile de internet... astazi am ramas socat. Cu mult bun simt, mi-au aruncat, serpuit, miscat, invartit cablurile de internet... pe masina. Pentru ca am avut nesimtirea de a o pune in fata casei. Vopseaua este distrusa pe plafon, lateral si aripi spate, haion si bara spate. Deci... de la usi in spate.

    Cum pe bugetul de student nu mi-am permis si casco si cresterea de 100% la RCA (desi am crescut ca experienta si varsta si nu am avut incidente)... ma asteapta o cheltuiala sanatoasa! Sa fim sanatosi!

  9. #14809 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar


    I hate those ninjas that cut onions in my face!

  10. #14810 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post


    I hate those ninjas that cut onions in my face!
    Wow trebuie sa o pun la favorites ... ASAP.

  11. #14811 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Cand aud pe cineva ca nu are Casco raman depasit :\

  12. #14812 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Cand aud pe cineva ca nu are Casco raman depasit :\
    pai de ce sa aibe Casco in afara de situatia in care are masina in rate ?astia de la asigurari sunt cei mai mari jepcari si pana la urma tot singur ajungi sa-ti platesti reparatiile..

  13. #14813 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    pai de ce sa aibe Casco in afara de situatia in care are masina in rate ?astia de la asigurari sunt cei mai mari jepcari si pana la urma tot singur ajungi sa-ti platesti reparatiile..
    Imi pare rau sa aud chestia asta de la tine,iti doresc sa ai o masina de 15-20000 euro si vb dupa,sa vezi ce frumos e cand toti taximetriştii o sa te ia un pic la �ndoit.Am avut 3 accidente usoare iar poliţa nu a crescut mult.Dar nu vreau sa intru in polemica, probabil crezi ca si asigurarea de viata sau pensia privata e tot o prostie.Numai bine

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  14. #14814 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Fiecare isi cunoaste banii. Cum eu am muncit fiecare leu, de la cei dati pe masina, pana la cei dati pe benzina, cred ca stiu cat de greu e sa dau x00 euro pe un Casco.

    Daca altii au de unde sa isi permita, pe munca lor, aceste cheltuieli... felicitari! Eu mai am si intretinerea la casa sau mancarea, de care trebuie sa imi fac griji, la 20 de ani

    Pana atunci, fiecare isi plateste ce poate.

  15. #14815 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nasoala treaba trickz. Imi pare rau. Eu stiu cum e sa patesti ceva la masina. Mi-am gasit-o indoita de doua ori in parcare. Ca sa nu mai vorbesc de urmele lasate de usile altora pe portierele mele. Mie mi-au furat si emblema din fata si inca o grila cromata de care au tras ca animalele incat au rupt si suportul pe care statea. Nu ai ce face, si daca sunai la politie tot nu aveai castig de cauza. Eu am ajuns sa cred ca orice ai face, in Bucuresti masina mereu va avea urme. Lasa, noi sa fim sanatosi, banii vin si trec.

  16. #14816 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    va rog mult puteti sa ma ajutati cu un like e o prietena buna de-a mea

    Concurs foto iunie | Facebook

  17. #14817 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  18. #14818 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Imi pare rau sa aud chestia asta de la tine,iti doresc sa ai o masina de 15-20000 euro si vb dupa,sa vezi ce frumos e cand toti taximetriştii o sa te ia un pic la �ndoit.Am avut 3 accidente usoare iar poliţa nu a crescut mult.
    si le-ai rezolvat pe Casco ?

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Dar nu vreau sa intru in polemica, probabil crezi ca si asigurarea de viata sau pensia privata e tot o prostie.Numai bine

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    am zis eu asa ceva ?

  19. #14819 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    si le-ai rezolvat pe Casco ?


    am zis eu asa ceva ?
    Cum adica daca le-am rezolvat?Normal ca s-au rezolvat chiar ft repede cu un bun simt iesit din comun din partea lor.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  20. #14820 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Cum adica daca le-am rezolvat?Normal ca s-au rezolvat chiar ft repede cu un bun simt iesit din comun din partea lor.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    inseamna ca esti exceptia care confirma regula(sau obiceiul in acest caz)..eu am multi prieteni care au avut problem mari de tot cu asigurariile Casco..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 741 of 752 FirstFirst ... 241 641 691 731 739 740 741 742 743 751 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts