Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 251 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 199 249 ... LastLast
Results 2,961 to 2,980 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2961 SP
    Member enemigo's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    Merge foarte greu downloadul pe PlayStation 3, iar au stricat astia ceva cu firmware update, incredibil, aproape un mega/minut
    i feel you bro' - si la mine dupa update-ul de ieri merge oribil, nici pe-aproape de 1 mega/minut

  2. #2962 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Idioti din trafic care se cred mari si tari si arata semne obscene cand nu te dai din fata lor si apoi fug ca lasii,iar cand ii prinzi a 2-a oara nici macar nu opresc sa isi ceara scuze!

    Dar lasa ca vine vremea cand o sa ajunga intr-un cap de pod!

    !#!#!$$!$!@! de ratati!

  3. #2963 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Mie-mi plac ăia de îți dau flash-uri de la 1km să te dai din calea lor pe banda de urgență ca ei, revărsații în șlapi cu ceafa de comuniști să-și miște curu' gras cu 200+ km/h, arătând semne obscene în același timp.

  4. #2964 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Eu n-am intalnit dinastia deocamdata pe aici prin Sibiu, dar daca e raspund cu aceeasi moneda Mi-am luat lanterna/baston special pentru asta

  5. #2965 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai ardelenii sunt mai cumpătaţi

  6. #2966 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ca incerc sa fiu indiferent si nu mi iese

  7. #2967 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Girl problems again?

  8. #2968 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Yep

  9. #2969 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    paypal & BCR. hai mai repedeeeeeeee.

  10. #2970 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Toti profii frustrati, redusi si inapti psihologic.

  11. #2971 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    ...trebuie sa demontez intreg laptop-ul ca sa fac un upgrade banal de SSD.

  12. #2972 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tableta. Se misca FOARTE prost!

  13. #2973 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    rahatu' ăsta de card și procesările plăților curului online. frate, vreau doar să cumpăr un rahat de 30 de ron. fmm.

    ---------- Post added 04-05-2013 at 10:01 PM ----------

    fmm de retardat.

    cum să ți se pară mă ăsta ca fiind design "prea copilăros" ?!



    și ăsta să ți se pară că arată perfect:



    pff. PFF.

  14. #2974 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Mi-am facut praf Vita...

  15. #2975 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ce s-a intamplat?

  16. #2976 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    In Illustrator le faci? Sau Photoshop?
    Sunt reusite ambele.

  17. #2977 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ambele-s făcute in PS, dar al doilea nu e al meu. Puteam să fac 5000$ pe treaba asta. Mă rog.

  18. #2978 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Acum fiecare dupa gusturile lui... oricum if you want to make a quick guaranteed buck incearca freelancer.com, acolo dupa ce castigi un proiect iti spune clientul exact cum vrea logo-ul si chiar daca ii faci un logo de toata jena tot trebuie sa iti plateasca (nu ca m-as incurca eu cu logo-uri de toata jena, dar sunt destui indieni care chiar asta fac)

  19. #2979 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Nu ma incurc cu prostii d-astea gen freelancer și mai știu eu ce. 30 de dolari pentru un logo e jenant. Și cu toți chinezii și indienii, nu ai nicio șansă.

  20. #2980 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    Nu ma incurc cu prostii d-astea gen freelancer și mai știu eu ce. 30 de dolari pentru un logo e jenant. Și cu toți chinezii și indienii, nu ai nicio șansă.
    Daca ti s-a cerut logo si nu rebranding, ce ai facut tu nu este in schema. "B"-ul seamana prea mult cu reprezentarea caracterului ampersand din anumite fonturi (&, Agency FB si Trebuchet MS sunt exemple, ai fi mirat insa cate fonturi se apropie de alta forma), "t"-ul poate sa fie si "r" iar "sprijinirea" unui caracter inclinat pe inclinatia altuia este mult prea folosita si creeaza un dezechilibru estetic in imaginea de ansamblu.

    30 dolari poate fi jenant dupa cum poate fi prea mult. Logo-ul "Orange" a costat... zero. A fost un concurs organizat de ei de desen cu creta pe caldaram si o fetita a desenat patratul pe care-l stim toti. "Virgula" de la Nike a costat ~ 5 USD si a fost realizata de un student.

    Un logo ar trebui sa fie recongnoscibil, simplu si original, iar dupa caz trebuie sa poate fi scalat si tiparit alb-negru (dupa caz, f-ctie de mediul de promovare).

    Incearca sa iei toate astea ca fiind idei constructive.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 251 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 199 249 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts