Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 360 of 752 FirstFirst ... 260 310 350 358 359 360 361 362 370 410 460 ... LastLast
Results 7,181 to 7,200 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #7181 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ce cretini pot fii uni:

    Capcom of Japan deserve it for releasing this half-assed game with no content.

    1. Human vs. AI & AI vs. AI in Versus mode: Its inexcusable a simple feature that was in CvS2, SFA1,2,3 & SF4/SSF4 is not available in this game.

    2. Unlockables: That sorry excuses of a 4 unlockable characters can be all unlocked in less than 30 minutes. You are insulting our intelligence by saying we at least got unlockables.

    3. Online mode: After SF4 & SSF4, I expected a system as good as them but no... we get lobbies we can't watch the current matches, we have to sit there watching stupid License Cards fight. When I search in Ranked, I can't choose which lobby/player to fight, how am I supposed to know my opponent will lag?!? ''Same Rank'' option is useless because we still fight players with 150 wins/7 loses.

    4. Shadow mode: A mode where we fight AI but need the console to be connected online? What stupid logic is that?!?

    5. Balance: Apparently, the lack of content is because you focused in the balance... yet Sentinel is still dominating, Level 3 X-Factor destroyed a team of 3 characters in less than 10 seconds... great balance there...

    6. Roster: Doesn't make sense garbage like Spencer (who his game flopped), Arthur, Tron, She-Hulk, MODOK get in before Mega Man, Vergil, Frank West, Guile, Bison, Venom, Carnage, Cyclops, ect.

    7. DLC: Don't lie to us, hackers unlocked Jill & Shuma-Gorath way before your reveal trailers. They were already in the disc and they played exactly the same as shown in the reveal trailers.


    Summary: This game just deserve a rental with the lack of content its have. The upcoming Mortal Kombat will have quality & quantity with replay value.

    Happy Earthquake, Capcom.
    De pe site-ul de la capcom...

  2. #7182 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Sunt pe locul 13, waaaaat?
    Sunt ultimul din listă

  3. #7183 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    OMG! winwin finally. multam oricui i-a dat ban

  4. #7184 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    titlu realitatea:
    Japonia , Apocalipsa acum!
    =
    Carmaggedon , Carpocalypse Now!

  5. #7185 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    HA! si Fabian a luat ban. Ma bucur ca a iesit ciocanelul, desi... sper sa n-am de-a face cu el.

  6. #7186 SP
    Admin MonkY's Avatar
    eagle-eye: fa si tu ceva te rog cu semnatura aceea, ca are mai mult de 4 randuri...
    Cat despre ban-uri... no comment. Unii chiar nu au limite...

  7. #7187 SP
    Member LeGenD's Avatar
    sarumana

  8. #7188 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Fabian never heard of him, what did he do ? Si pentru ban-ul cui multumeste Eagle lui Dumnezeu ?

  9. #7189 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    daredevil.

  10. #7190 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    lui Daredevil.

  11. #7191 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Aduc eu sticla de sampanie.

  12. #7192 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Bine ca n-a scris vreo injuratura cu stelute ca lua 2 saptamani in loc de una. (si avea si warning dat acu 2 zile dar hey, ce mai conteaza )

  13. #7193 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sau doar stelute

  14. #7194 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    A luat in sfarsit daredevil ban.

  15. #7195 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Bine ca n-a scris vreo injuratura cu stelute ca lua 2 saptamani in loc de una. (si avea si warning dat acu 2 zile dar hey, ce mai conteaza )
    E foarte grav daca ai ajuns sa te compari si la infractiuni cu altii si sa te plangi. Dar asa, pt. ca vad ca ai si primit niste Thanks-uri (pt. ce nu stiu), sa explicitam:

    Daredevil, inainte de Ban pt. o saptamana avea: 1 warning + 2 infractiuni (minore)
    Khan, inainte de Ban pt. 2 saptamani avea: 6 warnings + 8 infractiuni + 4 recidive + 1 "forever"

    I rest my case...

  16. #7196 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Bine ca n-a scris vreo injuratura cu stelute ca lua 2 saptamani in loc de una. (si avea si warning dat acu 2 zile dar hey, ce mai conteaza )
    Asta e ceva genu' eu injur , jignesc mai ceva ca in rahova, da cand pun stelute la injuraturi si iau ban sunt un sad panda.NP

  17. #7197 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    In 1999 ce ai facut?
    Bagam somn sa cresc mare sa prind 2012.
    Tu ?

  18. #7198 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    E foarte grav daca ai ajuns sa te compari si la infractiuni cu altii si sa te plangi. Dar asa, pt. ca vad ca ai si primit niste Thanks-uri (pt. ce nu stiu), sa explicitam:

    Daredevil, inainte de Ban pt. o saptamana avea: 1 warning + 2 infractiuni (minore)
    Khan, inainte de Ban pt. 2 saptamani avea: 6 warnings + 8 infractiuni + 4 recidive + 1 "forever"

    I rest my case...
    In regulament nici nu exista ban pt o saptamana (mai ales ca sunt si antecedente, chiar asa cum or fi ele).

    Parca fiecare infractiune sau warning are un sistem de puncte cu un termen dupa care expira. De ce mai expira daca frustrarea moderatorului ramane?

    Data trecuta cand am luat ban am luat tot pt stelute, altii care cenzureaza cu stelute sau cu orice altceva injuraturi pe forum de ce nu primesc nici macar un avertisment? Unde e mentalitatea aia cu "pastram forumul curat"? Sau e mai greu la aia pentru ca sunt virgini dar dupa ce le desfaci dopul incepi desfraul?

    La ultimele 2 ban-uri n-am jignit pe nimeni.. nu m-am adresat nimanui direct. Am folosit stelutele alea si "injuraturile" pentru a-mi exprima sarcasmul, asa cum multi pe-aici o fac fara nicio jena.

    N-am nicio problema cu sistemul, m-as conforma si eu la el, doar daca as vrea sa fie la fel pentru toti. Cati useri au mai primit ban pentru limbaj auto-cenzurat?

  19. #7199 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    TL;DR! (nu e destinat nimanui mesajul asta , e doar spam)

  20. #7200 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Khan: sunt convins ca tu esti convins de faptul ca toate convingerile tale sunt foarte convingatoare. Mai concis, tu probabil te crezi curat ca lacrima, as spune chiar virgin... Ai primit toata droaia aia de infractiuni si banuri din cauza horoscopului din zilele respective desigur... Nu au legatura cu tine... De vina sunt cei 3 moderatori care vor sa pastreze forumul curat... Ce idioti... Sa spere la asa ceva in Romania, mai mare rusinea...

    Si da, intrebarea ta legata de expirare este ilogica si fara sens. Pentru ca daca ar fi asa cum ti-ai dori tu, atunci nici nu ar mai exista RECIDIVA. Punctele raman acolo, fie ca-ti place, fie ca nu. Ar trebui sa inveti cate ceva de la RonanN1, care a avut o lista de infractiuni egala cu a ta (cu exceptia ban-ului forever). El a invatat ceva... tu tii placa ta. Eu zic ca daca vrei, poti sa respecti amaratele alea de reguli. Doar ca iti place tie sa te usurezi impotriva vantului... N-am ce-ti face daca tie iti place sa te murdaresti...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts