Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 486 of 752 FirstFirst ... 386 436 476 484 485 486 487 488 496 536 586 ... LastLast
Results 9,701 to 9,720 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #9701 SP
    Member AVoF's Avatar
    Spuneti-mi si mie cat mai repede va rog cum pot ajunge in Liberty Mall plecand de la Unirii, am nevoie cat mai repede.

  2. #9702 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Astazi am primit amenda de autobuz in posta (amenda primita acum 3-4 luni). Era normal sa imi vina somatie acasa? Daca nu platesc se poate intampla ceva sau se aplica ceea ce mi'ai zis trickz acu` ceva timp, cum ca ar intra la impozit doar daca am ceva pe nume, ceea ce nu este cazul...Please help

  3. #9703 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by carcru View Post
    Nu,nu are varianta necenzurată.
    Ms nu stiu de ce imi aminteam ca as fii vazut ep 4 necenzurat si acuma cand am cautat nu am gasit nimic, astfel fiind nedumerit .

    ---------- Post added 25-05-2011 at 04:32 PM ----------

    LOL Awesome:



    Carlito!

  4. #9704 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    wooohooo ! card de 50lire PSN luat la 50RON din carrefour

    LE: carrefour Oradea. card psn 50 lire. ultima bucata (i guess)

  5. #9705 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Where?What?Huh?

    LE: :'-(

  6. #9706 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cineva din Brasov cu smartphone cu internet mobil pe-aici ? Sa ne mai zica una alta despre bataile intre suporteri si jandarmi din piata sfatului

  7. #9707 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Hahahah ce tare-i asta !

  8. #9708 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  9. #9709 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Astazi am primit amenda de autobuz in posta (amenda primita acum 3-4 luni). Era normal sa imi vina somatie acasa? Daca nu platesc se poate intampla ceva sau se aplica ceea ce mi'ai zis trickz acu` ceva timp, cum ca ar intra la impozit doar daca am ceva pe nume, ceea ce nu este cazul...Please help
    eu zic ca fiind minor tot o sa platesti, altfel dupa cum zici tu nicun minor nu poate primi amenda?

  10. #9710 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdaN_RO View Post
    4 la muzica WOOT.

    Crap de ras.
    Asa de tare ai pisat-o la cap pe Varga?

  11. #9711 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    eu zic ca fiind minor tot o sa platesti, altfel dupa cum zici tu nicun minor nu poate primi amenda?
    Am auzit si eu 1000 de variante incat nu mai stiu ce sa cred... In final cred ca o sa merg sa o platesc. bleah...

  12. #9712 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Am descoperit ceva, nu stiu daca stie cineva dar daca scrieti REPEAT in url-ul de la un video de pe youtube, se repeta, e bun pentru melodii . EX : www.repeatyoutube.com/watch?v=CpEOErRV-u4

  13. #9713 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Am descoperit ceva, nu stiu daca stie cineva dar daca scrieti REPEAT in url-ul de la un video de pe youtube, se repeta, e bun pentru melodii . EX : www.repeatyoutube.com/watch?v=CpEOErRV-u4
    Jesus loves you now !

  14. #9714 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Am descoperit ceva, nu stiu daca stie cineva dar daca scrieti REPEAT in url-ul de la un video de pe youtube, se repeta, e bun pentru melodii . EX : www.repeatyoutube.com/watch?v=CpEOErRV-u4
    Sa vezi cate "highest rated comment" faci cu chestia asta

  15. #9715 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Asa de tare ai pisat-o la cap pe Varga?
    Am sunat-o pe diriginta. E doar data

  16. #9716 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Am auzit si eu 1000 de variante incat nu mai stiu ce sa cred... In final cred ca o sa merg sa o platesc. bleah...


    Nu se mai majoreaza la impozit, se inscrie in cazierul fiscal. Cand o sa vrei sa faci o tranzactie mai importanta ce necesita eliberarea cazierului fiscal iti figureaza amenda ca neplatita si nu poti sa faci tranzactia pana nu o platesti. Partea buna e ca nu se mai aplica penalitati

  17. #9717 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdaN_RO View Post
    Am sunat-o pe diriginta. E doar data
    Degeaba ca nu ai ce sa-i faci decat pe viitor sa fii super politicos cu ea si sa stii ceva legat de ce urmeaza sa te asculte. Daca faci cum ti-am spus o sa ai numai medii de 9 (daca ai ghinion odata) si 10.

  18. #9718 SP
    Member iUser's Avatar
    Gooool!

  19. #9719 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Degeaba ca nu ai ce sa-i faci decat pe viitor sa fii super politicos cu ea si sa stii ceva legat de ce urmeaza sa te asculte. Daca faci cum ti-am spus o sa ai numai medii de 9 (daca ai ghinion odata) si 10.
    Pai asa am avut tot timpul. Iti zic cum s-a intamplat pe mess.

  20. #9720 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    m0ar! #4440
    Posts: 666 - for it is a human number

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts