Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 650 of 752 FirstFirst ... 150 550 600 640 648 649 650 651 652 660 700 750 ... LastLast
Results 12,981 to 13,000 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #12981 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vorbe de pe facebook, dar care surprind realitatea: "Băi revoluţionari de facebook, vă invit la Universitate să vedeţi cine se agită. Doar ciori de peluză şi şomeraşi de cartier. E o carte de muncă la 50 de oameni acolo. Nu protestează, că habar n-au ce se �nt�mplă. Doar au chef de scandal şi n-au ce face duminică seara."

    True story.

  2. #12982 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Vorbe de pe facebook, dar care surprind realitatea: "Băi revoluţionari de facebook, vă invit la Universitate să vedeţi cine se agită. Doar ciori de peluză şi şomeraşi de cartier. E o carte de muncă la 50 de oameni acolo. Nu protestează, că habar n-au ce se �nt�mplă. Doar au chef de scandal şi n-au ce face duminică seara."

    True story.
    Pe langa, mai sunt si copii care nu le inteleg rostul acolo.

  3. #12983 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Pe langa, mai sunt si copii care nu le inteleg rostul acolo.
    They're mindless kids, sunt curiosi...

  4. #12984 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Pe langa, mai sunt si copii care nu le inteleg rostul acolo.
    Multi copii vin acolo cu parintii..niste dementi de altfel..

  5. #12985 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Chiar nu ii inteleg. Ei cred ca daca arunca cu sapunuri,pietre, antene TV, incendiaza tonete RATB/presa,o sa se majoreze salariile instant?

  6. #12986 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Dati pe OTV repede .."Viitorul presedinte Dan Diaconescu ii roaga pe jandarmii din Bucuresti sa se retraga" mortal..
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Chiar nu ii inteleg. Ei cred ca daca arunca cu sapunuri,pietre, antene TV, incendiaza tonete RATB/presa,o sa se majoreze salariile instant?
    golanii aia n-au intentia de a obtine ceva...vor doar sa se bata cu jandarmii sau sa creeze o bataie generala intre oamenii ce protesteaza pasnic si "oamenii legii"(urasc acest cliseu tembel)

    ia...inca ceva mortal D'alde Jiji Becali:
    "Am fost sc�rbit c�nd am văzut că mii de rom�ni au ieşit �n stradă ca să-i ia apărarea unui arab �mpotriva preşedintelui Traian Băsescu. Chiar dacă ar fi greşit Băsescu, n-ai voie să-i iei apărarea unui arab! M-am uitat cu sc�rbă la televizor! Mi-e sc�rbă de romanii care au ieşit �n stradă! Arafat să se ducă la el �n ţară, la arabi, acolo! Cum să ţin cu un arab �mpotriva preşedintelui ţării mele? Să nu mai pună ministru arab �n viaţa lor!".

    de-a rasul plansul ....intrebare :Ce mai cauta Becali(europarlamentar si fost candidat la Presedintia Romaniei) in libertate ?Sau de ce mai e in viata?dar sigur nu se va face tam-tam pe aceasta tema deoarece Romania nu e o tara normala...si declaratia a fost data la GSP TV post al carui patron spiritual este Becali..24/7 le face rating cu glume de prost gust si opinii ce atenteaza la bunul simt si la cultura..

  7. #12987 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #12988 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Dati pe OTV repede .."Viitorul presedinte Dan Diaconescu ii roaga pe jandarmii din Bucuresti sa se retraga" mortal..


    golanii aia n-au intentia de a obtine ceva...vor doar sa se bata cu jandarmii sau sa creeze o bataie generala intre oamenii ce protesteaza pasnic si "oamenii legii"(urasc acest cliseu tembel)

    ia...inca ceva mortal D'alde Jiji Becali:
    "Am fost sc�rbit c�nd am văzut că mii de rom�ni au ieşit �n stradă ca să-i ia apărarea unui arab �mpotriva preşedintelui Traian Băsescu. Chiar dacă ar fi greşit Băsescu, n-ai voie să-i iei apărarea unui arab! M-am uitat cu sc�rbă la televizor! Mi-e sc�rbă de romanii care au ieşit �n stradă! Arafat să se ducă la el �n ţară, la arabi, acolo! Cum să ţin cu un arab �mpotriva preşedintelui ţării mele? Să nu mai pună ministru arab �n viaţa lor!".

    de-a rasul plansul ....intrebare :Ce mai cauta Becali(europarlamentar si fost candidat la Presedintia Romaniei) in libertate ?Sau de ce mai e in viata?dar sigur nu se va face tam-tam pe aceasta tema deoarece Romania nu e o tara normala...si declaratia a fost data la GSP TV post al carui patron spiritual este Becali..24/7 le face rating cu glume de prost gust si opinii ce atenteaza la bunul simt si la cultura..
    Danut Diaconescu nu şi-a luat pastilele,e peste multe grupuri de comedie,stand up comedy ft bun.Acum e unul de face apoplexie.Aveam chef de o comedie buna .

  9. #12989 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Attached Images Attached Images 392687_327532730614228_100000725113340_1093483_1853374145_n.jpg

  10. #12990 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Pe langa, mai sunt si copii care nu le inteleg rostul acolo.
    Majoritatea protestatarilor de duminică seară nu prea ştiau ei ce caută pe acolo.

  11. #12991 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Zombozo View Post
    Majoritatea protestatarilor de duminică seară nu prea ştiau ei ce caută pe acolo.
    au fost 2 categorii...aia care au venit sa se bata cu jandarmii si sa faca scandal si aia care au venit sa protesteze..nu cred ca a venit cineva acolo fara sa stie ce cauta..pana la urma si aia mai grei de cap ,care sunt mai inceti la minte si-au dat seama ce se intampla in tara asta..chiar daca ei sustineau diferite cauze(pe Raed Arafat sau mai stiu eu ce) ,ideea e ca toti erau impotriva lu' Base si Guvernului

    insa e bine ca de data asta au iesit oamenii in strada..neorganizat..au avut o reactie spontana..lucru rar in Romania...

    In alta ordine de idei oricum nu se va schimba nimic nici cu USL-ul..o sa faca schimb de locuri..parerea mea ca asta cu partidele e o vrajeala totala..toti implicati in politica sunt prieteni intre ei si joaca teatru in public..ca in fotbal...Jiji si Borcea sunt prieteni iar prostii(ultrasii) se bat intre ei...

  12. #12992 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Reporter: De ce aruncaţi cu pietre ?
    Ultraş: Pentru domnu' Calafat.
    Reporter: Pentru cine ?
    Ultraş: ...domnu' Calafat
    Reporter: Cine e domnul Calafat ?
    Ultraş: Nu ştim.

    Crede-mă, ăia care srigau aseară "We are ****ing angry!" habar nu aveau ce caută ei pe acolo.

  13. #12993 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Zombozo View Post
    Reporter: De ce aruncaţi cu pietre ?
    Ultraş: Pentru domnu' Calafat.
    Reporter: Pentru cine ?
    Ultraş: ...domnu' Calafat
    Reporter: Cine e domnul Calafat ?
    Ultraş: Nu ştim.

    Crede-mă, ăia care srigau aseară "We are ****ing angry!" habar nu aveau ce caută ei pe acolo.
    ==
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    au fost 2 categorii...aia care au venit sa se bata cu jandarmii si sa faca scandal si aia care au venit sa protesteze..nu cred ca a venit cineva acolo fara sa stie ce cauta..pana la urma si aia mai grei de cap ,care sunt mai inceti la minte si-au dat seama ce se intampla in tara asta..chiar daca ei sustineau diferite cauze(pe Raed Arafat sau mai stiu eu ce) ,ideea e ca toti erau impotriva lu' Base si Guvernului

    insa e bine ca de data asta au iesit oamenii in strada..neorganizat..au avut o reactie spontana..lucru rar in Romania...

    In alta ordine de idei oricum nu se va schimba nimic nici cu USL-ul..o sa faca schimb de locuri..parerea mea ca asta cu partidele e o vrajeala totala..toti implicati in politica sunt prieteni intre ei si joaca teatru in public..ca in fotbal...Jiji si Borcea sunt prieteni iar prostii(ultrasii) se bat intre ei...

  14. #12994 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Păcat ca p�nă la urmă s-a ajuns la ce am zis eu ieri, "Nişte golani s-au �ncăierat cu forţele de ordine"

  15. #12995 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    penal, ma intreb cine a scris-o

  16. #12996 SP
    Member iUser's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Jiji si Borcea sunt prieteni iar prostii(ultrasii) se bat intre ei...
    In primul rand nu injura pe cineva pe care nu cunosti. In al doilea rand, ei nu se bat pentu acele doua personaje, ci pentru culori, istoria cluburilor si binecunoscuta rivalitate Steaua-Dinamo...

    V-as ruga pe amandoi sa nu mai aberati pe aici si sa repetati tot ce spun cretinii aia de la TV.
    ---

  17. #12997 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Mozambic View Post
    In primul rand nu injura pe cineva pe care nu cunosti. In al doilea rand, ei nu se bat pentu acele doua personaje, ci pentru culori, istoria cluburilor si binecunoscuta rivalitate Steaua-Dinamo...

    V-as ruga pe amandoi sa nu mai aberati pe aici si sa repetati tot ce spun cretinii aia de la TV.
    adica pareri diferite..si ptr asta trebuie sa te bati ?

    am observat ca esti anti-jandarmi...nu cumva esti si tu membru in vreo galerie a vreunei echipe de fotbal...altfel nu-mi explic cum repeti aceiasi partitura intr-una...hai sa facem distinctie totusi...de ce au existat protestatari pasnici ?care stateau la 2m de jandarmi...aia de ce nu dadeau pietre ?

    PS Am vazut si video-ul cand un om era injurat de jandarmi doar ptr ca filma...dar nu zic ca TOTI jandarmii sunt rai...astfel de gandire extremista a dus la WWII..
    PSS Lasa..am observat ca ai doar 16 ani..si eu aveam astfel de reactii pe vremea aia...vedeam totul in alb si negru

  18. #12998 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce Dzeu e asta? Doar 378 Like-uri? Mooaaaaa... Hai sa crestem numarul, ca doar suntem consolisti seriosi!
    ConsoleGames.ro | Facebook

  19. #12999 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    So it's Thursday in the 2nd week of January 2012. I Figure, hmm, it's time for a nice new VGA / graphics performance article on a game title. One of my favorite series is Anno, I still play Anno 1404 which in fact is included in our graphics card benchmark suite.

    A few weeks ago the latest version of the game was released, Anno 2070. I've been playing it for a while now, and do like it despite the time it eats away ! Next to that, it's a good looking game as well with an updated graphics engine.

    So yesterday I started working on a performance review. We know (well at least we figured we knew), that the game key can be used on three systems. That's fair, the first activation is used on my personal game rig. The second we installed on the AMD Radeon graphics test PC and the 3rd on our NVIDIA graphics test PC.

    On the AMD Radeon PC we initially test the Radeon HD 7970, then to match the timedemo sequence we install the NVIDIA system, which has a GeForce GTX 580. So far it's all good, we have created a timedemo sequence, defined our image quality settings, took screenshots and the numbers for the first two cards.

    For the NVIDIA setup I take out the GTX 580, and insert a GTX 590. When I now startup the game 'BAM', again an activation is required. Once again I fill out the key and now Ubisoft is thanking me with the message that I ran out of activations.

    Here's what Ubisofts DRM is doing these days, they don't just verify the number of PCs you work on, nope .. they monitor hardware changes. So once we inserted that GeForce GTX 590 the hardware id # hash changed rendering our activation invalid.

    What a bunch of rubbish ....

    This means that if we'd like to make a VGA performance review on Anno 2070 we'd need to purchase the game seven times. Ubisoft claims that you can send an email towards their support so that the activations are reset, we did so .. yet are still awaiting reaction.

    When contacting Ubisoft marketing here in the Netherlands, their reply goes like this: 'Sorry to disappoint you - the game is indeed restricted to 3 hardware changes and there simply is no way to bypass that. We also do not have 7 copies of the game for you'.

    I'm sorry, but I am not about to purchase the title seven times to make a review that by default benefits Ubisoft sales.

    Welcome to PC gaming Anno 2012.

    Please find the results of our massive VGA performance review below on the one chart. With one hand in the air I wave to Ubisoft, more puzzled about this then anything. What do you think ?

    Update monday Jan 16 - 2012:

    We have been contacted by bluebyte over the weekend, the company that developed the Anno series. Our key has been pretty much unlocked allowing us to properly work on this article. To be continued ....
    Sursa: Why Guru3D probably never will review Ubisoft titles anymore - Anno 2070

    Ma mir cum au curajul ubisoft sa se mai planga ca sunt piratati, sincer pentru mine este o surpriza ca se mai cumpara jocuri de la ei... pe PC cel putin, pentru ca ei ce fac este bataie de joc la adresa user-ului.

  20. #13000 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Aici era spambox XL LOL! PANCAKES! NYANYANYANYANYANYANYANYNYANYA

    Sunt singurul individ caruia i se inmoaie picioarele cand trece masina de politie sau politist pe langa el , de parca as fi facut ceva ilegal. (desi nu am avut niciodata probleme cu politia).

    Also , la capitolu' jandarmi...fosta mea prietena avea pe tatal ei in jandarmerie.
    Sora ei mai mare(fosta colega) a intrat la jandarmerie dupa insistentele tatalui . Eu mereu cand ajungeam la ei acasa si o vedeam pe sora cea mare , cantam "Cea mai proasta meserieeeee ,este la jandarmerieeee"...pana m-a auzit tacso .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts