Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 227 of 251 FirstFirst ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 ... LastLast
Results 4,521 to 4,540 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #4521 SP
    Member iUser's Avatar
    Frantuzitii de pe facebook.

  2. #4522 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    Ma enerveaza toate versiunile astea de jocuri gen, ultimate/delux/gold edition, only pre-order/digital si toate season pass-urile. O gramada de bani pe ele pentru 2-3 contenturi amarate. In 2020 o sa ajungem sa platim peste 800Ron la un joc.

    Unele season pass-uri merita, pe cand altele nu.

  3. #4523 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Muzica de toată jena de la radio pe care o aud la muncă. Acum bagă şi unele porcării cu tematică "de Crăciun".

  4. #4524 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Asa ?


  5. #4525 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Exact! Cum ai ghicit?

  6. #4526 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Oamenii crizati din trafic , deobicei nu fac greseli dar mai vad cate un incepator care mai greseste sau chiar cu masina de scoala si incepe un marlan sa claxoneze si sa tipe ca un disperat , wtf ?

    Adica bine ti-a taiat cineva putin fata , il claxonezi putin sa il atentionezi sa aiba grija pe viitor dar unii reactioneaza de parca si-au prins nevasta violata.

    Acum o saptamana de exemplu un "cocalar"( altfel nu l-as putea numii ) cu marca vesnica cunoscuta inmatriculata la bulgari sa dat jos sa bata si sa scuipe un pieton care trecea regulamentar pe trecerea de pietoni

  7. #4527 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Suntem o natie de oameni rai, fara scrupule, peste tot unde mergi, la posta, la piata, in spital, in trafic, vezi oameni fara compasiune, fara empatie, oameni pe care nu ii intereseaza altceva decat propriile interese. Sunt atât de scarbit ca imi vine sa nu ies din casa.

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  8. #4528 SP
    Banned Macyty's Avatar
    Sifoanele

  9. #4529 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ^am murit de ras, dupa doua post-uri ca al lui trefla si al meu, sa vina cineva sa spuna "sifoanele"

    Oh man, hai ca m-ai adus cu picioarele pe pamant, mersi

  10. #4530 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Faptul ca de fiecare data cand revine pe forum sub alt pseudonim mereu, tacconi in loc sa faca un thread imens cu "SALUTARE COLEGII SUNT EU TACCONI SPAIMA CHATULUI" am revenit si de-abia astept sa fiu banat trebuie sa stam sa-l descoperim cu detectoarele de taconizmene

  11. #4531 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De data asta cine mai e? Pe unde a mai aparut?

  12. #4532 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Baiatul cu sifonul.

    On: oboseala din ultimele zile.

  13. #4533 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vecinu de mai sus care isi bate nevasta/prietena la 1 noaptea. Galagia a devenit atat de nasoala incat credeam ca nu mai e mult si aud un zgomot de impuscatura. Am chemat politia pana la urma

  14. #4534 SP
    Banned Macyty's Avatar
    Parcă si văd cum femeia respectivă iese afară la politie si declară că totul este ok!

  15. #4535 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Update-urile kilometrice de zeci de giga.... Ieri am cumparat Destiny. Pe la ora 14 am pus sa faca update si am lasat consola aprinsa pana azi dimineata la 6 si abia 40% o descarcat si inca "trage dupa net"... Fac cu nervii, nu vreau sa imi imaginez la urmatoarea generatie: day one update 50gb.

  16. #4536 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai au bagat atatea chestii de la lansare, era si normal sa downloadeze o cantitate uriasa de date.

  17. #4537 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am facut schimb de HDD in consola, pe langa cretinatatile cu copiatul fiecarei salvari in parte, dar doar daca jocul e deja instalat, altfel nu se poate Acum trebuie sa stau la update-uri de 3-4-5-20GB pentru fiecare joc in parte, vreo 35 in total. Nu pot juca nimic intre timp, consola se blocheaza mereu daca incerc sa fac asta. Ori pun pauza la tot, ori stau si astept sa se downloadeze tot inainte sa joc ceva. Nici pe PC nu e atat de dat naibii totul.

    Dar asta e PS4

  18. #4538 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Da, e clar tudy m-ai lecuit, vroiam sa fac si eu asta.

  19. #4539 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Din motive financiare sunt nevoit sa-mi vand consola...sooo yhea I'm going to have a marry focking Christmas...

  20. #4540 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    This is focking sad. I feel ya bro

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 227 of 251 FirstFirst ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts