Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 51 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast
Results 341 to 360 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #341 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Exista un site pe care sa alegi un joc si sa iti arate si ce DLC-uri au aparut pt. acel joc?

    L.E. Vad ca site-ul Giant Bomb are aceasta optiune. Or mai fi si altele?

  2. #342 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Aici sigur:
    PS Store

  3. #343 SP
    Member b615dub's Avatar
    salut, sunt curios cum functioneaza sistemul de Reputation si cum se obtin punctele. Ca am remarcat ca am 2 bare la reputation si nu stiu de unde.

  4. #344 SP
    Member Mariush's Avatar
    m-am orientat spre asa ceva Lenovo Ideapad Z580 15.6-inch Laptop (Gunmetal) - (Intel Core i5 3210M 2.5GHz Processor, 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GeForce GT 630M 1GB, DVD RW, Windows 8): Amazon.co.uk: Computers & Accessories

    depaseste bugetul initial, dar pare foarte ok voi ce parere aveti?
    btw, a mai indercat cubeva sa cumpere electronice din UK?

  5. #345 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar

  6. #346 SP
    Member Mariush's Avatar
    ar fi de preferat sa fie cu windows, da

  7. #347 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Atunci probabil ii mai ok ce ai ales tu decat o licenta separata mai ales ca prietenii care au lenovo is foarte multumiti mai ales de fiabilitate .
    Si dellu' recomandat pe pagina anterioara de djleo pare fain si sunt si alte configuratii cu i5 dar vine cu ubuntu. Eu unu' am un un inspiron de n7220 se de mai bine de jumate de an si is foarte multumit

  8. #348 SP
    Member Mariush's Avatar
    Ok, am ales Lenovo de mai sus (direct prin Amazon).

    O sa revin cu un feedback aici dupa ce il primesc, testez etc.

  9. #349 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ca sa continui trendul cu laptopuri, de asta ce parere aveti?

    Notebook / Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad Y500 FHD Ivy Bridge Core i7 3630QM 2.4GHz 8GB 1TB GeForce GT 650M 2GB Free Dos Black - PC Garage

    Ma bate gandul daca reusesc sa imi vand laptopul saptamana asta. Alta varianta ar mai fi un Asus care e de 17.3 :

    Notebook / Laptop Asus 17.3'' N76VZ-V2G-T1176D FHD Ivy Bridge i7 3630QM 2.4GHz 8GB 750GB GeForce GT 650M 2GB Black - PC Garage

  10. #350 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    May I ask,cu ce te-a suparat MacBook-ul?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #351 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu nu nu. Nu pe el il vand. Vreau un upgrade la laptop, vreau ecran full HD.

  12. #352 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ca sa continui trendul cu laptopuri, de asta ce parere aveti?

    Notebook / Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad Y500 FHD Ivy Bridge Core i7 3630QM 2.4GHz 8GB 1TB GeForce GT 650M 2GB Free Dos Black - PC Garage

    Ma bate gandul daca reusesc sa imi vand laptopul saptamana asta. Alta varianta ar mai fi un Asus care e de 17.3 :

    Notebook / Laptop Asus 17.3'' N76VZ-V2G-T1176D FHD Ivy Bridge i7 3630QM 2.4GHz 8GB 750GB GeForce GT 650M 2GB Black - PC Garage
    Mergi pe ASUS. Are ecran mai mare.

  13. #353 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    As merge pe Asus doar pentru forma si ecranul mai mare. Dar in Lenovo pot adauga inca o placa video daca vreau, sau un SSD, sau un ventilator in plus. Are si tastatura iluminata care e un mare plus. Am gasit Lenovo cu aproape 1000RON mai ieftin pe amazon, deci sunt destul de tentat. Spre el inclin momentan.

  14. #354 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu zic sa nu te grabesti. Cauta mai multe laptopuri la preturi asemanatoare si uita-te la niste review-uri. Fratele meu are un ASUS de 1/2-2 ani si ii merg aproape toate jocurile la med-high si la un pret bun zic eu. (20mil - la vremea aceea)
    Acer nu recomand de nici o culoare. Am butonat unul acum cateva luni si mi-a lasat senzatia de un produs calitativ prost fata de celalte marci la preturi foarte asemanatoare.
    HP-ul este bun doar daca il vei tine mai mult pentru documente , studii , browsing , filme etc...

    L.E.: Care e bugetul in care trebuie sa te incadrezi?
    L.L.E.: Am mai gasit ceva interesant.: http://www.pcgarage.ro/notebook-lapt...ree-dos-black/ (are si blu-ray player) Singurul dezavantaj este ca ruleaza pe linux...

  15. #355 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    De ce nu te orientezi către Samsung? Au prețuri competitive iar calitatea este foarte bună. Am avut MSI, Asus, HP probook si acum un VAIO. Calitativ Vaio este peste si urmeaza Asus si HP. Acer, Lenovo ...eu unul le-am evitat


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #356 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La Acer nu ma uit. Singurele optiuni sunt Dell, Asus si Lenovo. La altceva nu ma uit. Am avut un HP si a fost oribil, nu mai vreau. Acum am un Asus pe care merge orice pe med-high, dar e doar 720p, si simt nevoia unui upgrade la ecran. Daca mai pun la socoteala si faptul ca s-ar putea sa am norocul sa il vand exact cu cat l-am luat acum un an, sunt si mai convins de acel Lenovo.

    Nu am un buget fix, de preferat sub 1000 euro, daca e peste, deja ma bate gandul de un retina Macbook Pro, dar ar trebui sa mai strang o vreme.

    Quote Originally Posted by adibose View Post
    De ce nu te orientezi către Samsung? Au prețuri competitive iar calitatea este foarte bună. Am avut MSI, Asus, HP probook si acum un VAIO. Calitativ Vaio este peste si urmeaza Asus si HP. Acer, Lenovo ...eu unul le-am evitat
    Am umblat pe niste Samsung si mi s-au parut din materiale proaste (plastic) si se incalzesc foarte repede. De asemenea, nu am gasit un laptop cum vreau eu, cu minim i7, minim 8GB RAM, minim un 650GTm si neaparat full HD.

    La Sony nu contest calitatea, dar ce vreau eu m-ar aduce la preturi asemanatoare cu un Macbook Pro cu Retina. Si ghici ce as alege?

  17. #357 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Daca vrei un upgrade la ecran atunci cauta unul cu display IPS ! Mac-ul este un vis, ecranul ala te face sa te uiti in el pur si implu

  18. #358 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai tocmai asta e. Ori gasesc ce vreau eu ieftin, ori mai strang buzunarul o vreme si ma uit spre acel Retina Macbook. Ma rog, o vreme ar fi cateva luni bune.

  19. #359 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pai la ce vrei tu si la un pret de ~1000E mergi pe unul din cele spuse de tine mai sus sau dell-ul care ti l-am aratat. Cam astea ar fi cam singurele optiuni. Daca nu ti se par ok mergi pe acel MacBook cu Retina.

  20. #360 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Pai la ce vrei tu si la un pret de ~1000E mergi pe unul din cele spuse de tine mai sus sau dell-ul care ti l-am aratat. Cam astea ar fi cam singurele optiuni. Daca nu ti se par ok mergi pe acel MacBook cu Retina.
    Cred ca ai pus alt link.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 51 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts