Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 752 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 590 ... LastLast
Results 1,781 to 1,800 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #1781 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by =Flavius= View Post
    Decat eu cu RACHyyy mai suntem on ?
    tocmai am terminat GoW 3 . acuma ma uit la video-urile bonus . omg ! ce joc ! ce joc . Mi-a placut cap-coada . Sony Santa Monica , you didn't disappoint me ...at all . Now back to work astept Twisted metal cu sufletu la gura . deci da inca is online (si cred ca o sa mai fiu vreo ora numa ca sa ma uit la toate video-urile si sa incerc celelalte chestii deblocate )

  2. #1782 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  3. #1783 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    La scoala maine !!

  4. #1784 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pe orice site accesat dau de halo reach, incredibila campania celor de la MS, au director bun de markting.

  5. #1785 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Whazzuupp dudes, in sfarsit dau si eu de internet de la varul meu, nu am internet de 2 saptamani din cauza RDS-ului. Am contract de pe 14 August si pana acum am doar televiziune, super FAILZor

  6. #1786 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pe orice site accesat dau de halo reach, incredibila campania celor de la MS, au director bun de markting.
    Nici marketing-ul ăsta agresiv nu e bun. Remember Mafia 2, reclamă pe fiecare site, trailer peste trailer şi...o mizerie de joc

  7. #1787 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mafia 2 este o mizerie de joc ?
    Ce ai fumat?

  8. #1788 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    ...o mizerie de joc
    /facepalm

  9. #1789 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Mafia 2 este o mizerie de joc ?
    Ce ai fumat?
    Uită-te şi la notele primite, uită-te şi pe alte forumuri să vezi părerea jucătorilor .

  10. #1790 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si iata ca in ziua de azi, te poti da cu... tank-ul


  11. #1791 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Uită-te şi la notele primite, uită-te şi pe alte forumuri să vezi părerea jucătorilor .
    Conteaza parerea altor jucatori mai mult decat parerea ta?..

  12. #1792 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pe orice site accesat dau de halo reach, incredibila campania celor de la MS, au director bun de markting.
    Oare de ce? Pentru ca a fost ridicat embargoul. Nimeni nu a avut voie sa posteze vreun review pana pe 11 septembrie. Nu cred ca are vreo treaba cu marketing/campanii electorale etc.

  13. #1793 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Păi asta e părerea mea, că jocul e o mizerie. Am vrut să-l liniştesc pe Mark că nu e numai părerea mea, multă lume se pl�nge de calitatea jocului.

  14. #1794 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Si daca se plange "atata lume" ce ? Tu nu poti avea o parere personala ? Ma p*s pe ele de review-uri si pareri, daca mie imi place jocul. Si imi place. Sa nu-mi spui ca tu ai citit ca altora nu le place si nu il joci. Mie, de exemplu, mi se pare foarte bun.

  15. #1795 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Vrei să �ţi fac un desen ? L-am jucat, l-am terminat şi l-am considerat o mizerie. M-am uitat pe net şi am văzut că nu sunt singurul dezamăgit de joc, deci nu sunt nebun Mai uşor cu nervii ăştia că nu face bine .

  16. #1796 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Long live efectu de turma ...mie mi se pare epic jocu,iarna + orasu din anii respectivi + muzica aia ...tot sa joci numa pentru muzica si atmosfera.Sa nu mai zic ca stiam toata harta pe dinafara din cauza la GTA4 ..arata uluitor de identic locatiile ( ma rog...in afara de branduri si 2 3 magazine pe ici pe colo )

    Din partea mea poate sa isi indese review-urile si notele fix in partea dorsala.Niciodata n-am cumparat / jucat un joc din cauza unui review/site .

  17. #1797 SP
    Junior Member Bugsy's Avatar
    La Mafia 2 a fost facut un review industrial...adica,grafica 7 ,gameplay 8,sunet 7 ,daca ma intelegeti la ce ma refer.Daca vreti un review bun, facut de un gamer uitativa pe CG si veti vedea un review cred eu(ptr ca nu l-am jucat)adevarat.

  18. #1798 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

  19. #1799 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Console Games este o anagrama pentru Mega Coolness.

    YEAH !

  20. #1800 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Haba Haba Fap Fap, incepe scoala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 752 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 590 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts