Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 403 of 752 FirstFirst ... 303 353 393 401 402 403 404 405 413 453 503 ... LastLast
Results 8,041 to 8,060 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #8041 SP
    Senior Member Madk91's Avatar


    Do the Mario! Gangsta-Rap style!!!

  2. #8042 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate™ View Post
    .In primul rand e lung cat casa
    Epic Sa inteleg ca daca o shaorma este mare, e dezgustatoare Am trait sa o aud si pe asta... Sigur ai mancat Twister?

    Cu cat e mai mare, cu atat e mai buna
    Attached Images Attached Images 55-big_shaorma.jpg

  3. #8043 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    In primul rand Twister e micut.In al doilea rand, nu e cine stie ce, dar nu-i nici praf. 7/10 from me!

  4. #8044 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu ii dau 8/10. I-am scazut 1 pentru ca e prea mic si inca 1 pentru ca la ce iti ofera e prea scump. Daca era vreo 6-7 lei mai ziceam...

  5. #8045 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #8046 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Vad ca a fost un val de BAN-uri pe aici? Ce s-a intamplat?

  7. #8047 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Ce nu s'a intamplat...

    P.S: Si eu am pierdut toata actiunea

  8. #8048 SP
    Member cobain's Avatar

  9. #8049 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E cineva din liceul Creanga/Eminescu/Petru Rares?

  10. #8050 SP
    Member AVoF's Avatar
    se intampla sa aiba careva subiectele de la bac-2009 matematica m1? le tot caut pe internet si nu gasesc, gasesc doar mostre de 1-2 variante, ma intereseaza toate.

  11. #8051 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    De ce majoritatea chitaristilor buni sunt cretzi?


    LE: Incep diseara sa ma uit la My Little Pony : Frendship is Magic

  12. #8052 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar






    Ce ziceai?

  13. #8053 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Madk91: Mergem maine seara la o shaorma?

  14. #8054 SP
    Admin MonkY's Avatar
    1994 - cel mai rau an pentru muzica... A murit Kurt Cobain si s-a nascut... Justin Bieber

  15. #8055 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Joi am mai mult timp la dispozitie...
    manana sera : consiliu la liga + movie afterwards...

    Oricum eu stau la 200 m de Simba

  16. #8056 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    1994 - cel mai rau an pentru muzica... A murit Kurt Cobain si s-a nascut... Justin Bieber
    YouTube - Something In The Way - Kurt Cobain Tribute
    Din pacate, vad pe zi ce trece ca din ce in ce mai multi pusti prefera sa asculte ceva trendy gen Hannah Montana sau Justin Bieber or w/v( nu mai zic de manele), iar adevaratii artisti care merita sa fie ascultati sunt dati uitarii....Merg prin liceu si aud de la copii de clasa a 8a manele de tot felul, ii vad ca asculta la telefon si cand spun asta nu ma refer la casti, ma refer la difuzor, se dau in stamba etc. etc. Trist, foarte trist ce se intampla.

  17. #8057 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Merge PSN? Intreb pentru ca eu nu am PS3 si tot am vazut stiri pe net cu hacker-ul care incearca sa distruga Sony.

    Patetic.

  18. #8058 SP
    Member carcru's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Din pacate, vad pe zi ce trece ca din ce in ce mai multi pusti prefera sa asculte ceva trendy gen Hannah Montana sau Justin Bieber or w/v( nu mai zic de manele), iar adevaratii artisti care merita sa fie ascultati sunt dati uitarii....Merg prin liceu si aud de la copii de clasa a 8a manele de tot felul, ii vad ca asculta la telefon si cand spun asta nu ma refer la casti, ma refer la difuzor, se dau in stamba etc. etc. Trist, foarte trist ce se intampla.
    Adevar graiesti.

    Eu traiesc intr-o clasa plina de pitipoance. In fiecare pauza eu cu alt coleg ascultam muzica la casti ca sa nu ascultam toate s**turile. In liceu e cam acelasi lucru,am zarit cativa pustani de clasa a 6-a/7-a care au tupeu sa arate cine sunt ei cu adevarat si chiar le port respect,pt ca au curaj. Mai ales ca unul dintre el este b-boy. (breakdancer ; in caz de unii nu stiu termenul.)

  19. #8059 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Joi am mai mult timp la dispozitie...
    manana sera : consiliu la liga + movie afterwards...

    Oricum eu stau la 200 m de Simba
    Si eu sunt mai liber joi... In cazul meu am ceva de mers pe jos pana la Simba
    Mai vorbim pe mess.

  20. #8060 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate™ View Post
    Merge PSN? Intreb pentru ca eu nu am PS3 si tot am vazut stiri pe net cu hacker-ul care incearca sa distruga Sony.

    Patetic.Anonymous: Message to Sony
    Sony merita o bataie buna, dar din pacate aici nu Sony sunt cei ce sufera ci useri, sunt patetici din cate vad astia... si hackeri nu sunt aia este sigur, sunt probabil doar niste copii sau imaturi ce foloseasc un program automat de DDoS attack...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts