Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 539 of 752 FirstFirst ... 39 439 489 529 537 538 539 540 541 549 589 639 ... LastLast
Results 10,761 to 10,780 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #10761 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Circula pe net o poza in care erau persona pentru diferite siteuri de socializare si ultimul era un pedo 4chan. poate cineva sa o posteze sau sa scrie linkul pozei aici? thanks .

  2. #10762 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  3. #10763 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    OMG, ce e afara !
    Nu cred ca am vazut niciodata vant asa puternic aici la mine.

  4. #10764 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    'neața.


  5. #10765 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar



  6. #10766 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post


    Inca o dovada ca asa numitul Google este ... EVIL

  7. #10767 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Stie cineva cum pot sa fac sa dau copy la text in Firefox 5 fara sa adauge in clipboard informatii cum ar fi font-ul, bold si hyperlink?

  8. #10768 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Il treci prin notepad

  9. #10769 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post
    n'ai inteles ... am zis ca nu or sa scoata dlc-uri cu achievementuri, dlc-uri or sa scoata lunar din ce ziceau ei
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    nici tu nu ai inteles.Eu ma refeream stric la Dlc-uri cu achievementuri asemeni si la Dirt 3.DIRT 1 si 2 au fost 1000 dar DIRT 3 e pana acu 1250 si mai creste.

    De asta nu m-ar mira sa faca la fel si cu Forza.Vom vedea.
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post
    am inteles ce ai zis si d'asta am si zis ca si ei au zis ca vor scoate dlc-uri lunar, dar nu cred ca vor adauga achiev ca nu prea au la ce odata ce scot doar masini si eventual trasee
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Inteleg si nu prea. Ai consola PS3 si esti multumit de ea si de jocurile pt ea : te joci pe PS3, indiferent ca apare sau nu PS4 sau chiar si PS5. Apare PS4 si vrei sa joci jocurile de PS4 ? Iti cumperi PS4. E simplu. N-ai nimic, dar absolut nimic de pierdut daca apare PS4. In schimb daca nu apare si tu vrei jocuri mai "frumoase" ce faci ? Toti o dati cu "ma multumesc PS3", dar nu va ganditi ca poate unii vor mai mult. Hai sa apara si PS4 sa le dam si alora o sansa, pe cei "multumiti" de PS3 nu-i omoara nimeni daca raman in continuare pe PS3.



    Si fara hardware cum sa lansezi jocurile ? Stii tu ca nu exista deja pregatite (sau in lucru) exclusivitati ? Consola fara jocuri poti lansa (lansezi cu 2-3 jocuri simultan si apar apoi si restul), dar jocuri fara consola chiar nu poti lansa. E ca si cum ai vinde mingi de tenis, dar nu gasesti palete, ba chiar mai grav, "ma-ntelegi?"
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    @RaverX nu, n-ai inteles, dar nu ma mai obosesc sa-ti raspund... sa apara PS4 si cu asta basta
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Suntem chit atunci, sunt convins ca nici tu n-ai inteles ideea mea. Dar asa e, cand cineva gandeste intr-un fel are impresia ca toti gandesc la fel si vor acelasi lucru.
    Nimeni nu mai intelege nimic...ma'ntelegeti?

  10. #10770 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Il treci prin notepad
    Eu as fi preferat sa mearga direct copy paste fara intermediari. Chestia asta chiar nu se poate dezactiva dintr-un meniu?

  11. #10771 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Eu as fi preferat sa mearga direct copy paste fara intermediari. Chestia asta chiar nu se poate dezactiva dintr-un meniu?
    Click dreapta -> Paste Without Formatting

  12. #10772 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Noul single RHCP is out! FCK YEAAAAAAH!!!!!!

  13. #10773 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Cam tarziu eagle-eye . Check @ Music @ Ce ascult acum bla bla.

  14. #10774 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stiam de cand au anuntat ca azi iese... dar am fost plecat pana acum si de-abia acum o ora am avut ocazia s-o ascult... si de-atunci nici ca ascult altceva

  15. #10775 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Back in Black - BMW M3 DTM Concept

    Mie tot versiunea e46 imi pare mai frumoasa. Dar nici asta nu e de ignorat.

  16. #10776 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    I'll just leave this here...


  17. #10777 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    At least it's better than Friday.

  18. #10778 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    'neața.

    O mica curiozitate, iei pozele dintr-un anumit loc sau sunt facute de tine? daca-i a 2-a varianta, felicitari!

  19. #10779 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

    oO

  20. #10780 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    O mica curiozitate, iei pozele dintr-un anumit loc sau sunt facute de tine? daca-i a 2-a varianta, felicitari!
    Sunt �ntradevăr pasionat de fotografie, �nsă nu m-am specializat �ncă pe food photography, pozele (cu m�ncare) care le postez pe aici sunt adunate de pe diverse site-uri de nișă.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts