Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: O planeta pe nume "Terra"

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Smile O planeta pe nume "Terra"

    Hai sa facem un thread dedicat numai lucrurilor frumoase. Un thread care dupa o zi anosta la munca sau enervanta, sa iti poata readuce acel suflu de "refreshing"...

    Hai sa ne gandim la urmatoarea situatie: suntem invadati de o specie extraterestra. Suntem luati prizonieri, si ni se cere ca daca vrem sa ne salvam, sa le dovedim ca meritam sa mai ramanem pe aceasta planeta. Stiind ca ne-au studiat de-aproape si au vazut bombe atomice, razboaie, crime, etc... haideti sa le aratam ca stim sa facem si lucruri bune, frumoase, placute.

    Acum imi pare rau ca mi-au trecut atat de multe filmulete si imagini prin mana si nu le-am pastrat, dar promit sa revin cum le gasesc la search. Dar totusi o sa incep cu un mic show. Enjoy !


  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ah, mi-am adus aminte de o chestie foarte faina, numita sand drawing. Enjoy:


  3. #3 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ah, mi-am adus aminte de o chestie foarte faina, numita sand drawing. Enjoy:

    YouTube - Sand Drawings

    Reclama Orange + Reclama Animal planet E geniala ideea

    Nu stiu daca merge aici .. dar filmul si melodia sunt superbe


  5. #5 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Thread-ul asta imi aduce aminte ca vreau sa achizitionez faimosul documentar pe BD al BBC: Planet Earth...

  6. #6 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    l-am luat eu din spania cu 67 eur 4x BD, este incredibil de frumos realizat...te trec fiorii cand vezi de ce ne batem joc

  7. #7 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Un clip ce ma impresioneaza de fiecare data cand il vad



    si urmatorul este foarte bun


  8. #8 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    aici o melodie care m-a pus pe ginduri.


  9. #9 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Xtm, cred ca daca le pui alienilor despre care vorbeam ca ne tin captivi un clip cu Guns'N'Roses, s-ar putea sa disparem ca rasa mai repede decat ne asteptam

    Nu zic, pt. noi humanoizii, suna bine, text ok... dar trebuie ceva impresionant... like this ? Start laughing:


  11. #11 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Atunci poate le place led zeppelin


    Daca nu le place Led Zeppelin...macar melodia aia inseamna ca sunt manelisti

    Cel mai simplu mod de ai convinge ar fi sa le dam cate o consola sa se joace online cu fratiori de pe nava mama.

  12. #12 SP
    Senior Member Khan's Avatar


    oh my god! the androids are coming

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Khan, si crezi ca scapi de alieni aratandu-le roboti ? Eu zic ca mai repede scapam cu asa ceva... poate mor de ras:



    Sau poate cu un dans de-al lui Michael Jackson:


  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    cu robotii poate nu dar cu siguranta vor muri de uimire cand vad ce poate face omul cu apa:


  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce ziceti, scapam doar dansand ?






  16. #16 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Io cred ca acei extraterestrii ar trebuii sa vada unul din zeii rock-ului,unul din cei mai mari show-man care a existat vreodata pe aceasta planeta si cum putea el sa aduca atat de multi oameni unul aproape de celalalt uniti de forta muzicii sale.Nu pot sa zic decat & ,mai rar asa oameni(aici nu ma refer la faptul ca a fost gay ).Mai are rost sa ma ispun ceva?io cred ca nu...asa ca sa lasam trecut sa "vorbeasca" :







    Recomand sa va uitati la toate concertele,mai ales primele 4 parti,sau macar la o parte din ele pentru ca sunt geniale !Mai sunt o gramada pe youtube

  17. #17 SP
    Member I-Ray's Avatar



    m-a atins la punctul sensibil videoclipul asta cu kiwi...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts