Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 51 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #681 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    De astazi nu mai pot accesa My computer, My documents, Control Panel.
    Daca e sa intru din FileZilla merge perfect insa din explorel, nicicum, intru si se incarca la nesfarsit...
    Am 2 HDD-uri, unul folosit cateva zile, aproape nou si unul de 250gb folosit cativa ani.
    A mai patit cineva asta?
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  2. #682 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    are o problema sau o dificultate in a citi partitiile, posibil sa fi luat vreun carcalac sa-ti fi scris pe undeva multe fisiere nedorite. Daca si in CP ai acceasi problema atunci e mai ciudat... si este foarte posibil sa ai ceva fisiere corupte.
    Incearca o scanare din CMD cu admin, C:\WINDOWS\system32>sfc/scannow
    poate iti da ceva rezultate

  3. #683 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mersi de raspuns, problema a fost un virus. In caz ca mai are cineva problema asemanatoare, scanare cu Kaspersky si rezolva problema.

  4. #684 SP
    Member chesterb's Avatar
    era un user care aducea fifa 15 mai ieftin, ştiţi cumva cine era?

  5. #685 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Gatsu mai aduce lucruri ieftine si noi

  6. #686 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Eu de la Khan luam toate jocurile de la EA, insă nu l-am mai văzut pe forum de ceva vreme. Costau undeva pe la 120-130 lei la câteva zile după lansarea oficială. (maxim 2 săptămâni)

  7. #687 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cineva de aici care se pricepe foarte bine la legi and etc? Problema ar sta asa;

    - iphone 5 lasat la service, cu probleme de ecran.
    - cineva mi-a sugerat ca atunci cand o sa mi se dea noul produs (iphonul se inlocuie de obicei, nu se repara), sa cer o noua garantie, sa nu accept sa raman cu cea care o am acum.
    - asta e articolul din lege cu pricina;
    Hotărârea 394/1995 | Legislatie gratuita (articoul. 15)

    Inca este de actualitate legea respectiva? Tipul care mi-a zis de ea, tocmai i s-a schimbat un hdd portabil parca, acum cateva luni si i s-a dat garantie noua.

  8. #688 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Un lucru reparat sau schimbat in garantie nu beneficiază de garanție noua. De ex. daca iti cumperi ceva cu 12 luni garantie si se strica dupa vreo 4 luni, produsul reparat sau înlocuit beneficiaza de restul garanției la care se mai pot adauga cele 15 zile sau mai putin, ma refer la zilele din service. Eu asa stiu ca funcționează la unele produse. Am inlocuit un router Belkin cu unul Dlink, in acest caz am primit garantia full, de la zero

    LE am mai vb cu cineva, daca acel produs e înlocuit ar trebui sa primească o garanție noua, daca e reparat, nu

  9. #689 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai tocmai asta mi-a spus si mie tipul; daca primesti produs nou care il inlocuie pe cel vechi, neaparat trebuie sa primesti garantie noua.
    Merci Dant3 pentru info, acum sa vad ce parere au cei de la firma de telefonie, sa vezi cearta si scandal.

  10. #690 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    100% pt un produs înlocuit primești garantie noua

  11. #691 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    O simpla intrebare,mai merita sa imi cumpar acum un PSP ? Nu am jucat niciodata vreun joc pe el,si uitandu-ma la pret,este foarte accesibil (SH,bineinteles).

  12. #692 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Merita man, merita. Ai ce juca pe el, sa nu-ti faci griji in privinta asta

  13. #693 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Intrebare legata de tapatalk… Cum naiba fac sa apara semnatura ca e trimis din aplicatie un mesaj?(am bifat la optiuni deja) Uneori cand posez as vrea sa se vada aspectul asta pentru ca mai apar poate greseli si astfel cred ca e mai usor de inteles si de catre ceilalti.

    De asemena cand incerc sa deschid un link de youtube din tapatalk nu functioneaza imi deschide o pagina in care imi scrie tagul respectiv al forumului si link-ul aferet videoului trecut in acesta.

  14. #694 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Faza cu Youtube ul o am si eu. Patesc asta la diferite linkuri nu numai la Yt. Cred ca are aplicatia probleme.

  15. #695 SP
    Junior Member Boyka's Avatar
    Sunt curios daca sunt persoane care au avut probleme cu aparatele de fitness Kettler si daca ati avut des probleme cu ele. Eu am o bicicleta magnetica luata in ianuarie 2014 care s-a stricat recent iar tipul de la service ma amana de vreo saptamana pe motivul ca echipele din zona mea, Cluj-Napoca, au fost neserioase si au trebuit schimbate. Totusi imi mai spune ceva ce mie mi se pare incredibil: ca proprii lor angajati nu le raspund la telefon si nici nu le returneaza apelurile. Aveti idee ce pot sa fac? Daca mai continua situatia asta pot sa merg la ANPC pe motiv ca ma tot amana? Sau nu vor putea ei sa faca nimic?

  16. #696 SP
    Member theSrN's Avatar
    Îmi poate recomanda cineva un loc/site/magazin de unde pot cumpăra o baterie/acumulator de laptop DELL, originala? :-s

  17. #697 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Eu am cumparat acumulator pentru telefon Nokia de aici http://www.baterie-shop.ro si am fost foarte multumit.

  18. #698 SP
    Member theSrN's Avatar
    Mulțumesc de recomandare. M-am uitat pe site dar au doar acumulatori compatibili, eu am nevoie de unul original DELL

  19. #699 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    A mai patit cineva sa ii se strice telecomanda de la TV fara niciun motiv? Seara l-am stins si a 2-a zi nu a mai mers... Am schimbat bateriile cu unele noi si tot nimic. Telecomanda nu a luat nicio "tranta" de cand am TV-ul. E modelul AA59-00465A de la Samsung.
    Stiti vreun site de unde pot cumpara alta identica si sa nu fie la un pret exagerat?

  20. #700 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Garantia nu e o optiune ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 51 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts