Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Incrancenarea Masculina

  1. #1 SP
    Member slabunator's Avatar

    Incrancenarea Masculina

    Salutari! Am de realizat o poveste amuzanta despre fenomenul de incapatanare manifestat cu specific barbatesc. Dat fiind ca eu sunt cam in pana de idei iar forumul e binecuvantat cu o multitudine de personalitati dinamice, m-am gandit ca poate ma directionati cu niste idei sau intamplari din viata voastra

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Vrei sa spui ca nu ai fost niciodata misogin?

    Vorbeste despre traficul din Bucuresti. Despre bizonul de ti-a taiat calea sau era sa te calce pe trecere. Despre cat de incrancenat era sa ajunga mai repede la semafor, incat risca o viata... sau mai multe.

    Sunt atatea subiecteeee, trebuie doar sa te uiti in jurul tau, in oras.

  3. #3 SP
    Member slabunator's Avatar
    Nu m-am exprimat indeajuns de clar. Nu e vorba de marlanie, caut ceva mai soft Lucrarea e de 8 martie, for the ladies, iar intentia e sa expun niste faze comice in care barbatul "se focalizeaza" sa faca ceva..
    Uite ceva de genu "Desi nu e o prioritate si imi permit s-o duc la service, repar eu masina! O sa le demonstrez la vecini ca-s cel mai tare mecanic de pe mapamond. Peste 3 zile de munca intensa, dupa ce am scos motorul si l-a dezmembrat, mi-am cumparat scule speciale pentru asta si nu am iesit in oras cu iubita pentru ca am considerat ca ii mai important sa elucidez misterul acestui puzzie ingineresc , imi dau seama ca masina n-avea benzina "

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts