Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 209 of 752 FirstFirst ... 109 159 199 207 208 209 210 211 219 259 309 709 ... LastLast
Results 4,161 to 4,180 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #4161 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdanN1 View Post
    Mario s-a sinucis
    Ne pare rau sa va aducem tocmai noi aceasta veste tragica dar Mario s-a sinucis!
    Dupa cele 3 luni petrecute in penitenciarul Jilava sub acuzatia de omor prin imprudenta, astazi de dimineata Mario a fost gasit in celula lui fara suflare. Se pare ca micutul instalator a hotarat sa isi puna capat zilelor pentru ca nu a mai putut indura gandul de a fi omorat pe cineva atat de mic. In urma lui a fost gasit doar un bilet de adio in care scria asa: “Scuze ciupercutzo, in mama matii de broasca tzestoasa…”
    era ca un frate pentru Luigi...
    Eu am vazut la OTV pe banda neagra , tu unde ai auzis stirea ?

  2. #4162 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Nu stiu cat e de adevarat.. eu sper sa nu fie

    ?erban Huidu, �n com? dup? ce a suferit un grav accident de schi �n sta?iunea austriac? Innsbruck | Cancan

    L.E. mi-ar parea foarte rau sa pateasca ceva, desi are defectele lui, este un tip simpatic. Sa ii ajute Dumnezeu sa fie bine!

  3. #4163 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    este adevarat. peste tot scrie despre el. vezi pe realitatea. ei sunt cei mai corecti.

    chiar daca aceasta coma i-a fost indusa de medici, are sanse mici. are hemoragie craniana (si nu cred ca ii ziceau asa daca era o julitura la cap)

  4. #4164 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Pfiii... no de asta nu aveam nevoie... e pacat.

  5. #4165 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    E păcat să i se �nt�mple oricui așa ceva, nu trebuie să fie neapărat vedetă să ne pară rău.

  6. #4166 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Iti dai seama cate vedete de ***** avem in tara asta si tocmai lu' asta ii se intampla asa ceva...
    Magda ciumac de ce nu merge la ski?!

  7. #4167 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sa nu ii doresti raul nimanui... Chit ca e Oana Zavoranu sau Magda Ciumac sau oricine altcineva...

  8. #4168 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    �ntre timp, să petrecem ca o haită de hipsteri, că tot se apropie revelionul, zic. Dar neapărat cu capră!



    Fu*king hipsters!

  9. #4169 SP
    Member miami's Avatar
    Spartaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

  10. #4170 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Fanii cu probleme de inimă să nu apese play!



    Go fullscreen

  11. #4171 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Attached Images Attached Images 2000vs2010.jpg

  12. #4172 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post507628

    Am si eu o problema mare in RDR. Am trecut in Mexic si cand intru in Chuparosa dispar toate elementele din HUD ( daca sunt pe cal se da jos) si nu mai pot sa fac nimic, nu mai raspunde la comenzi. Daca apas pe PS button el vrea sa se incarce sa apara meniul dar nimic. Daca il las asa iese din joc. Am incercat sa reinstalez jocul dar face la fel. Ce sa ii fac ??
    Vreo idee ?

    Sorry de double-post.

  13. #4173 SP
    Senior Member tray's Avatar
    nu mai pot cu toate rebuturille aparute pe forum, sincer daca o tinem tot asa ajungem ca filelist.

  14. #4174 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    nu mai pot cu toate rebuturille aparute pe forum, sincer daca o tinem tot asa ajungem ca filelist.
    I couldn't agree more

  15. #4175 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    nu mai pot cu toate rebuturille aparute pe forum, sincer daca o tinem tot asa ajungem ca filelist.
    Ar fi interesant, măcar o perioadă, un sistem de invite. Cum era la �nceput Gmail (friend of a friend of a friend...), iar invitațiile să fie limitate /user, /forum (saptăm�nă sau lună).

    Eu cred că nimeni nu-i at�t de prstănac �nc�t să idea invite unui idiot și să-și consume invitația/invitațiile.

    Și chestia asta se poate extinde...de exemplu dacă eu invit un prieten și după o anumită perioadă face probleme pe forum eu să fiu penalizat (și evident el).

  16. #4176 SP
    UberDude Honord's Avatar



  17. #4177 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...tml#post506025
    Am propus si eu asta, dar vad ca nu a raspuns MonkY. L-ati vazut pe i.gamer (parca), pfoai, pe TOATE topicurile apare. Cred ca e un val de pe Filelist...

  18. #4178 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E o noua generatie de troli. Se inmultesc astia ca iepurii.

  19. #4179 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Se inmultesc astia CU iepurii? Oh wait...

    Pff, ce sa le faci. Prostia a fost mereu in floare. Si cu invitatiile cum faci? Eu spun sa fie un sistem dupa experienta. Sa poata invita doar userii care stiu ce fac. Si gutza cu 14 posturi are, altfel, dreptul al invite. Pe cine invita el? Pe Florin_salam, care la randul sau il invita pe Florinel_pustiu si nu am rezolvat nimic...

    Dar asa sistem mai greu... Plus ca se pierde toata notiunea de comunitate libera...

  20. #4180 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...lucrează azi cei de la poștă?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts