Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 525 of 752 FirstFirst ... 25 425 475 515 523 524 525 526 527 535 575 625 ... LastLast
Results 10,481 to 10,500 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #10481 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Red Dead e pe 3. Personal nu sunt de acord.

  2. #10482 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu sunt relativ multumit cu locul pe care il ocupa Heavy Rain. Pacat ca n-au inclus si Fahrenheit.

  3. #10483 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pentru ca vine !


  4. #10484 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Fahrenheit merita adaugat, dar totusi asta e top 100 jocuri moderne si din cate vad nu sunt jocuri mai vechi de 3 ani in lista lor.

  5. #10485 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Fahrenheit merita adaugat, dar totusi asta e top 100 jocuri moderne si din cate vad nu sunt jocuri mai vechi de 3 ani in lista lor.

    topul este cuprins intre 2005-2011

  6. #10486 SP
    is the man! trickz's Avatar
    I like Spambox XL

  7. #10487 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    topul este cuprins intre 2005-2011
    N-am ce sa zic, ori e facut de niste pusti de 17 - 18 ani care s-au nascut cu Cod4 si GTA4 in brate ori sunt chiar niste ignoranti.
    De obicei incerc sa ma abtine la comentarii deastea pentru ca parerile is ca fundurile...

  8. #10488 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    I like Spambox XL
    Mai ales ca acum se contorizeaza post-urile

  9. #10489 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hehe. Ma bucur ca pot sa spun si eu lucruri profunde precum "Cand postam eu pe primul Spambox... tu nici nu stiai ce este internetul" .

    Dar da, acum ca se contorizeaza (iar), o sa devin o masina de postare! O sa fiu Horia "Spam" Poterasoiu. Imi voi schimba numele in TheKingOfSpam. Nu, ca apoi vei spune ca te copiez...

  10. #10490 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Horia Poterasoiu
    Harry Potter
    ___________
    ....coincidence?

    Vroiam sa fac un 'shop cu tine si cu o cicatrice in forma de fulger(just for teh lulz)....dar nu am gasit nimic pe facebook.
    Keep calm and spam on!

  11. #10491 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Trebuia sa ma fi vazut cand eram mic. Ochelari rotunzi, micut, brunetel, dragutel...

    De Halloween doar imi desenam un fulger pe frunte... cel mai ieftin costum

  12. #10492 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Să vezi de acum posturi din partea unora, nu dăm nume, doar de dragul de a mai adăuga niște cifre la contoar ..
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Dar da, acum ca se contorizeaza (iar), o sa devin o masina de postare! O sa fiu Horia "Spam" Poterasoiu. Imi voi schimba numele in TheKingOfSpam. Nu, ca apoi vei spune ca te copiez...
    Vom incerca sa tinem sub control asa cum se intampla si pe celelalte arii... Nu e nimic special pt. acest thread, asa ca eu m-as gandi mai bine in locul celor care posteaza o chestie monosilabica sau mai stiu ce onomatopee. De-abia astept sa vad prima infractiune de Spam pe Spambox

  13. #10493 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    asa i

  14. #10494 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    asa i
    de acord

  15. #10495 SP
    Member carcru's Avatar
    Rofl, ce răspunsuri seci �n ultimele 2 posturi.

  16. #10496 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Cum se realizează procesarea acelor poze frumoase cu galaxii și stele prezentate de NASA.


  17. #10497 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by carcru View Post
    Rofl, ce răspunsuri seci �n ultimele 2 posturi.
    Amandoi au Infractiune pentru "Post hunting". Unii chiar o cer... Rofl indeed...

  18. #10498 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Asta e in mintea mea cand stau pe SpamBox XL

    1296785491027.jpg

  19. #10499 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Cum se realizează procesarea acelor poze frumoase cu galaxii și stele prezentate de NASA.
    Imi place partea aceea cu "Cosmetic defects... are cleaned". Ma distreaza la nebunie gandul ca din greseala ar sterge cateva galaxii, 2-3 stele... miliarde de ani de evolutie... Cred ca se simte godly un designer cand lucreaza cu asa ceva in Photoshop

  20. #10500 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Guys, e cineva pe aici care joaca poker pe pokerstars? Dati un semn va rog sa jucam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts