Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 752 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 84 134 534 ... LastLast
Results 661 to 680 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #661 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci nu vreti sa-mi spuneti daca v-a placut sau nu... Bineeee... atunci va mai spamez odata cu el

  2. #662 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @MonkY chiar arata foarte bine si stiu ce greu e sa faci un mix, am incercat si sa fac, dar dupa 3 ore m-am lasat. mi-am dat seama ca e prea greu pentru mine sa sincronizez imaginile cu muzica, insa tu ai facut un clip foarte bun din acest punct de vedere. melodia pe care ai ales-o se potriveste, chiar ce melodie e?

    @Honord ms pentru informatii, oricum pe mine ma intereseaza mai mult povestea si atmosfera.

    PS: ai luat tortul deja? sper sa fie cu ciocolata .

  3. #663 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    PS: ai luat tortul deja? sper sa fie cu ciocolata .
    ...si marzipan

  4. #664 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @MonkY chiar arata foarte bine si stiu ce greu e sa faci un mix, am incercat si sa fac, dar dupa 3 ore m-am lasat. mi-am dat seama ca e prea greu pentru mine sa sincronizez imaginile cu muzica, insa tu ai facut un clip foarte bun din acest punct de vedere. melodia pe care ai ales-o se potriveste, chiar ce melodie e?
    Trupa se cheama "Zebre" si melodia este un remix dupa "Gondola". E o trupa mai veche. Gasesti tot albumul aici: Zebre - Download Album
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    PS: ai luat tortul deja? sper sa fie cu ciocolata .
    E si cu ceva ciocolata Am incercat si la tort "un mix"... sper sa iasa bun. La banii aia (50 RON/Kg) atat le-ar trebui sa nu fie bun...
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    ...si marzipan
    Absolut, e imbracat in marzipan... Am incercat sa facem ceva mai deosebit de data asta... sa nu fie cu poza. Practic vom avea un tort in forma de C si unul in forma de G. In o ora ma duc sa-l iau... hope it's ok

  5. #665 SP
    UberDude Honord's Avatar
    eh a inceput party-ul, pacat ca nu am putut veni si eu

  6. #666 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    eh a inceput party-ul, pacat ca nu am putut veni si eu
    Pacat ca nu este si live broadcast

  7. #667 SP
    UberDude Honord's Avatar
    la aia ma gandeam si eu

  8. #668 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    50 ron / kg ...that cake is a lie!
    Asa scump e gramajul in bucuresti??

    Eu am cumparat cadou unei fete saptamana trecuta un tort de vreo 2 kg si am dat 40 ron pe tot.

  9. #669 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    OK, people, voi fi plecat 2 saptamani, asa ca daca aveti treaba cu mine (din motive total necunoscute lol), trebuie sa asteptati cu sufletul la gura
    BAI-BAI!

  10. #670 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Finalmente un overclock satifacator pentru mine :



    In experimente am ajuns cam pana pe aici:



    Dar cum a devenit instabil cand era "stresat" rau de tot procesorul m-am oprit, nu prea mai avea rost sa continui.

  11. #671 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    No sleep...
    Tot joc Kingdom Hearts 368-2 pe DS...desi nu am jucat niciodata KH1 ...cam inteleg despre ce e vorba.
    Insa alte 2 lucruri la care mi-a ramas gandul...

    1 Oare cand vor face Kingdom Hearts 5 pe cinestie ce Playstation X , Hannah Montana/ Miley Cyrus , Demi Lovato , Johnas Bros...etc vor fi valabili in joc??? Adica sunt trademark-uri Disney si nu m-ar mira...

    2 Daca ii zice Disney Channel... de ce nu vad filme / seriale cu Mickey Mouse , Donald Duck si imi arunca tot felul de prostii de emisiuni de care sunt pana in gat satul* ???
    Mai mult ca sigur sarmanul Walter Disney se zvarcoleste in mormantul sau...


    *( ma refer ca in romana poantele suna aiurea = puteau sa aibe decenta sa le subtitreze , ca si asa sunt pentru copii 12-16 ani)

    just my 2 cents

  12. #672 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    (ma refer ca in romana poantele suna aiurea = puteau sa aibe decenta sa le subtitreze , ca si asa sunt pentru copii 12-16 ani)
    +1 suna penibil rau de tot in romana dar de exemplu la upc digital poti schimba limba din romana in engleza.Dar se mai intampla sa mananc in bucatarie si acolo am analog ...drept urmare doar romana si suna penibil,la fel si la Cartoon Network.

  13. #673 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Jack Piratul Cel teribil si Duck Doggers sunt singurele animatii straine unde au reusit romani sa faca si ei un dub decent. Si are dreptate Mad, in loc sa arete pe Disney channel operele lor de calitate arata numai prosti...


  14. #674 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ai uitat de Viața cu Louie

  15. #675 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    50 ron / kg ...that cake is a lie!
    Asa scump e gramajul in bucuresti??

    Eu am cumparat cadou unei fete saptamana trecuta un tort de vreo 2 kg si am dat 40 ron pe tot.
    Uite dovada daca nu crezi
    Si anul trecut, desi nu a fost marzipan, a fost 48 RON / Kg...
    Attached Images Attached Images 2010-08-01_164006.jpg

  16. #676 SP
    Member LeGenD's Avatar
    @honord uneori nu se incarca textura de tot din diferite motive...load level again...astea nu-s probleme

  17. #677 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    @MonkY : Garantia o tii pentru RROD right?
    "that cake is a lie." in sensul "the cake is a lie" ca in Portal...

  18. #678 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    O sa fie cineva la mare in perioada "Maine - 9 August"

  19. #679 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    me, me

  20. #680 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    In ce statiune o sa stai?

    Dintre membri, eu cu Tudoran o sa fim in Costinesti + Vama Veche, cand, cum lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 752 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 84 134 534 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts